Darknet بازار پر از COVID-19 آزمون و پزشکی

در آمریکا هنوز هم یک واقعیت مایه تاسف است که بسیاری از بیماران و بیمارستان ها که نیاز به تست های تشخیصی برای COVID-19 چپ مبارزه با بیش از یک عرضه محدود. و اگر شما نیاز به دارو برای آن شما نیاز به یک نسخه — و شما باید به این امید که داروخانه خود را ندارد در حال حاضر پاک شده است توسط دیگران که احتکار داروها.

اما این درست نیست در وب ناشناس نسخه از اینترنت شما می توانید دسترسی فقط با استفاده از رمزگذاری مرورگرها مانند Tor. در darknet بازار بدنام برای فروش مواد مخدر و سلاح در ازای cryptocurrency فروشندگان هاوکینگ آنچه آنها می گویند در حال COVID-19 درمان مانند هیدروکسی کلروکین و remdesivir و همچنین تست های تشخیصی برای این بیماری است.

ممکن است وسوسه انگیز به سهام تا در این پس از مواد مخدر و یا آزمون — حتی اگر مردم فروش آنها ناشناس هستند تاریک وب فروشندگان. اما نیازی به گفتن نیست, پزشکان نمی حمایت از این ایده.

“من آن را توصیه نمی,” دکتر پیتر کوهن یک استاد پزشکی در دانشگاه هاروارد و متخصص داخلی در کمبریج سلامت داد و گفت: فوتوریسم. “گویا برای چیزی که یک دارو به جای بیش از حد دارو است که سابق است و تنها امن هنگامی که گرفته شده برای یک دلیل خاص در خاص دوز. مصرف داروها به دلایل دیگر در غیر قابل پیش بینی مقادیر می تواند منجر به پیامدهای ناخواسته.”

در کوتاه همیشه از پزشک خود بپرسید قبل از اینکه شما صرف cryptocurrency در آنچه که ممکن است یا ممکن است در واقع نمی توان یک درمان یا تست تشخیصی برای coronavirus.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط the Daily Beast, بسیاری از coronavirus-محصولات مرتبط برای فروش در وب تاریک به نظر می رسد هیدروکسی کلروکین. که ضد مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در دولت فدرال بارها و بارها تحت فشار قرار دادند بدون شواهد به عنوان یک درمان برای coronavirus — و که محققان در حال حاضر می گویند که بی اثر و نا امن دارو برای آن است.

این واقعیت است که هیدروکسی کلروکین هنوز در حال تحت فشار قرار دادند, آنلاین, دکتر کوهن گفت فوتوریسم است خطرناک باشد.

“متاسفانه در حالی که وجود دارد برخی از شور و شوق اولیه برای هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بر اساس برخی از داده های اولیه آن در حال حاضر مشخص شده است که آن را امن نیست به روش درمان COVID-19” او گفت:. “این ممکن است منجر به مشکلات جدی قلبی حتی در قبلا افراد سالم است.”

بسیاری از هیدروکسی کلروکین لیست ارسال شده توسط یک فروشنده با نام کاربری otgdoc. اما نه otgdoc که listings وعده “نامحدود” عرضه هیدروکسی کلروکین و نه هیچ یک از دیگر امپراتوری فروشندگان بازار فروش coronavirus های مرتبط با درمان, آزمایش ماسک پزشکی در پاسخ به فوتوریسم را درخواست دهید.

متاسفانه دکتر کوهن می گوید که اگر در مواجهه با یک مثال برای آرزو مواد مخدر و یا آزمون در وب تاریک به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد, چرا که آنها احتمالا هستند.

“آنچه که ما آموخته اند این است که زمانی که داروها به فروش می رسد از طریق مجاری غیرقانونی به عنوان مثال در این مطالعه تیم ما در بر داشت متعدد تایید نشده مواد مخدر به فروش می رسد بیش از حد در کار کردن مکمل آنچه بر روی برچسب ذکر شده بود آنچه داشت در واقعی قرص” کوهن گفت فوتوریسم.

“همانطور که اکثر مصرف کنندگان را ندارند شیمی آزمایشگاه در خانه خود که در آن آنها می تواند به تعیین آنچه که در واقع در قرص” او افزود: “این مقدار از مواد مخدر و یا حتی اگر آنها در حال گرفتن به مواد مخدر در همه کاملا ناشناخته هنگام خرید از طریق وب تاریک.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>