متراکم تر شهرستانها می تواند یدکی آب و هوا و همچنین افزایش انتقال ویروس

که هل دکمه های آسانسور با یک انگشت برهنه کنه و یا باز می شود یک بارگذاری درب اتومبیل با سر نخل? که نمی نگه داشتن نفس خود را در هنگام عبور بیش از حد به کسی در شلوغ پیاده رو ؟

این میان ناگفته قوانین حاکم بر زندگی روزانه در آمریکا در شهرهای بزرگ به عنوان COVID-19 virus اسپرد را از طریق متراکم مناطق شهری و تهدید به آلوده کردن ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها است.

ساکنان شهرستان فقط می خواهم به دور از هر یک از دیگر.

اما این غریزه غربيها به آنچه که کارشناسان آب و هوا می گویند یکی از بهترین پادزهرها به گرمایش جهانی—شدن مردم به هم نزدیک است.

محققان به مدت طولانی گفت که افزایش تراکم شهری است که سریع ترین راه برای شهرستانها برای کاهش ردپای کربن خود را. با تنگ تر زندگی می آید کمتر رانندگی بیشتر پیاده روی بیشتر حمل و نقل و بیشتر انرژی کارآمد خانه ها و ادارات.

و همچنین بیشتر سرایت در طول یک بیماری همه گیر.

پس چگونه انتخاب رهبران آشتی بهداشت عمومی و آب و هوا ضرورت? و چه تجارت آف در حال امریکا بزرگترین شهرهای مایل به را به آدرس دو تا از بزرگترین تهدیدات?

شهرهایی مثل نیویورک و شیکاگو و لس آنجلس می دانید تراکم trade-off هست. آنها زندگی کرده ام آن را به صورت بهتر و بدتر برای بیش از دو قرن است.

“تراکم و بیماری های همه گیر این است که هیچ چیز جدید به شهرستانها گفت:” پیتر Marcotullio یک جغرافیا استاد دانشگاه و مدیر موسسه شهرهای پایدار در کالج هانتر بخشی از دانشگاه شهر نیویورک است.

COVID-19 متفاوت است کارشناسان می گویند هر چند کوتاه مدت در آینده به نظر می رسد به عنوان تلخ که با هر بیماری شیوع در 80 سال است.

رمان coronavirus عفونت و مرگ و مير به سرعت در حال افزایش در شهری در آمریکا با بیش از نیمی از این کشور را تایید موارد در منطقه شهر نیویورک.

نیویورک و نیوجرسی اختصاص بیش از 30,033 شناخته شده coronavirus موارد بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. نیویورک است که به دنبال کالیفرنیا و واشنگتن که در آن عفونت های مشخصی اولیه در منطقه سیاتل به دنبال بزرگ شیوع بیماری در سن فرانسیسکو و لس آنجلس.

شهرهای کوچکتر هستند و احساس آن بیش از حد. New Orleans, شناخته شده برای آن مناطق تاریخی و محکم گره محله شاهد بالا عفونت نرخ. و لوئیزیانا سوم بالاترین نرخ مرگ و میر در پشت واشنگتن و گرجستان است.

در عین حال حتی به عنوان coronavirus به سرعت گسترش می یابد از طریق شهرستانها کارشناسان می گویند 21 قرن شهرنشینی روند نخواهد بود از خط خارج توسط COVID-19 و شهرستانها ایالات متحده ادامه خواهد داد و منجر به تراکم گرا تغییر آب و هوا راه حل.

این روند شتاب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برچیده ترین فدرال آب و هوا تغییر برنامه.

بیش از 430 آمریکا شهرداران پیوست, آب و هوا شهرداران شبکه از جمله از تقریبا تمام کشور عمده مناطق مترو. پانزده از بزرگترین شهرهای ایالات متحده نیز از اعضای جهانی C40 شبکه که طرفداران برای انواع شهری راه حل آب و هوا از جمله تراکم و بررسی توسعه.

نیویورک و شیکاگو و دیگر شهرهای بزرگ متمرکز شده رو به بالا و نه ظاهری و توسعه. در نتیجه رونق در آسمان خراش ها دیده نمی شود از اوایل قرن 20th. آنها همچنین مقاوم سازی ساختمان های قدیمی تر با راندمان بالا خنک کننده و سیستم گردش و سفت استانداردهای بهره وری برای هر دو پیر و ساختمان های جدید.

تحت 2013 شیکاگو فرمان, هر, تجاری, سازمانی و ملک داشتن بیشتر از 50,000 متر مربع مورد نیاز است به گزارش مصرف انرژی به مقامات شهرستان. برنامه هدفمند تنها 1 ٪ از شیکاگو, ساختمان, اما آن اختصاص 20 درصد از کل انرژی استفاده توسط تمام ساختمان های شهر.

تراکم سیاست نیز آغوش بودن جوانتر به سرعت در حال رشد شهرستانها با تغییر جمعیتی پروفایل.

مینیاپولیس 2040 برنامه, برای مثال, تماس, برای افزایش تراکم در سراسر شهر و کشیده شده از واکنش برخی از دیرین ساکنان به دنبال محافظت از برگ single-family محله. اما مقامات متمرکز باقی می ماند در منافع حاصل از تراکم کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش گسترش مسکن مقرون به صرفه و لغو تثبیت الگوهای تبعیض نژادی.

“ما را از مزایای این استراتژی دور outweighing هر جنبه های منفی همراه با افزایش تراکم شهری” گفت: کیم هاروی این شهر مدیر پایداری.

بیشتر احتمال دارد کارشناسان می گویند این بیماری همه گیر کوروناویروس را بالا خواهد برد سوال جدید در مورد چگونه شهرستانها سازماندهی می شوند و به چه درجه شهرداری ها باید به دنبال تراکم به آدرس نگرانی های مانند رشد کار دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تغییر آب و هوا.

“من می گویند خاطره مظهر آنچه که ما نمی خواهیم از نظر تولید گازهای گلخانه ای از حمل و نقل و ساختمان گفت:” مرلین قهوه ای, استاد سیستم های پایدار در Georgia Tech مدرسه سیاست عمومی در آتلانتا.

تراکم می تواند بیماری های همه گیر قابل کنترل تر به دلیل آن پرورش ارتباطات و بهره وری در ارائه خدمات عمومی ضروری, او گفت:.

موسسه منابع جهانی نیز وزن خطرات و فرصت ها برای شهرستانها برای مسطح کردن منحنی coronavirus عفونت. در حالی که اشاره کرد که ویروس “ساخت شبح شهرهای قبلا وزوز فضاهای شهری” WRI شهر گفت: “در خط مقدم از Covid-19 همه گیر خواهد شد و دیدن تغییرات پایدار است که تغییر شکل مدرن شهر است.”

علامت Muro, یک عضو ارشد و مدیر شهری سیاست برنامه در موسسه بروکینگز گفت: سوال در مورد تغییر آب و هوا و تراکم شهری پرداخته شده است در مطالعات متعدد مورد شهری تولید گازهای گلخانه ای. اکثر رسیده اند همان نتيجه گيری: شهرهای انتشار کربن کمتری تولید سرانه بیش از دیگر مناطق است.

“سوال در می آیند در اطراف این ویروس از شهرستانها ارائه مخالف اجتماعی فاصله,” Muro گفت. اما در شهرستانها نیز موتور نوآوری زمانی که “حل مشکلات بزرگ است.”

تعداد ویروس در میان آنها است.

قهوه ای از Georgia Tech به توافق رسیدند. “من فکر می کنم در برخورد با این بیماری همه گیر و یا بعد از بحران بهداشتی شهرستانها خیلی خوب مکان به کار را از طریق این چیزها.

“تراکم مشکل می شود تحت شرایط خاص,” او اضافه شده است. “اما اگر ما به دنبال جهت ما کارشناسان بهداشت و درمان و اقامت قرار داده است برای یک بیت ما باید قادر به مدیریت این.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>