ماکیان کشتی باری برگ ایستگاه فضایی بین المللی آغاز ماموریت جدید در مدار

نورث روپ گرومن است ماکیان NG-12 محموله فضاپیما ترک ایستگاه فضایی بین المللی امروز (Jan. 31) نزدیک به سه ماه پس از آن وارد مدار آزمایشگاه با حدود 4 تن مواد و آزمایش های علمی برای سفر 61 خدمه.

این کشتی باری به نام S. S. Alan Bean پس از آپولو 12 فضانورد خود را آغاز کرد سفر بازگشت به زمین پس از زمین کنترل در هوستون با استفاده از ایستگاه بازوی رباتیک Canadarm2 به انتشار آن در مدار. قبل از این فضاپیما دیدار آتشین مرگ در جو زمین از آن صرف خواهد شد و حدود یک ماه در مدار استقرار مختلف علمی بر روی کامپیوتر کاربر.

در فوریه. 29 زمین کنترل کننده آغاز خواهد شد deorbit مانور پس از آن کشتی باری اجرا خواهد شد “امن مخرب هنگام ورود دوباره به جو زمین,” مقامات ناسا در بیانیه ای گفت.

ویدئو: دیدن خیره کننده زمین انداز به عنوان ماکیان فضاپیما حرکت ایستگاه فضایی
مرتبط با:
Antares rocket راه اندازی ماکیان NG-12 محموله کرافت (عکس)

نورث روپ گرومن است ماکیان NG-12 محموله فضاپیما حرکت می کند به دور از ایستگاه فضایی بین المللی پس از زمین کنترل در هوستون با استفاده از ایستگاه بازوی رباتیک Canadarm2 به ارسال آن. در زمان انتشار این ایستگاه پرواز حدود 250 مایل (400 کیلومتر) بیش از اقیانوس آرام جنوبی فقط در سواحل غرب شیلی. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

“من فقط می خواهم برای خداحافظی به S. S. Alan bean و با تشکر از شما به تمام ماکیان NG-12 تیم برای ساخت اعزامی 61 بسیار موفق” فضانورد ناسا و سفر 61 مهندس پرواز اندرو مورگان گفت: در طول یک پخش زنده از فضاپیما را به خروج. او و همکار اعزامی 61 crewmember جسیکا Meir ارائه شده نسخه پشتیبان تهیه پشتیبانی به عنوان زمین کنترل مانور ماکیان و دور از ایستگاه فضایی.

در حالی که این نه اولین ماکیان محموله کشتی به کشتی سوار در یک ماموریت ثانویه پس از خروج از ایستگاه فضایی — NG-11 ماموریت همچنین در زمان تمدید انحراف در راه خود را در ماه اوت آن را برای اولین بار برای تست کردن نسخه جدید روش. به طور معمول فضانوردان در هیئت مدیره ایستگاه به صورت دستی عمل بازوی رباتیک برای آزادی این کشتی های باری اما این بار ناسا سعی کردم روش های مختلف برای S. S. Alan Bean خروج.

“برای این ماموریت ماکیان نشان داد و نسخه جدید موقعیت برای خروج عملیات و ثبت اولین زمین-کنترل انتشار” ناسا مقامات نوشت: در ISS وبلاگ. “جدید گرایش مجاز برای آسان تر رانش دور از ایستگاه بازوی رباتیک Canadarm2.”

S. S. Alan bean منحرف و دور از ایستگاه فضایی بین المللی. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

در طول آن زمان باقی مانده در مدار S. S. Alan Bean “ندارد ثانویه ماموریت استقرار تعدادی از ماهواره ها برای آزمایش فن آوری های مختلف — چیزهایی مانند دوربین های دیجیتال و آنتن های مختلف ارتباطات و فن آوری سلول های خورشیدی تعداد زیادی از مواد مختلف در مدار زمین کم و محیط زیست” ناسا سخنگوی دن Huot گفت: در طول پخش.

برخی از cubesats را اعزام بعد از این شب با دسته ای دیگر استقرار در روز شنبه (Feb. 1). کسانی که cubesats شامل دانشگاه واشنگتن HuskySat-1 دانشگاه فلوریدا SwampSat دوم سونوما دانشگاه ایالتی EdgeCube و Utah State University را جمع و جور تشعشع سنج مادون قرمز در فضا (CIRiS) آزمایش.

پس از ماکیان کپسول کامل ثانویه آن ماموریت را سوزاند تا در جو همراه با 5,800 پوند است. (از 2600 کیلوگرم) مصرف محموله و یا زباله که خدمه اکسپدیشن 61 بسته بندی شده در داخل.

بعدی ماکیان ماموریت NG-13 (همچنین شناخته شده به عنوان S. S. Robert H. Lawrence) برنامه ریزی شده است برای پرتاب به ایستگاه فضایی در فوریه. 9.

ایمیل Hanneke Weitering در hweitering@space.com یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de