DARPA را hypersonic ‘سرش شکن’ می تواند انفجار موشک تهدید از آسمان


یک هنرمند مفهوم DARPA را سرش شکن anti-hypersonic-سیستم سلاح. (اعتبار تصویر: DARPA)

Aerojet Rocketdyne در حال کار بر روی تکنولوژی به کمک کشیدن با سرعت بالا مانور وسایل نقلیه از آسمان تحت یک قرارداد جدید از دفاع ایالات متحده آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته (DARPA).

پس از 2018 DARPA در حال توسعه شده است یک “hypersonic دفاع رهگیر” سیستم نام سرش شکن طراحی شده است که برای رهگیری تهدید وسایل نقلیه در حال حرکت در hypersonic سرعت (به معنی حداقل پنج بار سریع تر از سرعت صوت) در زمین فوقانی جو است.

Aerojet Rocketdyne توسعه “را قادر می سازد فن آوری” برای سرش شکن در زیر به تازگی اعلام کرد قرارداد که به ارزش تا $19.6 میلیون.

مرتبط: خطرناک ترین سلاح های فضایی تا کنون

“پیشرفت hypersonic تکنولوژی امنیت ملی ضروری است” آیلین دریک Aerojet Rocketdyne مدیر عامل و رئیس جمهور در بیانیه ای گفت. “تیم ما مفتخر است که به درخواست ما دهه تجربه در حال توسعه hypersonic و موشکی نیروی محرکه فن آوری به سرش شکن برنامه است.”

بر اساس تصاویر موجود در DARPA را سرش شکن صفحه برنامهبه نظر می رسد که این فناوری جدید را شامل پرتاب موشک به آمار hypersonic وسایل نقلیه در حال پرواز است. هیچ اطلاعات دیگری در مورد این برنامه این است که در دسترس بر روی صفحه وب.

Aerojet Rocketdyne با اشاره به دیگر قراردادهای آن با دارپا برای نشان دادن تخصص خود در hypersonic پرواز و یا با استفاده از سوخت جامد نیروی محرکه یا موتور است که “هوا-تنفس” (به طور معمول, موتورهای توربین گاز).

هر دو از این فن آوری استفاده می شد در X-51A WaveRider یک خودرو طراحی و توسعه توسط DARPA نیروی هوایی ایالات متحده و ناسا ساخته شده است که طولانی ترین-همیشه hypersonic پرواز برای یک وسیله نقلیه از نوع خود در ماه مه 2013. Aerojet Rocketdyne هم نیروی محرکه تست سیستم اخراج برای آینده زمین-راه اندازی hypersonic موشکی تحت DARPA عملیاتی آتش برنامه.

توسعه فن آوری است که می تواند دست کشیدن از موشک های ورودی و یا سایر حرکت سریع وسایل نقلیه از آسمان است یک اولویت برای ارتش در سراسر جهان است. ایالات متحده کار می کرد متعدد چنین ایده هایی در طول سال که برخی از آنها هرگز در خارج از زمین.

یکی از معروف ترین mothballed مفاهیم بود ابتکار دفاع استراتژیک (SDI) یک مجموعه فضایی مبتنی بر سیستم پشتیبانی توسط رونالد ریگان رئیس جمهور; مخالفان با تمسخر نام آن را “جنگ ستارگان است.”

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im