با وجود “دو خمرهای شکل” فصل آنفولانزا واکسن است که عمدتا کار خود را

با وجود عجیب و غریب فصل آنفولانزا در این سال واکسن آنفولانزا است که کار نسبتا خوبی برای جلوگیری از آنفلوآنزا به ویژه در میان کودکان با توجه به یک گزارش جدید.

در گزارش جدید محققان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تخمین زده آنفولانزا شات اثر در بیش از 4000 آمریکا در کودکان و بزرگسالان که بازدید دکتر برای بیماری تنفسی بین Oct. 23, 2019 و ژان. 25, سال 2020 است.

به طور کلی واکسن 45 درصد موثر, معنی آن کاهش خطر ابتلا به دکتر مراجعه کنید برای آنفولانزا توسط 45 درصد گزارش یافت می شود. واکسن مشغول به کار حتی بهتر در کودکان, کاهش خطر ابتلا به دکتر مراجعه کنید برای آنفولانزا 55٪.

عکس های آنفولانزا به طور کلی 40 تا 60 درصد موثر هنگامی که سویه های آنفولانزا در گردش مطابقت گونه های در واکسن و این سال را تخمین می زند سقوط در این محدوده نویسندگان گفت.

این فصل آنفولانزا نیز بهتر از فصل گذشته شات که تخمین زده می شد و تنها 29 درصد موثر در کاهش بازدید دکتر برای آنفولانزا.

این فصل شات ممکن است کار به خوبی به دلیل این نوع از ویروس آنفلوآنزا که در حال گردش. اصلی سویه های آنفولانزا در گردش این فصل آنفلوآنزا B و H1N1 و عکس های آنفولانزا به طور کلی حفاظت بهتر در برابر این گونه از با H3N2 که گونه غالب در ابتدای 2018-2019 فصل آنفولانزا.

حتی پس از طی 2018-2019 فصل آنفولانزا آنفولانزا شات برآورد شده است که مانع از 4.4 میلیون بیماری 2.3 میلیون بازدیدکننده داشته است پزشکی, 58,000 بستری شدن در بیمارستان و 3,500 مرگ و میر ناشی از آنفولانزا با توجه به CDC. (اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از بیماری و بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مانع شده اند در این فصل هنوز در دسترس نیست.)

این 2019-2020 فصل آنفولانزا شده است یکی از عجیب و غریب—در ابتدای فصل فشار اصلی از آنفولانزا در گردش بود آنفلوانزا B که به طور معمول نمی تواند به عنوان بسیاری از موارد به عنوان آنفلوانزا سویه (H1N1 و H3N2) و تمایل به نشان می دهد تا بعد از آن در این فصل است. اما در اواخر ژانویه و فوریه مقامات شاهد افزایش فعالیت H1N1. این نوع از “double-barreled” فصل آنفولانزا است که در آن یک سویه از آنفولانزا بازدید از دیگری نیز غیر معمول زندگی می کنند علم قبلا گزارش شده است.

تا کنون در این فصل وجود داشته است حدود 26 میلیون نفر به بیماری های 250,000 بستری شدن در بیمارستان و 14,000 مرگ و میر ناشی از آنفولانزا در ایالات متحده با توجه به CDC.

اگر شما از دست رفته خود را واکسن آنفولانزا در اوایل فصل آن ممکن است خیلی دیر به دریافت یک—اگر چه آن را مطلوب خود را به دریافت واکسن آنفولانزا در اوایل پاییز قبل از آنفولانزا فعالیت میدارد تا CDC در ادامه به توصیه آنفولانزا در حالی که ویروس آنفلوآنزا در حال گردش. و این فصل آنفولانزا به نظر می رسد مانند آن را ممکن است کشیدن طولانی تر از حد معمول—آنفولانزا, فعالیت های در حال حاضر بالا برای 21 هفته است که طولانی تر از متوسط طول حدود 18 ماه با توجه به گزارش جدید.

کپی رایت 2020 LIVESCIENCE.comآینده شرکت است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de