داده ها نشان می دهد این بیماری همه گیر می تواند در حال آمدن به عقب با انتقام

فلوریدا در حال آماده سازی برای بازگشایی, رستوران ها, میله ورزشگاه و مغازه ها و پارک های تفریحی و اجاره برای تعطیلات.

در همان زمان دولت دیده می شود یک رکورد جدید و تجدید حیات در COVID-19 موارد با موارد جدید بیش از 1000 دلار برای پنج روز متوالی.

“در واقع متاسفانه و بی سر و صدا همه گیر است خروشان به زندگی” نوشته نویسنده چارلز فیشمن در یک سری از توییت در مقايسه جدید COVID-19 آمار از کشورهای مختلف.

در حالی که برخی از این افزایش می تواند chalked به افزایش در تست آن هنوز هم یک مشکل در روند نشان می دهد موارد می تواند به زودی شروع به تیراندازی به بالا و دوباره.

با توجه به covid19-projections.com فلوریدا یک برآورد ارزش R 1.07 معنی هر کسی که این ویروس را تا پایان آلوده است که بسیاری از مردم به طور متوسط. ارزش بیش از یک معنی است که دولت در یک روند رو به بالا. در زیر یکی را به این معنی است که این ویروس در کاهش.

اثرات بازگشایی به احتمال زیاد هفته به خود آشکار را در شرایط جدید موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

“ما قصد داریم برای دیدن ادامه افزایش می دهد و در مواردی که مردم همچنان به دنبال استاندارد چیزهایی است که ما باید به دنبال جلوگیری از انتقال ویروس” Aileen مارتی, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه بین المللی فلوریدا گفت: اخبار محلی در روز یکشنبه. “ما دیگر در مستند. ما باز تا جامعه ما است. و آن شده است حدود پنج روز پس از اعتراضات آغاز شد.”

فلوریدا نیست دولت تنها شاهد این روند. کشورهای دیگر از جمله کالیفرنیا و تگزاس نیز با دیدن یک تجدید حیات در موارد جدید.

شهر نیویورک رسما وارد فاز 1 از بازگشایی امروز با برخی از “غیر ضروری” خرده فروشان از سرگیری کار می کنند. نیویورکی ها هنوز هم به پوشیدن ماسک, اگر, اجتماعی, فاصله امکان پذیر نیست.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net