با وجود coronavirus نگرانی های بسیاری در صنعت فضا حوادث ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده

نگرانی از شیوع کروناویروس منجر به برخی از لغو و محدودیت در فضای صنعت, اما بسیاری از حوادث ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

بیش از 94,000 تایید موارد COVID-19 سراسر جهان گزارش شده; در حدود 80,000 از مواردی بودند که در سرزمین اصلی چین با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور. ایالات متحده تا به حال 128 موارد شناخته شده از جمله یک مورد مرگ گزارش شده در واشنگتن است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: این ویروس شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 به شمار معرض خطر از گسترش و تاثیر. این است که طبقه بندی نشده از شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر و گفته است که اکثر موارد گزارش شده که از شناخته شده تماس با ما و یا خوشه ای از موارد.

در یک مصاحبه با SpaceNewsناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: این سازمان است و با توجه به مشاوره از مقامات دولتی در تصمیم گیری در مورد ناسا زمینه مراکز. او اضافه کرد که می تواند راه حل های متفاوت از مرکز به مرکز.

مرتبط با: بزرگ فیزیک کنفرانس لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی

انجمن فیزیک آمریکا aps کنفرانس لغو شده است با توجه به کوروناویروس. (اعتبار تصویر: انجمن فیزیک آمریکا)

“ما آن را در این نقطه روز به روز” Bridenstine گفت SpaceNews. “ما 10 مراکز در سراسر کشور و هر یک از آنها را به عنوان این همچنان به توسعه در حال رفتن به تحت تاثیر متفاوت است.”

آژانس فضایی اروپا (ESA) است “در حال حاضر در حال ارزیابی” آیا آن را ادامه جلسات آینده. تا کنون این سازمان به اجرا در برخی از محدودیت با توجه به یک پست وبلاگ از مدیر کل Jan Wörner. برای مثال افرادی که به مناطق با بزرگتر شیوع کروناویروس — مانند چین و ایتالیا و ژاپن و یا کره جنوبی — باید در سمت چپ این مناطق حداقل دو هفته قبل از قبل از آنها مجاز به ورود به ESA تسهیلات.

“با توجه به ضرورت برای ما برای ادامه فعالیت ماهواره ها وجود دارد برخی از محدودیت به آنچه که ما می توانید انجام دهید” Wörner نوشت. “هر یک از ما هر چند باید مسئولانه عمل برای کمک به مقابله با کروناویروس.”

Coronavirus شیوع نیز منجر به برخی از کنفرانس لغو شد. برای مثال انجمن فیزیک آمریکا (APS) لغو کنفرانس سالانه خود فقط 36 ساعت قبل از رویداد برنامه ریزی شده شروع از 2 مارس. این APS بود و انتظار می رود برای جذب 10,000 شرکت کنندگان بسیاری از آنان یا در حال حاضر سفر به کنفرانس و یا در حال حاضر در دنور زمانی که لغو اعلام شد.

این سازمان از دیگر کنفرانس ها در حال برنامه ریزی برای رفتن به جلو با برنامه های خود SpaceNews گزارش شده است. ماهواره 2020 کنفرانس هنوز میله میله برای شروع به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 9 در واشنگتن, d. C.; قمری و سیاره موسسه تنظیم شده است به برگزاری سالانه آن Lunar and Planetary Science کنفرانس در کورپس کریستی, تگزاس, در مارس 16; و فضا پایه و هنوز برنامه ای برای شروع فضای سمپوزیوم در کلرادو اسپرینگز کلرادو در مارس 30.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de