تقاضا برای مستقل تحویل رباتها است “گسترش نمایی”

خودمختار تحویل

ربات تحویل شرکت خدمات Starship فن آوری های در حال دیدن یک فرصت برای رشد در میان شیوع کروناویروس که میلیون ها نفر از مردم ماندن در خانه TechCrunch گزارش.

“تقاضا برای تماس تحویل گسترش تصاعدی در هفته های اخیر” شرکت توسعه کسب و کار سر رایان Tuohy در بیانیه ای گفت:.

شاید تقاضا

رستوران ها و فروشگاه ها هنوز هم با تکیه بر مردم به تحویل برای آنها — یک کار است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای خطرناک به خصوص بدون تجهیزات حفاظتی.

اما کشتی فضایی شش چرخ تحویل روبات نمی تواند آلوده توسط یک ویروس مرگبار است. ساحل کولر به اندازه کالسکه نیز می تواند به راحتی مقادیر بین استفاده می کند.

پیتزا ربات

Venezia را سبک نیویورک پیتزا در شهر فینیکس, آریزونا است که در حال حاضر ارائه پای اول مطابق با اصول بهداشتی در داخل و خارج از یک کشتی فضایی ربات و قرار دادن ربات در داخل.

این ربات پس از آن سفر به مشتریان در یک نیم مایل شعاع. آنها حتی می توانید هاپ محدودیت و عمل در شرایط برفی. انسان اپراتورها در HQ می توانید کنترل آنها را در هر زمان به عنوان به خوبی.

“این بسیار آسان تر برای پاکسازی یک ربات قرار دادن آن در آن وجود دارد و ارسال آن را در راه خود را بدون تعامل با 6 پا چیزی است که فوق العاده آسان برای انجام با یک ربات آنها نمی گویند” مدیر رستوران Renny میچل گفت: ایستگاه خبری محلی Fox 10 Phoenix.

ادامه مطلب: Starship فن آوری های در حال ارسال آن خودمختار روبات به شهرستانها بیشتر به عنوان تقاضا برای تماس تحویل افزایش می یابد [Reason]

بیشتر در Starship: این راه اندازی و استقرار هزاران خودمختار تحویل روبات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>