طراحی ‘خیابان 5’: HBO حماسه فضایی کشتی کروز کمدی نگاه کنید توضیح داده شده

شما نمی خواهم به کتاب یک بلیط در خیابان 5 لوکس فضای کشتی کروز در قلب HBO جدید فضای محدود سریال کمدی. اما اگر شما حداقل شما می خواهم سوار در سبک.

که تا حد زیادی با توجه به چشم انداز تولید, طراح, Simon بولز که مشغول به کار با خالق سری Armando Iannucci (“Veep”) و یک مجموعه تزئینات تیم برای ایجاد نگاه شاید لوکس ترین کشتی کروز در فضا از همه زمان.

“در این پروژه من می توانید ببینید وجود دارد یک فرصت فوق العاده برای واقعا نوع از جلو و در مورد دو جهان که مسافران و خدمه ساکن در خیابان 5,” بولز گفت: Space.com در یک مصاحبه. “برای زیبا, مربوط به اینده, بخشی از کشتی … این کامپیوتر مهندسی به طوری که هر منحنی هر جزئیات کوچک است در نظر گرفته و با زیبایی شناسی در ذهن بلکه من واقعا می خواستم به نگه داشتن آن در عرصه علم به عنوان آنجا که ممکن است.”

مرتبط با: 25 بزرگترین سفینه های علمی تخیلی

تصویر 1 از 8

Avenue 5 concept imagery for a 2-mile space cruise ship at the heart of of HBO's space comedy.

(اعتبار تصویر: HBO)

خیابان 5 مفهوم تصاویر برای 2 مایل فضا کشتی کروز در قلب از HBO فضایی کمدی.

تصویر 2 از 8

The Atrium of Avenue 5, an opulent cruise ship in HBO's space comedy.

(اعتبار تصویر: HBO)

دهلیز از خیابان 5, مجلل کشتی کروز در HBO فضایی کمدی.

تصویر 3 از 8

The dining area of Avenue 5.

(اعتبار تصویر: HBO)

منطقه ناهار خوری از خیابان 5 که در آن شما می توانید سفارش جاد نور آبجو.

تصویر 4 از 8

The faux bridge of Avenue 5 is a sleek piece of sci-fi. But the real controls are in the lower decks.

(اعتبار تصویر: HBO)

Faux پل خیابان 5 براق قطعه sci-fi. اما کنترل در پایین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

تصویر 5 از 8

The conference room of Avenue 5 features a colossal wood table and paneling.

(اعتبار تصویر: HBO)

اتاق کنفرانس از خیابان 5 امکانات عظیم چوب میز و قاب.

تصویر 6 از 8

The Judd Corporation's logo is front and center in a wall light by Porta Romana.

(اعتبار تصویر: HBO)

این جاد شرکت آرم جلو و مرکز در یک دیوار نور توسط Porta Romana.

تصویر 7 از 8

Billionaire Herman Judd's quarters on the Avenue 5.

(اعتبار تصویر: HBO)

میلیاردر هرمان judd’s چهارم در خیابان 5.

تصویر 8 از 8

Yes, there's a spa on Avenue 5.

(اعتبار تصویر: HBO)

بله وجود آبگرم در خیابان 5.

مجموعه ای از 40 سال در آینده “خیابان 5” تواریخ بد بخت سفر یک فضا و کشتی کروز در سراسر منظومه شمسی پس از آن هشت هفته سفر به زحل veers شدید ، آن دو ماه سفر خواهد کرد در حال حاضر آخرین سال تابنده هزاران نفر از مسافران و خدمه که فقط می خواهم به خانه.

“خیابان 5” عرضه در HBO Jan. 19 و در صفحه اصلی کشش آن نه قسمت اجرا با قسمت هشت پخش امشب (8 مارس). این ستاره هیو لوری به عنوان کاپیتان Ryan کلارک که بازی-بازیگری در دستور عنوانی فضا بوش; Josh Gad به عنوان گریز از مرکز هرمان جاد میلیاردر صاحب “خیابان 5”; Lenora Crichlow به عنوان Billie McEvoy کشتی دوم مهندس و یک میزبان از دیگر شخصیت های که باید با هم کار کنند (در فضا و زمین) برای زنده ماندن.

اما “خیابان 5” خود را به عنوان یک ستاره به عنوان نشان می دهد بشر بازیگران. با توجه به بولز کشتی گسترده است — در حدود 2 کیلومتر طولانی (3 کیلومتر). این قطعی “طبقه بالا طبقه پایین” به آن احساس وقتی که می آید به glitzy لوکس مسافری مناطق و از کار افتاده پایین عرشه کشتی خدمه واقعی. کشتی او توضیح داد که به احتمال زیاد شروع به عنوان یک کشتی حمل و نقل برای حمل و نقل با فضاهای لوکس مانند staterooms گسترده ای پنجره تفرجگاه رستوران ها (و بله گلف) اضافه شده در طول زمان.

سیمون Bowles, تولید, طراح “خیابان 5.” (اعتبار تصویر: HBO)

“و به همین دلیل این کشتی بسیار کثیف و grungy” بولز گفت: پایین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. “هنگامی که آنها در حال حرکت از طریق بخش عقب کشتی آنها نیاز به گام بیش از همه چیز یا اردک به این دلیل بزرگ من-پرتو … در حالی که در مسافر آن بسیار باز وجود دارد و مجلل است.”

همه از مجموعه های طراحی شده بودند 3-D مدل اول و سپس کاوش با Oculus Rift قبل ساخته شده را از طریق 3-D چاپ بولز گفت. در همه تیم طراحی با 50 یا 60 مجموعه های مختلف.

واقعی الهام گرفته spaceflight

برخی از “خیابان 5 را” ریگ فضاپیما طراحی الهام گرفته از واقعیت با بولز نقشه کشی در یک تور از حدود 15 سال پیش از روسیه و آژانس فضایی ستاره شهر فضانورد مرکز آموزش و ایستگاه فضایی خود را mockups به اضافه کردن یک حس تاریخ به نمایش واقعی spaceflight کنترل.

“من صرف زمان و ملاقات با فضانورد بیش از وجود دارد و من به خود کنترل پرواز [center],” بولز گفت:, و اضافه کرد که او زده بود نسبتا پایین-فن آوری, بسیار, دستی, راه برقراری ارتباط با فضا” از روسیه آژانس فضایی در آن زمان است.

“به نظر می رسد از پایین عرشه بخش که در آن خدمه واقعی زیر است نوع glitzy شد واقعا یادآور آنچه در آن بود در بخش ایستگاه,” او اضافه شده است.

این spacesuits از خیابان 5 هم استفاده می شود نگاه به آنها به عنوان اگر بی شماری فضانوردان باید ملبس و doffed آنها را در طول سال برای حفظ کشتی.

تصویر 1 از 9

(اعتبار تصویر: HBO)

در اینجا نگاهی به چگونگی سیمون بولز’ طرح های شگفت انگیز ساخته شده جهش از یک صفحه به صفحه در “خیابان 5”. در اینجا بولز’ تفاسیر از کاورنو دهلیز برای مسافران است.

تصویر 2 از 9

Concept art of the luxurious atrium of Avenue 5.

(اعتبار تصویر: HBO)

دهلیز وسیع جلسه مرکز تحت یک پنجره بندر به دنبال به فضا است.

تصویر 3 از 9

(اعتبار تصویر: HBO)

منطقه ناهار خوری در سطح بالایی دهلیز در خیابان 5. تا بعد یک نگاهی به این نمایش از نمایش را تنظیم کنید.

تصویر 4 از 9

(اعتبار تصویر: HBO)

منطقه ناهار خوری مجموعه ای از خیابان 5. سنگ مرمر, قاب, طلا, وضعیت طلا و عناصر مشخصه جاد کهکشانی تجربه.

تصویر 5 از 9

(اعتبار تصویر: HBO)

نمای اصلی دهلیز مجموعه تمام مجموعه برای کلاس یوگا پس از ساخت و ساز نهایی برای HBO را “خیابان 5.”

تصویر 6 از 9

(اعتبار تصویر: HBO)

سیمون بولز تصور اتاق کنفرانس از خیابان 5 به عنوان اگر آن حک شده از یک درخت غول پیکر و سپس بريدن به فضا است.

تصویر 7 از 9

(اعتبار تصویر: HBO)

واقعی اتاق کنفرانس در مجموعه “خیابان 5.”

تصویر 8 از 9

(اعتبار تصویر: HBO)

پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در خیابان 5 عدم لوکس توانگری مسافر بخش است. در اینجا این است که یک زود هنگام رندر از اتاق کنترل اصلی.

تصویر 9 از 9

(اعتبار تصویر: HBO)

و نهایی مجموعه ای از عرشه پایین تر به معنای واقعی کلمه واقع شده درست در زیر faux پل است که crewed توسط بازیگران.

بولز نیز تحقیق در زندگی واقعی ماموریت فضایی مراکز کنترل برای کمک به شکل دادن کنترل ماموریت در خیابان 5. در علاوه بر این به روسیه پرواز مرکز کنترل نگاه او به ناسا ماموریت مرکز کنترل در هوستون نمایش خصوصی کنترل پرواز مرکز SpaceX برای آن اژدها وسایل نقلیه در کالیفرنیا و حتی چین های عظیم مرکز کنترل ترافیک در پکن الهام بخش است. در نهایت او تصمیم گرفت به صورت دایره ای طراحی با پرواز مدیر (Rav michael crawford به تصویر کشیده شده توسط نیکی Amuka-پرنده) در مرکز آن است.

“به طور معمول در این نوع از فضاهای همه رو به سمت صفحه نمایش شما می دانید و یا آرایه ای از صفحه نمایش” بولز گفت. “بنابراین من واقعا می دانستم که من می خواستم چیزی بود کاملا متفاوت است.”

تمام تگرگ هرمان جاد

تریبون michael crawford که می توانید استفاده کنید در واقع می چرخد به صورت نقاط مختلف کنترل پرواز و حتی می تواند افزایش. بولز تصور که خیابان 5 میلیاردر صاحب هرمان جاد ممکن است استفاده از این تریبون به عنوان نوعی از تاج و تخت به صحبت کردن به کارکنان خود را. “من فکر کردم این امر می تواند خنده دار به دلیل این تمام چیزی است که باید در مرکز توجه است.”

و صحبت از جاد آرم خود است و در همه جا در خیابان 5. آن را بر روی آبجو, دیوار, بر روی صفحه نمایش دیجیتال و حتی در روشنایی صفحه نمایش با ده ها تن از کوچک “J” نمادهای گسترش در الگوهای مختلف. در کشتی باشگاه کمدی هر آجر در مرحله افت کرده جاد آرم در آن فقط به دلیل.

The Judd Corporation's logo is front and center in a wall light by Porta Romana.

این جاد شرکت آرم جلو و مرکز در یک دیوار نور توسط Porta Romana. (اعتبار تصویر: HBO)

“شما آنها را نمی بینید اما آره … همه چیز رو به مارک با اون شخص لوگو” بولز گفت که طراحی جاد را با نام تجاری زیادی سرگرم کننده است. او تصور backstory که در آن جاد کارکنان تا به حال به تصمیم می گیرید که چقدر نام تجاری به اندازه کافی بود.

“این افرادی که در حال انجام طراحی داخلی و طراحی گرافیک برای او برای جاد شرکت” بولز گفت. “آنها فکر می کنم آنها در حال انجام کار درست با قرار دادن نام خود را خارج وجود دارد. آن را حتی ممکن است یک خودخواه چیز برای او.”

تصویر 1 از 2

(اعتبار تصویر: HBO)

لوکس خیابان 5 فراتر از مسافر گرفته است. این همچنین شامل مواد غذایی است. در اینجا جاد آرم و خیابان 5 به نظر می رسد در کشتی مواد غذایی است.

تصویر 2 از 2

(اعتبار تصویر: HBO)

و در اینجا خیابان 5 لوکس قرص و دکوراسیون های دیگر و امکانات برای مسافران برای لذت بردن از.

فصل 1 از “خیابان 5” تقریبا به پایان رسیده اما سال باقی می ماند قبل از اینکه کشتی به مسافران و خدمه را به زمین برسد. بنابراین جای تعجب نیست HBO تمدید این سریال برای فصل 2. چه نوع طراحی شگفتی در انتظار برای بینندگان که در فصل جدید?

“اوه این سوال مشکل است چرا که من به دنبال در تمام تصاویری که برای فصل آینده” بولز گفت: اما او اجازه ندارد اسرار لغزش. او وعده داده است که Iannucci و او امید به پیدا کردن قطعات جدید از کشتی به اکتشاف.

“شما می دانید که می خواهد برای رفتن به عقب و نگه داشتن در retreading پیر زمین ؟ ما می خواهیم به رفتن به مکان های جدید” بولز گفت. “همین دلیل است که ما می خواستیم این کشتی بسیار بزرگ به طوری که ما می تواند هر فصل کاوش های جدید هیجان انگیز در مکان ها و فضاهای داخل کشتی.”

بولز اضافه شده است که او بود ممنون بینندگان در ارتباط با “خیابان 5” را برای فصل دوم اتفاق می افتد.

“وجود دارد این نوع فوق العاده از فرصت های خلاق برای فصل آینده و فراتر از آن است که می تواند بسیار هیجان انگیز است.” “من نمی توانم صبر کنید برای به اشتراک گذاری آن را با همه.”

قسمت 8 از HBO را “خیابان 5” خواهد air tonight, مارس 8 در 10 p. m. ET/PT.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im