تحویل از فروشگاه های محلی است سبزترین خرید روش–بیشتر از زمان

برای افرادی که می خواهید برای کاهش ردپای کربن خود را خرید در حال حاضر می تواند یک معضل است. آن را سبزتر به بازدید از یک فروشگاه فیزیکی را که در فروشگاه ارائه سفارش و یا به جای یکی با یک آنلاین-تنها خرده فروش? پاسخ به عوامل متعددی بستگی دارد. در یک تلاش جدید برای مقایسه انتشار گازهای گلخانه ای مرتبط با هر خرید روش محققان اندازه گیری چگونه اغلب یک گزینه به پایان می رسد تا برای محیط زیست بهتر از دیگری است. در اکثر موارد تحویل از یک فروشگاه محلی برنده—اما این نتیجه می تواند متفاوت باشد.

“ما با استفاده از یک رویکرد احتمالاتی—در واقع این یکی از چیز تازه ای در کار ما می گوید:” مطالعه همکاری نویسنده صادق Shahmohammadi یک دانشمند محیط زیست در دانشگاه Radboud در هلند. “مطالعات قبلی نشان داد تناقض نتایج [به عنوان] آیا حاضر بهتر است یا آفلاین بهتر است. ما می خواستیم به منظور بهبود قابلیت اطمینان از این مدل و دیدن آنچه که دقیقا در جریان است.”

که آیا آنها خریداری شده از طریق آمازون و یا محلی mom-and-pop, کسب و کار کالاهای مصرفی اغلب در یک سفر طولانی برای رسیدن به خریداران دست به دست. اکثر موارد باید سفر از کارخانه سازنده انبار به یک مرکز توزیع و یا فروشگاه فیزیکی—و هر پا از سفر نیاز به گاز گلخانه ای ساطع حمل و نقل. “ما باید مدل [این فرایند] از لحظه ای محصولات ترک کارخانه تا رسیدن به مصرف کننده اصلی می گوید:” Shahmohammadi است که در حال حاضر در هلند سازمان برای اعمال تحقیقات علمی (TNO). به منظور نگه داشتن این مدل به عنوان کارآمد که ممکن است محققان با تمرکز بر به اصطلاح حرکت سریع کالاهای مصرفی یک دسته است که شامل مواد غذایی و تمیز کردن وسایل و شخصی-محصولات مراقبت از (اما نه لباس یا الکترونیک). آنها از سمت چپ یخچال مواد غذایی به دلیل روش های خنک کننده منجر به انتشار گازهای گلخانه ای به عنوان به خوبی.

مدل گنجانیده شده به عوامل مختلف از جمله تعداد محصولات خریداری و بسته بندی و ذخیره سازی و انتشار گازهای گلخانه ای برای انواع مختلف حمل و نقل است. در برخی از مطالعات قبلی محققان در حال توسعه مدل استفاده می شود که مقدار متوسط برای هر یک از این پارامترها. در مقاله Shahmohammadi می گوید او و همکارانش وارد یک محدوده به جای یک عدد. “ما احتمال توزیع برای تمام کسانی که متغيرهای ورودی,” او توضیح می دهد. دانشمندان نتیجه این هفته منتشر شده در محیط زیست علم و فناورینشان داد طول بالقوه تولید گازهای گلخانه ای برای هر خرید روش.

“تجزیه و تحلیل آنها این است که طیف وسیعی از کسانی که خروجی و بزرگ است که می گوید:” Jason Mathers, مدیر وسایل نقلیه و حمل و نقل استراتژی در دفاع غیر انتفاعی محیط زیست دفاع صندوق بود که درگیر در تحقیق ، “این به شما می دهد یک عکس فولر از در حال اجرا یک مجموعه ای از مفروضات برای هر مورد.”

که فولر تصویر نشان می دهد سه خرید روش بررسی—بازدید از یک فروشگاه فیزیکی یا دریافت تحویل از یک فروشگاه فیزیکی یا از یک خرده فروش آنلاین—تولید تقریبا همان مقدار انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر بسیاری از فرایند. بزرگ اختلاف آمد از “آخرین مایل” بخش نهایی یک آیتم خریداری شده از سفر به خانه. “آخرین مایل بخشی است که فاز اصلی است که باعث تفاوت بین خرید مختلف کانال” Shahmohammadi می گوید. او و همکارانش محاسبه آخرین مایل کربن در چهار کشور: انگلستان, آمریکا, هلند و چین است.

بیشتر از زمان داشتن یک فروشگاه فیزیکی ارائه محصولات سبزتر از خرید سنتی—که به نوبه خود معمولا بیشتر سازگار با محیط زیست از خرده فروشی آنلاین. این رتبه بندی تغییر یک معامله بزرگ با توجه به شرایط خاص ، به ویژه در تعدادی از اشیاء خریداری شده در هر سفر خرید فاصله که آخرین مایل سفر و روش حمل و نقل ساخته شده تاثیر زیادی در محاسبه حجم انتشار گازهای گلخانه ای. برای مثال بسته بندی بیشتر موارد با هم در یک خرید کاهش می یابد خریداران کربن به دلیل آن نیاز کمتر سفر به فروشگاه و یا بسته بندی تحویل. و در کشورهایی مانند هلند و چین که در آن بسیاری از خریداران پیاده روی یا دوچرخه سواری به فروشگاه و بازدید از یک آجر و ملات محل بود خیلی بیشتر سازگار با محیط زیست در ایالات متحده, که در آن رانندگی شایع تر است. “در ایالات متحده در آخرین مایل ردپای برای آجر و ملات است و 32 بار بیشتر از هلند” Shahmohammadi می گوید.

به فروشگاه سبزتر او نشان می دهد مصرف کنندگان ممکن است بسته نرم افزاری خرید به کمتر بسته را کم انتشار وسایل نقلیه به فروشگاه ها و چشم پوشیدن همان روز تحویل. اما این تعهد باید به طور کامل در افراد است. “چگونه می تواند ما باید سیاست ها و شرکت های بزرگ رفتار ساختار به منظور مطمئن شوید که ما در حال بیرون آمدن در سمت پایین تاثیر?” Mathers می پرسد. برای مثال Shahmohammadi اشاره می کند که شرکت های سوئیچینگ به کاهش انتشار غیرضروری را یک تفاوت بزرگ. “ما در واقع مدل که جایگزین تحویل وانت با بار الکتریکی [وسایل] می تواند به کاهش آخرین مایل حمل و نقل ردپای 42 درصد و در کل رد پا با 26 درصد در انگلستان”

سوال این است که آیا به صورت آنلاین و یا در فرد خرید بیشتر سازگار با محیط زیست. “این واقعا پیچیده هنگامی که شما سعی می کنید به اذیت کردن که بهتر است” Mathers می گوید. “و در نهایت آن را تا حدودی بی ربط. ما به عنوان مدرن مصرف کنندگان در حال خرید از طریق این کانال. و آنچه که ما باید متمرکز بر این است که: چگونه ما را از هر یک از آنها را به عنوان کم آلاینده به عنوان آن می تواند باشد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im