بیابان ملخ Swarms همچنان به گسترش در آفریقا و خاورمیانه

U. N. مقامات می گویند تعداد رکورد بیابان ملخ swarms گسترش از شاخ آفریقا به منطقه خليج فارس—با وجود تلاش ها برای جلوگیری از آلودگی از طریق توده پاشش مواد شیمیایی.

به عنوان نگران کننده است که جدید swarms تشخیص داده شده اند در کشورهای آفریقایی که در آن شیوع نشات گرفته است.

“وضعیت باقی می ماند بسیار نگران کننده در شاخ آفریقا به ویژه کنیا و اتیوپی و سومالی که در آن گسترده پرورش در پیشرفت و جدید swarms شروع به فرم” U. N. سازمان غذا و کشاورزی (FAO) اعلام کرد در یک به روز رسانی دوشنبه.

مداوم گسترش ملخ در منطقه نشان دهنده “بی سابقه تهدید به امنیت غذایی و معیشت در آغاز ماه آینده برداشت فصل” U. N. مقامات گفت.

شیوع این بیماری در ابتدا محدود و عمدتا به کنیا و اتیوپی و سومالی اما فائو می گوید آن را در حال حاضر ردیابی 15 کشور در آفریقا و خاورمیانه و جنوب آسیا تحت تاثیر ملخ. Swarms به نظر می رسد در یک نوار صدها مایل گسترده ای از جنوب سودان در غرب به بخش هایی از پاکستان در شرق.

U. N. مقامات می گویند زمان ملخ هجوم بدترین آنها را دیده ام در 25 سال.

فائو و سازمان های دیگر شده اند بسیج منابع مالی برای کمک به پرداخت برای پاسخ دولت تلاش. ابزار اصلی مورد استفاده برای مقابله با آلودگی شده است جرم سمپاشی سموم شیمیایی از هواپیما و یا در زمین—افزایش نگرانی در دراز مدت اثرات زیست محیطی و بهداشتی.

فائو افسر کیت Cressman می گوید این نگرانی ها پر از شکوفه و خود آژانس است که مصرف هر اقدام احتیاطی برای حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست در طول توده پاشش مبارزات انتخاباتی.

“آسیب زیست محیطی است بسیار بعید است که رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از بیابان ملخ کنترل عملیات” Cressman گفت: E&E News. “اسپری شامل دقت سمپاشی تنها حشرات و سمپاشی محصولات کشاورزی مراتع و یا محیط زیست [و] هجوم نیست و بارها و بارها اسپری.”

او اضافه کرد که تنها مواد شیمیایی مجاز برای استفاده در اتحادیه اروپا و ایالات متحده در حال کار برای کنترل ملخ شیوع و تنها پس از مستقل مشورتی به بررسی و تایید استفاده از خاص و ترکیبات شیمیایی.

کشاورزان و چوپان نیز گفت: جلوتر از زمان هنگامی که یک اسپری عملیات رخ می دهد و توصیه به نگه داشتن خود و حیوانات را به دور از این منطقه برای حداقل 24 ساعت.

“مواد شیمیایی مورد استفاده در شکستن پس از 24 ساعت تحت شرایط محیطی” Cressman توضیح داد. “تنها به خوبی آموزش دیده و مجهز شده دولت ملی تیم با تمام اقدامات احتیاطی انجام عملیات کنترل و نه کشاورزان و جوامع است.”

فائو و سازمان ملل دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ کرده اند با اشاره به تغییر آب و هوا به عنوان یک زیر بنای عامل در ملخ شیوع.

سخت طلسم خشک در منطقه قطع شد با دو قدرتمند مکش نسبت به پایان سال گذشته—یک الگوی آب و هوا است که غیر معمول است. ناگهان خیس شرایط ثابت ایده آل برای پرورش و رشد بیابان ملخ swarms.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im