رمز گشایی واژن میکروبیوم

ذکر این اصطلاح میکروبیوم و بسیاری از مردم را به سرعت فکر می کنم از دل و روده پروبیوتیک ها و شاید حتی مدفوع میکروبی پيوند. اما آن را در واقع اشاره به تمام مواد ژنتیکی موجود در میکروب است که در زندگی و در بدن انسان از جمله مخمرها و باکتری ها و ویروس ها. مهبل (واژن) یک میکروبیوم بیش از حد—حتی اگر پژوهش در آن است که عقب مانده است که انجام می شود در microbiomes از سایر نقاط بدن.

پیشرفت در این منطقه ممکن است به زودی با سرعت بالا به دلیل در چهارشنبه محققان در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی اعلام کرد یک ابزار جدید است که نقشه واژن میکروبیوم با سابقه وضوح. نام برج سنبله (که مخفف Human واژینال غیر تکراری ژن فروشگاه) آن را اوج داده های جمع آوری شده از بسیاری از مطالعات مختلف انجام شده در دهه گذشته. این ابزار شامل توالی از حدود یک میلیون ژن در باکتری ها, ویروس ها و قارچ ها که فعال هستند در مهبل (واژن).

“تلاش مهم خواهد بود برای تسریع در اکتشافات جدید به تست های تشخیصی و درمان [برای واژينال شرایط بهداشتی] می گوید:” جنیفر Fettweis یک میکروبیولوژیست و مدیر واژن بشر میکروبیوم پروژه در دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع. Fettweis بود که نه درگیر با این مطالعه جدید توضیح می دهد که در دسترس عموم برج سنبله پایگاه داده کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به پیشرفت در این زمینه است. “من فکر می کنم آنچه [نویسنده مقاله را باید] در اینجا انجام داده است که واقعا مهم است که در مقابل” او می گوید.

تلاش های تحقیقاتی در طول دهه گذشته از جمله انسان میکروبیوم پروژه باید روشن حدی که میکروب های ساکن بدن ما است. تخمین های کنونی نشان می دهد که وجود دارد تقریبا به همان تعداد از سلول های باکتریایی در بدن به سلول های انسان است.

و این سلول های باکتریایی هستند و نه فقط منفعلانه نشسته در اطراف. در روده میکروب های درگیر در انواع ضروری عملیات از جمله گوارش و عملکرد سیستم ایمنی بدن و حتی تولید ویتامین ها. دانشمندان بر این باورند میکروب بازی به همان اندازه نقش مهمی در مهبل (واژن) اما هنوز رتبهدهی نشده است قادر به روشن کردن عملکرد خود را. بسیاری از امید, برج سنبله خواهد تغییر این وضعیت است.

ابزار مونتاژ شد با ترکیب metagenomic داده ها از 264 واژن سواب نمونه های به دست آمده توسط دانشگاه مریلند و تیم کامل ژنوم توالی 308 باکتریایی گونه است. نمونهها با استفاده از توالی metagenomic تکنیک اجازه داده است که دانشمندان برای شناسایی ترکیب میکروبی و metatranscriptomic آنهایی که ارائه شده است که اطلاعات در چه ژن فعال بودند. نتیجه این است که یک پایگاه داده با بیش از یک میلیون باکتری ژن که به نمایندگی از 300 گونه مختلف در حال حاضر در مهبل (واژن).

در یکی از اولین نمونه هایی از برنامه های کاربردی آن دانشمندان نشان داد که چگونه برج سنبله می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درک ساز و مقاوم, واژن اختلال است. در طول مطالعه یکی از توسعه یافته یک مورد از واژینوز باکتریال—یک اختلال ناشی از رشد بیش از حد باکتری های مضر است که باعث علائم ناراحت کننده و گاهی عوارض جدی از جمله تولد زودرس و ناباروری است.

با استفاده از داده های جمع آوری شده از واژن زن نمونه در نقاط مختلف از زمان در طول عفونت محققان قادر به نقشه دقیقا چگونه باکتری ژن فعالیت نوسان در طول آن دوره است. فقط قبل از علائم آغاز شده است وجود دارد افزایش در فعالیت یک گونه باکتری به نام لاکتوباسیلوس iners. این گونه تشکیل شده تنها 1 درصد از جامعه میکروبی اما آن را بسیار فعال تولید 20 درصد از محصولات ژن موجود در نمونه است. حتی اگر این مشاهده شده بود فقط بر اساس یک بیمار L. iners قبلا در ارتباط با واژینوز باکتریال در مطالعات بزرگتر. این اولین بار میکروبی فعالیت نشان داده شده است به افزایش قبل از توسعه علائم ،

“این بود که عمده پیدا کردن می گوید:” ژاک راول یک میکروبی genomicist در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی و نویسنده ارشد این مطالعه است. او توضیح می دهد که برج سنبله توانایی برای دیدن عملکردی سهم از میکروب ها حتی زمانی که آنها نسبتا کمیاب است و قدرت از ابزار است. راول که همچنین از بنیانگذاران و دانشمند ارشد در LUCA بیولوژیک—یک شرکت بیوتکنولوژی است که با این نسخهها کار برای توسعه زندگی می کنند درمان برای سلامت زنان—می بیند بالقوه در استفاده از برج سنبله به توسعه تست های تشخیصی نیز هست.

با توجه به مولی تنومند, یک پزشک محقق در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس بود که نه درگیر در مطالعه “[ابزار] نه تنها آدرس های که وجود دارد در [باکتری] جامعه بلکه آنچه که آنها انجام می دهند.” Fettweis موافق است. او و تیم او به سختی کار کرده اند “برای پر کردن ماده تاریک” در واژن میکروبیوم او می گوید:. در سال 2012 او و همکارانش منتشر شده در یک پایگاه داده است که فهرست همه گونه باکتری موجود در واژن. او می گوید: برج سنبله می افزاید: یک سطح عمیق تر از قطعنامه ای که می تواند در تشخیص گونه های درون یک گونه است.

به درک و چرا از آن مهم است برای شناسایی سویه های باکتری در نظر گرفتن گونه های رایج Escherichia coli. این صدها گونه است. بسیاری از آنها را زنده در روده انسان و حیوانات و سالم در نظر گرفته شده با برخی از کمک در هضم غذا. اما بسیاری از دیگران—حداقل 200—بیماری زا هستند و باعث بیماری های منتقله و اسهال و عفونت های دستگاه ادراری و حتی برخی از انواع مننژیت.

فردی گونه می تواند به معنای تفاوت بین سلامت و بیماری در مهبل (واژن) نیز هست. لاکتوباسیلوس crispatus در نظر گرفته شده است مشخصه سالم مهبل (واژن) به دلیل نقش آن در تولید اسید لاکتیک که حفظ محافظ محیط اسیدی. اما با کمک از برج سنبله دانشمندان دیدم برای اولین بار است که همه L. crispatus گونه های یکسان هستند—وجود تنوع بسیار زیادی در بیان ژن در میان آنها است.

“این بدان معنی است که L. crispatus در یک زن بسیار متفاوت از L. crispatus در دیگری” راول می گوید. این یافته می تواند لرزش تلاش های کنونی که شامل طراحی پروبیوتیک ها بر اساس باکتریایی دنباله. راول توضیح می دهد که هر گونه می تواند یک تابع است که این ایده از یک “راه کاملا جدید از مشاهده واژينال میکروبیوم.”

Fettweis امیدوار پایگاه داده ها مانند برج سنبله خواهد شد کمک به هموار کردن مسیر آینده برای بهداشت زنان. به عنوان بیشتر و بیشتر گروه ساخت کاتالوگ و اطلاعات خود را در دسترس عموم او فکر می کند که پیشرفت در واژن میکروبیوم تسریع خواهد کرد. “هدف نهایی خواهد بود به تمام [اطلاعات] با هم,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im