مراکز داده نمی انرژی خوک ما فکر

اگر چه تقاضا برای داده ها به سرعت در حال افزایش عظیم دستاوردهای بهره وری توسط مراکز داده خود را حفظ انرژی با استفاده از تقریبا مسطح که در طول دهه گذشته محققان گزارش.

محققان هشدار می دهند که صنعت و دولت نباید اجازه دهید که نتایج آنها ارامش به خوشنودی است.

برای پیدا کردن نتایج خود را, محققان توسعه یافته ترین و دقیق مدل به تاریخ جهانی مرکز اطلاعات انرژی استفاده کنید. این مدل فراهم می کند یک دقیقتر نمایش داده مرکز انرژی استفاده کنید و درایور آن است. را قادر خواهد ساخت که محققان به سیاست توصیه هایی است که می تواند کمک به جامعه مدیریت بهتر این انرژی در آینده استفاده کنید.

مراکز داده و بهره وری انرژی

“در حالی که تاریخی بهره وری پیشرفت های ساخته شده توسط مراکز داده قابل توجه است ما یافته ها به این معنی نیست که آن صنعت و سیاستگذاران می توانید استراحت در laurels خود می گوید:” منجر نویسنده اریک Masanet صندلی در پایداری علم در حال ظهور فن آوری و یک عضو هیات علمی در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا Bren دانشکده علوم محیط زیست و مدیریت. Masanet بود که قبلا یک دانشیار در دانشگاه نورث وسترن که در آن او انجام این کار.

“ما فکر می کنم به اندازه کافی وجود دارد باقی مانده بازده بالقوه به آخرین چندین سال. اما رو به رشد تقاضا برای اطلاعات به این معنی است که همه—از جمله سیاستگذاران مرکز داده اپراتور تولید کنندگان تجهیزات و اطلاعات مصرف کنندگان—باید تشدید تلاش ها برای جلوگیری از احتمال افزایش شدید مصرف انرژی در اواخر این دهه” او می گوید.

پر از محاسبات و شبکه تجهیزات مراکز داده در حال نقاط مرکزی است که جمع آوری ، ذخیره و پردازش داده ها. به عنوان جهان به طور فزاینده ای متکی بر اطلاعات-فن آوری های فشرده انرژی استفاده از مراکز داده نگرانی رو به رشد است.

“با توجه به اینکه اطلاعات مراکز انرژی بر شرکت در یک سرعت در حال تحول صنعت ما نیاز به تجزیه و تحلیل آنها را با دقت می گوید:” مطالعه coauthor آرمان Shehabi یک دانشمند محقق در Lawrence Berkeley National Laboratory.

“کمتر تجزیه و تحلیل دقیق پیش بینی کرده اند که رشد سریع در مرکز داده های استفاده از انرژی, اما بدون به طور کامل با توجه به تاریخی بهره وری پیشرفت های ساخته شده توسط این صنعت است. هنگامی که ما شامل است که قطعه گم شده, یک عکس متفاوت از سبک زندگی دیجیتال ما ظهور” Shehabi می گوید.

3 توصیه برای سیاستگذاران

به رنگ که تصویر کامل تر محققان یکپارچه اطلاعات جدید از منابع متعدد از جمله اطلاعات در دیتا سنتر تجهیزات سهام بازده روند و ساختار بازار. در نتیجه مدل را قادر می سازد تجزیه و تحلیل دقیق از انرژی مورد استفاده توسط تجهیزات مرکز داده (مانند سرور و دستگاه های ذخیره سازی و سیستم های خنک کننده) با نوع مرکز داده (از جمله ابر و hyperscale مراکز) و منطقه جهان می باشد.

محققان نتیجه گیری کرد که اخیر دستاوردهای بهره وری ساخته شده توسط مراکز داده اند به احتمال زیاد شده است به مراتب بیشتر از آن مشاهده شده در دیگر بخش مهم از اقتصاد جهانی است.

“فقدان اطلاعات را مختل کرده است درک ما را از جهانی مرکز داده استفاده از انرژی روند برای سال های بسیاری می گوید:” coauthor Jonathan Koomey از Koomey تجزیه و تحلیل ترافیک. “چنین شکاف دانش کسب و کار و سیاست های برنامه ریزی فوق العاده دشوار است.”

پرداختن به این شکاف دانش بود انگیزه اصلی برای این تیم تحقیقاتی کار است. “ما می خواستیم به مرکز داده های صنعت سیاستگذاران و مشاهده دقیق تر از مرکز داده های استفاده از انرژی می گوید:” Masanet.

محققان همچنین ترجمه یافته های خود را به سه توصیه هایی برای سیاست گذاران است که می تواند کمک به کاهش رشد آینده در مرکز داده استفاده از انرژی:

  1. گسترش زندگی از زمان بهره وری روند با تقویت آن استانداردهای انرژی مانند انرژی استار ارائه مشوق های مالی و انتشار بهترین بهره وری انرژی شیوه های;
  2. افزایش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری در نسل بعدی رایانه, ذخیره سازی و حذف حرارت فن آوری برای کاهش انرژی در آینده استفاده از در حالی که incentivizing انرژی های تجدید پذیر تدارکات برای کاهش انتشار کربن در موازی;
  3. سرمایه گذاری در جمع آوری داده ها مدل سازی و نظارت بر فعالیت های برای از بین بردن نقاط کور و فعال کردن داده های قوی بیشتر در مرکز سیاست انرژی تصمیم گیری.

“واقعیت این است که تلاش بیشتری مورد نیاز به نظارت بهتر استفاده از انرژی در حال حرکت رو به جلو” Masanet می گوید: “به همین دلیل است که ما مدل و مجموعه اطلاعات در دسترس عموم است.” با انتشار این مدل تیم امید به تسریع تحقیقات بیشتر فعالیت در این موضوع مهم است.

این تحقیق به نظر می رسد در علم.

پشتیبانی برای مطالعه از ما وزارت انرژی و لسلی و مک McQuown. اضافی محققان دانشگاه نورث وسترن Lawrence Berkeley National Laboratory, Koomey تجزیه و تحلیل و UC Santa Barbara, کمک به کار می کنند.

منبع: UC Santa Barbara

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im