پایگاه داده آهنگ های تغییرات آب و هوایی تلفات در ماهی

یک پایگاه داده جدید کمک خواهد کرد پیگیری اثرات تغییر آب و هوا در ماهی زندگی در رودخانه ها و دریاچه ها و آب های داخلی در سراسر جهان است.

ماهی و آب و هوا تغییر پایگاه داده—یا FiCli (تلفظ “فیک-لی”) — یک جستجو دایرکتوری از همکار مجله بررسی نشریات است که توصیف بینی یا مستند اثرات تغییر آب و هوا در داخلی ماهی.

این حیوانات وحشی در حال یک منبع حیاتی غذا و درآمد برای بسیاری از مردم و شاخص بهداشت جهانی اکوسیستم های آبی. درک بهتری از چگونگی تغییر آب و هوا تاثیر می گذارد این ماهی می تواند کمک های خود را در آینده بقا و اطلاع رسانی تلاش های حفاظت.

“ماهی و آب و هوا تغییر پایگاه داده نیش ترمزی میزند اطلاعات هم در راه است که مردم می تواند به طور معنی داری با استفاده از آن می گوید:” تروور Krabbenhoft استادیار علوم زیستی در دانشگاه بوفالو و تمدید (آموزش و پژوهش در انرژی, محیط زیست و آب) موسسه.

“ایده این است که نه فقط به سند چگونه ماهی شده اند تحت تاثیر تغییر آب و هوا, اما همچنین ارائه اطلاعات در مدیریت گزینه های است که می تواند کمک به کاهش برخی از این اثرات است.”

محققان شیلات مدیران حفاظت از روزنامه نگاران و دیگران می توانید با استفاده از FiCli برای پیدا کردن مقالات علمی بر اساس عواملی مانند گونه های ماهی زیستگاه نوع محل و نوع تغییر آب و هوا تاثیر (مانند تغییر در دما و بارش).

FiCli نتایج جستجو شامل مجله عنوان مقاله دستورالعمل برای دسترسی به نشریات و مختصر خلاصه ای از اطلاعات مانند این که چگونه جمعیت ماهی را در پاسخ به تغییرات آب و هوایی و چه اقدامات مدیریت هستند توصیه می شود.

FiCli “در حال حاضر شامل اطلاعات برای 53 ماهی های آب شیرین خانواده 232 مطالعات از بیش از 47 کشور و 851 پیش بینی شده و 377 مستند پاسخ گونه های فردی و یا assemblages به تغییر آب و هوا” محققان نوشتن.

داران از جمله اعضای این تیم تحقیقاتی به روز رسانی پایگاه داده به عنوان مطالعات جدید منتشر شده است. کاربران همچنین می توانید در تماس با تیم مورد مقالات کارشناسی که گم شده و از پایگاه داده و ممکن است مناسب است.

“این FiCli پروژه بزرگ در راه ما نیاز به یک پایگاه داده به عنوان دانشمندان” Krabbenhoft می گوید. “ما در تلاش برای درک اینکه چگونه آب و هوا را تحت تاثیر قرار, ماهی, و ما تا به حال یک زمان واقعا سخت شناخت حق مقالات.

“با ترکیب این اطلاعات در دسترس در مورد نحوه تغییر آب و هوا در حال حاضر تحت تاثیر جمعیت ماهی های آن کمک می کند تا ما اصلاح پیش بینی های ما برای چه ماهی هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار در آینده است. امیدوارم ما ایجاد کرده اید چیزی خواهد شد که معنی دار برای دیگر شیلات زیست شناسان.”

“محققان ما اغلب سعی می کنید برای جلوگیری از ‘بازسازی چرخ” برای صرفه جویی در وقت با ارزش و منابع است. تدوین و سنتز علمی منتشر شده نتایج یک گام مهم در هر پروژه تحقیقاتی می گوید:” بانی مایرز یک ماهی زیست شناسی در سازمان زمین شناسی ایالات متحده (USGS) و دانشجوی دکتری در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

“ما امیدواریم که FiCli به عنوان یک صرفه جویی در زمان و آموزنده پایگاه داده است که کمک می کند تا پیشرفت علمی درک و مدیریت اثرات تغییر آب و هوا در مهم آبزیان منابع و راهنماهای آینده سیاسی تلاش است.”

شرح مفصلی از پایگاه داده به نظر می رسد در داده های علمی.

اضافی نویسندگان از جورج میسون دانشگاه انتاریو وزارت منابع طبیعی و جنگلداری, دانشگاه میسوری, دانشگاه آلاسکا فیربنکس ایالت میسوری تعاونی ماهی ها و حیات وحش واحد پژوهشي و NC State. آمریکا شیلات جامعه USGS ملی آب و هوا انطباق مرکز علوم و میسوری تعاونی ماهی ها و حیات وحش تحقیقات واحد بودجه کار می کنند.

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im