DARPA اعزام کوچک ماهواره ای است که می تواند بهترین تصاویر فضایی تا کنون

افزایش!

یک ماهواره نظامی ممکن است قادر به گرفتن بیشترین عکس و در عین حال بسیار دور و دشوار به نقطه اشیاء در فضا.

DARPA پنتاگون بخش تحقیقات به تازگی مستقر آنچه که آنها را دگردیس آینه (دمی) CubeSat از ایستگاه فضایی بین المللی, با توجه به آزادی مطبوعات. در سال آینده توستر-اندازه های ماهواره ای را با استفاده از دوربین خود را به تمرکز بر روی تار دور اشیاء در فضا که معمولا شسته با نزدیکی ستاره و یا دیگر اشیاء بزرگتر.

جاسوسی طب مکمل و جایگزین

دمی است که به شدت کوچکتر از معروف دوربین فضای مانند تلسکوپ فضایی هابل اما DARPA است که به شمارش در توانایی خود را به تمرکز بر روی نادیده گرفته اجرام آسمانی را بسیار بهبود تصاویر دانشمندان می توانید ضبط.

“تلسکوپ فضایی در حال حاضر در مدار محدود در توانایی تشخیص و تشخیص های کوچک و کم نور اشیاء در کنار بزرگ اشیاء روشن — برای مثال dim سیارات فراخورشیدی در کنار ستاره های روشن” دمی مدیر پروژه استیسی ویلیامز گفت: در آزادی مطبوعات. “هدف ما این است که برای نشان دادن مزایای [microelectromechanical systems] دگردیس آینه به طور فعال اصلاح تصاویر از اشیاء دور در فضا.”

زمینه تست

این CubeSat دوربین را نیز درمان می شود به عنوان یک آزمایش برای دیدن چگونه حرارت شدید تابش و دیگر شرایط سخت فضا تاثیر این دوربین که متکی بر چند کوچک در حال حرکت قطعات.

مثلا آینه با استفاده از بیش از 140 مختلف اجرایی برای تنظیم شکل و خط تا شات — پس از دارپا ردیابی خواهد شد که چگونه به خوبی آن را می توانید تنظیم به عنوان قطعه پیچ و تاب و یا سقوط از هم ترازی.

ادامه مطلب: تلسکوپ مینیاتوری تظاهرات بر جوش مشاهده از راه دور اشیاء در فضا [DARPA]

بیشتر در فضای دوربین: ناسا می گوید هابل مشاهده “زدن سایه” در فضا دور

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net