هجوم پناهگاه در محل تسلا در حال ساخت اتومبیل های جدید امروز

تنها چند روز پس از ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا به نام مستند اقدامات در آمریکا “فاشیستی” و تهدید به حرکت تسلا کالیفرنیا عملیات به نوادا یا تگزاس, The Verge گزارش می دهد که ماشین های الکتریکی شرکت شروع به ساخت ماشین دوباره در فرمونت کالیفرنیا گیاه.

با توجه به ایمیل های فرستاده شده به کارکنان در هفته گذشته تسلا بود با هدف به راه اندازی “عملیات محدود” در کارخانه جمعه گذشته است. “من خواهد بود در خط شخصا کمک به هر جا که من می توانم” مشک گفت.

اما در روز جمعه مقامات از آالمدا کانتی که در آن کارخانه واقع شده است گفت: تسلا باید صبر کنید تا ژوئن 1 به بازگشایی شده است.

مشک بود و خشمگین. روز شنبه, مشک توییتی که “تسلا است که پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی بلافاصله.”

انتظار سه هفته بود که در کارت برای میلیاردر.

“رک و پوست کنده این نهایی کلش” مشک توییتی در روز شنبه. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله.”

در ضمن, The Verge گزارش می دهد که کارکنان در حال حاضر در مواجهه با این مشکل تصمیم به خطر رفتن به محل کار — برای کاهش دستمزد با تشکر از شرکت گسترده paycuts — یا در خانه بمانند. زمان پرداخت کردن شده حامل نقد اخیرا به دلیل تمدید کردند دوره است.

به گفته نیویورک تایمز, Alameda County نزدیک بود به یک توافق با خودروساز برقی برای بازگشایی کارخانه on May 18 — قبل از مشک شدت انتقاد کرد در توییتر.

آن شده است یک دوره آشفته برای بحث برانگیز کارآفرین. مشک ساخته شده است که چندین اظهارات بحث برانگیز underplaying شدت COVID-19 بیماری همه گیر. او همچنین یک دورهای بحران در توییتر اواخر ماه گذشته با هدف پناهگاه در محل سفارشات که مسلما نجات کشور از بحران است.

“این است و نه دموکراتیک” او گفت: سرمایه گذاران طی یک تماس در ماه گذشته. “این آزادی نیست. مردم را پشت خود لعنتی آزادی است.”

ادامه مطلب: تسلا در حال حاضر شروع به ساخت ماشین دوباره در کالیفرنیا کارخانه [آستانه]

بیشتر در حماسه: ELON MUSK می گوید او می تواند کار بر روی تسلا خط مونتاژ امروز

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de