مرگ و میر در افراد مبتلا به COVID-19 علائم ‘متناوب’

COVID-19 بسیار کشنده تر از آنفولانزا یک مطالعه جدید تایید می کند.

این مطالعه همچنین نتایج پروژه به آینده تیره و تار اگر ما قرار نیست تا قوی مبارزه با گسترش ویروس.

ملی نرخ مرگ و میر در میان افراد مبتلا به این رمان کروناویروس که باعث COVID-19 نشان می دهد که علائم است 1.3% محققان دریافتند. مقایسه نرخ مرگ برای آنفلوآنزای فصلی است 0.1%.

“COVID-19 عفونت مرگبارتر از آنفولانزا—ما می توانیم که بحث به بقیه می گوید:” Anirban باسو, استاد اقتصاد بهداشت و مدیر انتخاب موسسه در در دانشگاه واشنگتن دانشکده داروسازی.

یک وب سایت جدید از باسو و همکارانش به بررسی عفونت و نرخ مرگ و میر در ایالات متحده شهرستانهای مردم با علائم.

برای این مطالعه 116 شهرستان در 33 متحده در حال COVID-19 داده است که متناسب با باسو مقاوم و معیارهای ورود به مطالعه در تجزیه و تحلیل. سایت پیش بینی به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود, او می گوید.

باسو تاکید می کند که این وب سایت یک ابزار پیش بینی نمی شود پیش بینی آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد. بلکه آن را با استفاده از برآورد مرگ و میر در میان علامتی COVID-19 موارد به پروژه آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر در این جوامع مانند احتمال زیاد اعداد به صورت مجموع عفونت و علامتی موارد است. این ابزار نیز جزئیات چگونه روزانه بروز عفونت تغییرات.

در ایالت واشنگتن به عنوان مثال شهرستان خاص برآورد مرگ و میر در محدوده 0.5 درصد به 3.6 درصد. پادشاه شهرستان در 3.6 درصد است که بالاترین در میان تمام 116 آمریکا شهرستانهای محققان مورد مطالعه قرار گرفت. در میان دولت های دیگر استان ها است که محققان می تواند شامل در این تجزیه و تحلیل شد Chelan County 2.3% جزیره شهرستان 2.2% و Spokane County در 2٪.

این COVID-19 نرخ مرگ و مطالعه می افزاید: به این معنی که اگر همان تعداد از مردم در ایالات متحده در حال آلوده در پایان سال به عنوان کسانی که آلوده با ویروس آنفلوانزا—حدود 35.5 میلیون نفر در سال 2018-2019—سپس حدود 500000 نفر می میرند از COVID-19.

این رمان coronavirus تر است عفونی از ویروس آنفلوانزا باسو می گوید. بنابراین یک تخمین محافظه کارانه از 20 درصد از جمعیت ایالات متحده تبدیل شدن به آلوده تا پایان سال با روند فعلی در اجتماعی فاصله و مراقبت های بهداشتی عرضه ادامه در حالی که حسابداری برای کسانی که آلوده خواهد شد که بازیابی asymptomatically—می تواند در نتیجه تعداد مرگ و میر بالا رفتن به بین 350,000 و 1.2 میلیون نفر است.

“این تعداد سرسام آور است که تنها می تواند به ارمغان آورد پایین با صدای بهداشت عمومی اقدامات” باسو می گوید.

برای ساخت شهرستان-توسط-مدل های شهرستان است که می تواند با دقت بیشتری نشان می دهد چگونه مرگبار این بیماری همه گیر است که باسو استفاده عموم گزارش داده در کل COVID-19 موارد و مرگ و میر. متوجه می شوند که هر دو از این گزارش مقادیر احتمال زیاد undercount و در طول زمان تغییر باسو نگاه روند در نسبت این دو عدد و یا گزارش “مورد مرگ و میر, نرخ” به دقت منعکس کننده چگونه مرگبار این ویروس در میان کسانی که بیمار به دلیل آن است.

“امید ما این است که مطالعه ما نتایج می تواند کمک به اطلاع رسانی محلی و ملی سیاست های آن صرفه جویی خواهد شد در آینده زندگی می کند می گوید:” باسو. “در نهایت ما می خواهیم این کار به پیشرفت سلامت مردم در سراسر جهان است.”

باسو همچنین اشاره می کند که این مدل باید به عنوان “آخرین کلمه” در برآورد COVID-19 نرخ مرگ و میر, اما به عنوان یکی از روش های مختلفی استفاده می شود برای اندازه گیری تاثیر این ویروس.

“عفونت مرگ و میر نسبت به برآورد خود پویا در طبیعت” باسو می گوید. “برآورد کلی می تواند هر دو افزایش و یا کاهش در آینده با توجه به جمعیتی که در آن عفونت خواهد داشت.

“ممکن است به عنوان عفونت گسترش به روستایی بیشتر شهرستانهای کشور به طور کلی عفونت و مرگ و میر را افزایش می دهد با توجه به عدم دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی لازم تحویل.”

این مطالعه به نظر می رسد در امور بهداشت و درمان. دانشگاه واشنگتن انتخاب موسسه و دانشکده داروسازی بودجه کار می کنند.

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>