شیوع بیماری مرگبار COVID-19 گزارش به کره شمالی

کره جنوبی روزنامه Chosun Ilbo امروز گزارش داد که کشنده coronavirus COVID-19 پخش شده است, در کره شمالی.

توسعه ترسناک است به چند دلیل. برای یک چیز, پیونگ یانگ را سرکوب و قرنطینه پروتکل خود را داده گردابی سابقه حقوق بشر می تواند ، برای یکی دیگر از کارشناسان بهداشت عمومی شده اند و علنا هشدار برای هفته ها در مورد چگونه بد شیوع بیماری می تواند تبدیل به در کشورهای کمتر کشورهای مرفه.

کره شمالی هنوز به طور رسمی اذعان کرد هر گونه مرگ و میر, اما کارشناسان مشکوک هستند که منزوی, توتالیتر کشور — که به دلیل داشتن مرز مشترک با چین که در آن شیوع آغاز شد — قادر خواهد بود برای جلوگیری از بهداشت محلی بحران از آنجا که از virus.

“هیچ راهی وجود دارد که کره شمالی است که نهفته coronavirus — آنها به وضوح دروغ گفتن به آنها نمی خواهید برای نشان دادن هر گونه ضعف و یا وجود هر گونه تهدید برای این رژیم گفت:” مدیر کره ای مطالعات در مرکز ملی بهره هری Kazianis در مصاحبه با فاکس نیوز.

چند هفته پیش وال استریت ژورنال گزارش داد که کره شمالی در واکنش به شیوع بیماری شده بود به پایین در آن انزوا مسدود کردن حتی زاهد پادشاهی متحد نزدیک چین از سفر و تجارت است.

هیچ سوالی وجود دارد هر چند که کره شمالی در نظر گرفتن شیوع جدی — البته با مشخصه خشونت. در این گزارش اعدام یک مقام رسمی این هفته مثلا چرا که او آن نقض قرنطینه با مراجعه به یک حمام عمومی پس از سفر به چین است.

دیگر پاسخ رسمی شده اند — همانطور که اغلب مورد با کره شمالی — راست-بالا گیج کننده است. یک دولت کره شمالی نشریه ادعا کرد این هفته مثلا که مشترک گیاه ریشه باباآدم می تواند به درمان این ویروس.

و کره جنوبی انتشار Daily NKکه دارای تخصص در روزنامه نگاری تحقیقی در مورد کره شمالی گزارش داد اوایل این هفته که مقامات وجود دارد ساخته شده بود هولوکاست اجباری اسمی برای جلوگیری از عفونت پس از مرگ است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im