دیزی ریدلی مقصر ‘رسانه های اجتماعی’ به صورت ضعیف ‘Star Wars: Rise of اسکای واکر’ دریافت

“Star Wars: The Rise of اسکای واکر” ستاره دیزی ریدلی است lamenting فقیر بحرانی و فن پذیرش به فیلم سوم در بازی سه گانه است.

“این تغییر فیلم فیلم راستش مثل 98% آن را بسیار شگفت انگیز این آخرین فیلم این بود که واقعا روی حیله و تزویر” ریدلی توضیح داد: از این فرآیند را درک انتقاد از این فیلم صحبت از سرگرمی هفتگی. “ژانویه بود که خوب است. این عجیب و غریب بود من احساس می کردم که تمام این عشق است که ما می خواهم به نوعی نشان داده شده است اولین بار در اطراف من بود ” که در آن عشق رفته است؟””

مرتبط: بهترین های دیزنی به همراه فیلم و نشان می دهد برای ‘جنگ ستارگان’ & sci-fi طرفداران

“من به تماشای این فیلم مستند ساخت-از [اسکای واکر میراث] این هفته” ریدلی در ادامه گفت بحث در مورد مستند از ویژگی های گنجانده شده در “ظهور اسکای واکر” صفحه اصلی تصویری انتشار. “و آن چنان پر از عشق و من فکر می کنم آن است که چیزی روی حیله و تزویر زمانی که شما بخشی از چیزی است که با عشق پر شده و پس از آن مردم [آن را دوست ندارم]. شما می دانید که هر کس حق ندارد چیزی, اما آن را احساس می کند مانند آن را کمی تغییر. اما من فکر می کنم به طور کلی در این که چرا رسانه های اجتماعی و آنچه شما باید.”

“ظهور اسکای واکر” در حال حاضر نشسته در 52% ‘فاسد’ امتیاز در گوجه فرنگی — بالاترین امتیاز مدرن “جنگ ستارگان” سه گانه توسط یک حاشیه گسترده ای با فوری سلف “آخرین جدی” امتیاز 92% تازه ‘ و اولین فیلم “The Force Awakens” امتیاز 93 درصد’،’

در اصل منتشر شده در Newsarama.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de