پاک کننده عمیق باید روز خود را در یک کشور فلج یک پاتوژن

آن را به عنوان سفر بین میزبان SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 به نظر می رسد به عنوان یک کوچک ، تند و تیز گوی بین 50 و 200 billionths از یک متر عرض دارد. اخراج از بدن انسان توسط یک سرفه می گویند و یا به خوبی قرار داده شده عطسه – ویروس می تواند حل و فصل در سطوح که در آن نشسته میکروسکوپی و بی حرکت برای ساعت یا حتی چند روز. اگر چیزی می آید و لمس سطح این ویروس می تواند سفر با آن به دست انسان و سپس از یک دست به یک صورت و از آنجا به بدن است.

مگر در مواردی که چیزی از بین می برد و آن را برای اولین بار.

“ما در حال کار 24 ساعت” گفت: روون Noyman صاحب نیویورک بخار تمیز کردن است که دارای چهار خدمه بهداشتی ساختمان در سراسر شهر نیویورک و حومه. ایستاده در یک مشتری بدنسازی در گروسند بروکلین Noyman اشاره به یکی از سرب تکنسین Harrison مارکس یک بازیگر که پاک به پرداخت صورتحساب خود را. “او مشغول به کار بود تا یک ساعت در شب آخرین شب.”

به عنوان Covid-19 همه گیر را تحت الشعاع بیمارستان ها و تعطیل شهرهای آمریکا آن را نیز قرار داده شده و خواسته های جدید در سرایداران و تخصصی پاک کننده. “آنها در حال غرق شده است. آنها که به نام همه زمان” گفت: Patty avalanche news مدیر اجرایی جهانی Biorisk شورای مشورتی یک بخش از عیسی تمیز کردن صنعت انجمن تجارت.

پاک کننده های با تجربه با ضد عفونی avalanche news گفت: در حال ناگهان خواسته بودن برای درمان ساختمان. و اپورتونيست در حال عجله برای باز کردن کسب و کار جدید برای خدمت به رونق در تقاضا – تلاش گاهی اوقات مانع از کمبود تجهیزات است. عدم تجربه نگرانی avalanche news. “واقعا تمیز از نظر علمی از روش نظر واقعا یک هنر است برای بسیاری از مردمی” او گفت:. یک بی منطق تمیز کننده را از دست ندهید عوامل بیماری زا. و مصرف کردن تجهیزات حفاظتی اشتباه می تواند افشای پاک کننده به عفونت — چیزی avalanche news دیدم در حالی که کار در طول بحران ابولا.

در هفته های اخیر GBAC است عجله آنلاین دوره های آموزشی و گواهینامه برای کمک به آماده شدن خط مقدم کارگران در طول بیماری همه گیر. و برای بسیاری از آمریکایی ها که اغلب نامرئی کار به طور ناگهانی به نظر می رسد ضروری است که مقامات تقلا برای مهار این ویروس همه گیر و مردم دست و پنجه نرم کردن با ترس از کمین پاتوژن.

Noyman را خدمه را با استفاده از پارچه و گریس آرنج به پاک اما کسب و کار اصلی خود بیشتر شامل تجهیزات تخصصی. آنها پس زدن دهنه اسب 100 پوند شوی تا از پله ها. آنها شلنگ پایین کل اتاق با جت از scalding بخار از یک $4,900 ایتالیایی ساخته شده ماشین. آنها همچنین با استفاده از تفنگ اسپری که غبار با سطوح الکتریکی شارژ قطرات شیمیایی ضد عفونی کننده.

خدمه مانند این یکی در حال حاضر سرویس دهی وال استریت دفاتر اتوبوس ها و مدارس. به تازگی Noyman گفت: آنها باید تحت درمان یک فراری نمایندگی; سفارت یک جزیره بزرگ کشور پنج داستان از یک بانک چینی; ستاد مرکزی مرسوم تناسب اندام, راه اندازی و یک ناوگان از تحویل کامیون پارک شده در نیوجرسی. آنها کار را برای ستارههای زندگی می کنند که در هشت رقم آپارتمان و آنها را نشانه عدم افشای توافق نامه.

چهار سال پیش زمانی که Noyman شروع Covid-19-مربوط به تماس آن مردم فقط در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی: ما نگران ویروس لطفا بیا پاک ما ، که به زودی تغییر کند. “هفته گذشته هر جا ما قصد داریم تا به حال یک مورد” Noyman گفت. وجود یک ساختمان با یک دربان که مریض شدم; خدمه عمیق-تمیز لابی. یک سالن ناخن به نام پس از یک مشتری تست مثبت است. Noyman ارسال یک خدمه.

ایستاده در گروسند سالن Noyman مارکس و تکنسین در شرکت ساموئل Esquivel نشان داد برخی از تجهیزات خود را.

بخار تمیز کننده است بزرگ اما ساده است: اساسا یک مخزن آب 5 لیتری استیل و دیگ بخار و حرارت میله و یک نازل است. داغ مخروط بخار در حال ظهور در 220 تا 240 درجه فارنهایت scalds یک سطح و به سرعت سرد می شود. مارکس و Noyman باید زخم بر خود لمسي از مسواک زدن نکته.

این الکترواستاتیک سم پاش ها سبک تر و زیرک تر اما آنها نیاز به مراقبت بیشتر: سمپاش می پوشد تنفسی و در حال حاضر در مکان های با پتانسیل حضور Covid-19 تمام بدن ProGard coveralls. خدمه وارد یک برنامه به طور بالقوه آلوده ساختمان کامل دنده و آنها اغلب اسپری خود را قبل از آوردن لباس به شیوه, در مورد آنها برداشت کرده ام چیزی در راه است. هر دستگاه مه محلول کلرید بر اساس مواد ضد عفونی کننده – اصل سفید کننده و مواد شیمیایی نسبی. به عنوان غبار حاصل از یک نازل کوچک الکترود در نزدیکی نوک امر قدرتمند الکتریکی به اسپری. این اتهام باعث می شود که قطرات اسپری برای دفع یکدیگر اما با توجه به تقریبا هر سطح دیگر مانند مو چسبیده به staticky بالون.

جاذبه به اندازه کافی قوی است که قطرات هر کدام حدود 400 برابر بزرگتر از coronavirus را در واقع شناور به سمت بالا و کت undersides از سطوح.

“اتهام کمک می کند تا [قطرات] خط تا در کنار یکدیگر و یا دست انداز به طوری که آنها پوشش سطوح به طور کامل” نوشت: هایدی فروردین یک میکروبیولوژیست و تمیز کردن تجاری مشاور در ایمیل. کاربر می تواند “موج سمپاش زیر تخت بیمارستان و آن را وادار به ترک ها و فضاهای کوچک از چشمه ها و دیگر قطعات تخت.”

هنگامی که وجود دارد این مواد شیمیایی شروع به عمل می کنند در هر گونه میکروب است. کلرید قدرتمند هستند oxidizers معنی آنها مانع الکترون از مولکول های دیگر ریشه پروتئین ها و آسیب رساندن به غشاء. هنگامی که وجود دارد با توجه به زمان به اندازه کافی این مواد ضد عفونی کننده آسیب خواهد شد این ویروس خنثی کردن آن است.

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در هفته گذشته متوجه شد که SARS-CoV-2 می تواند باقی بماند در برخی از سطوح به مدت سه روز در مقادیر کافی برای کسی که بیمار است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که مردم نگران گسترش این ویروس به طور منظم پاک کردن اغلب لمس سطوح مانند دستگیره های درب و نور سوئیچ با یک ضد عفونی کننده قوی.

آیا تمام اتاق گندزدايی لازم نیست, همیشه روشن است. قطعا آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن یک فضای امن: این ویروس همچنین می تواند از انتقال قطرات شناور در هوا نه تنها سطوح. به عنوان Noyman اشاره, لحظه, پاک کننده, ترک, عابران شروع به خنثیسازی همه کار خود را.

و برخی از روش های تمیز کردن باید فقط مخلوط پشتیبانی می کند. آژانس حفاظت از محیط زیست قرار است یک لیست از تایید ضد عفونی کننده برای استفاده در برابر SARS-CoV-2 اما بخار به نظر نمی رسد در میان آنها است. Avalanche news گفت که بر اساس شواهد موجود, در حالی که بخار می تواند کشتن ویروس آن طولانی زمان استفاده از برخی از کاربران ممکن است متوجه. “در این نقطه در طول همه گیر من می خواهم با استفاده از بخار در همه” فروردین نوشت: با استناد به فقدان شواهد قوی. برخی از نمایندگان صنایع از جمله Wayne Delfino که خانواده های پیشرفته فن آوری های بخار از اورت واشنگتن با این حال اصرار دارند که با بخار کار می کند. این شرکت غیر شیمیایی “ترمو شتاب نانو کریستال بهداشت” تکنولوژی او نوشت: در یک ایمیل “آزمایش شده و ثابت موثر بر سخت تر برای کشتن ویروس ها و در یک شبیه انسان coronavirus.”

در حالی که نظرات متفاوت است, تمیز کردن کامل از هر نوع می تواند ارائه دهد برخی از صلح از ذهن – و بسیاری از تکنیک های فراموش کشتن عوامل بیماری زا. “هر زمان شما می توانید خود را به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض شما کمک می کند خودتان را گفت:” جاناتان سکستون محیط زیست میکروبیولوژیست در دانشگاه آریزونا که مطالعات ضد عفونی.

به عنوان SARS-CoV-2 گسترش می یابد از طریق نیویورک تقاضا برای تمیز کردن بالا است. جلسه که تقاضا ممکن است تنها دریافت بیشتر به چالش کشیدن. برخی از Noyman کارکنان در حال حاضر 16 و 17 ساعت در روز. آن را دشوار است برای حفظ مواد شیمیایی استفاده می کنند در الکترواستاتیک سیستم. Noyman به تازگی دستور توقیف کامیونی حامل و دریافت تنها پنج جعبه. او مراقب باشید با آنچه که سهام او است. “من نه نگه داشتن آنها را در کامیون” Noyman گفت. “من نگه داشتن آنها را در انبار در مورد کسی که می شکند به یک کامیون.”

“مردم در حال سرقت هر چیزی که آنها می تواند در حال حاضر,” او اضافه شده است. “ما در حال خروج از ماسک در کامیون.”

در حال حاضر برای ادامه کار به عنوان خدمه تعقیب این ویروس در سراسر کشور بزرگترین شهر و همه گیر کانون. در طول سال Noyman گفت: آن را می توانید مانند او شده است در همه جا. “این یک شهر بزرگ” او گفت:, “اما آن است که بزرگ نیست.”

این داستان به طور مشترک تولید شده توسط علمی آمریکا و Undark.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>