ماکیان کشتی باری ارائه و پنیر و آب نبات و علم دنده به ایستگاه فضایی فضانوردان

یک نورث روپ گرومن ماکیان کشتی باری وارد ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه (Feb. 18) به یک ویژه تحویل پنیر و آب نبات و علم دنده برای ناسا.

این uncrewed ماکیان NG-13 فضاپیما دستگیر شد با یک ایستگاه بازوی روباتیک توسط ناسا فضانورد اندرو مورگان یکی از سه سفر 62 crewmembers در حال حاضر زندگی روی این مدار آزمایشگاه. نورث روپ گرومن راه اندازی ماکیان فضاپیما به مدار بر روی یک موشک Antares روز شنبه (Feb. 15) از nasa’s Wallops Flight Facility در جزیره Wallops ویرجینیا.

“ماکیان تصرف کامل” مورگان radioed کنترل ماموریت ناسا در مرکز فضایی جانسون در هوستون به عنوان او کنده gleaming نقره ماکیان از فضا در 4:05 صبح به وقت EST (0905 GMT). این دو فضاپیما قایقرانی شد 265 کیلومتر (426 کیلومتر) بالاتر از جنوب شرقی روسیه در آن زمان بود.

مرتبط با: دیدن چشم اندازی عکس از Antares و ماکیان NG-13!
بیشتر:
باکتری ها و استخوان: در اینجا علم اندازی در ماکیان NG-13

یک uncrewed نورث روپ گرومن ماکیان NG-13 محموله کشتی گرفته شده توسط یک بازوی روباتیک در ایستگاه فضایی بین المللی به ارائه بیش از 7500 پوند است. (از 3400 کیلوگرم) از منابع به مدار آزمایشگاهی در فوریه. از 18 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

نورث روپ گرومن به نام Cygnus NG-13 فضاپیمای “S. S. Robert H. Lawrence” پس از اواخر مسلح ، Robert H. Lawrence, جونیور که تاریخ ساخته شده در سال 1967 به عنوان اولین آفریقایی آمریکایی تا کنون انتخاب به عنوان فضانورد در زمانی که او بود برداشت و به پرواز برای نیروی هوایی ایالات متحده را اداره آزمایشگاه مدار برنامه ریزی شده نظامی ایستگاه فضایی است. اما لارنس درگذشت در آموزش حوادث بعد از آن سال بود و هرگز این شانس را به پرواز در فضا.

“به عنوان اولین آفریقایی-آمریکایی به انتخاب به عنوان فضانورد ملی فضایی برنامه های رابرت تعریف شده ممکن است در برابر شانس هنگامی که او انتخاب شده برای نیروی هوایی ایالات متحده را اداره مداری آزمایشگاه پروژه در سال 1967” مورگان گفت: پس از گرفتن ماکیان. “متأسفانه عمده لارنس درگذشت در یک هواپیما آموزش حادثه که در همان سال است. اما در حالی که رابرت هرگز از راه اندازی به مدار زمین او باقی می ماند ارزشمند نماد پیشرفت و گنجاندن در انسان spaceflight و این افتخار ما به استقبال S. S. Robert H. Lawrence, جونیور روی ISS.”

نیروی هوایی ایالات متحده مسلح ، Robert H. Lawrence, جونیور, اولین آفریقایی-آمریکایی تا کنون انتخاب به عنوان فضانورد در کنار F-104 Starfighter جت مافوق صوت در این عکس. ماکیان NG-13 فضاپیما است به نام “S. S. Robert H. Lawrence” به افتخار فضانورد که در آموزش و حادثه در سال 1967 قبل از اینکه او می تواند راه اندازی. (اعتبار تصویر: نیروی هوایی ایالات متحده)

ماکیان NG-13 فضاپیما حمل بیش از 7500 پوند است. (از 3400 کیلوگرم) علم آزمایش لوازم و حیاتی دیگر دنده برای ایستگاه سه نفر Expediton 62 خدمه. در علاوه بر این به مورگان خدمه شامل ناسا فضانورد جسیکا Meir و روسیه فضانورد اولگ Skripochka که دستورات ماموریت.

ماکیان است که ارائه برخی از رمان علم دنده به ایستگاه از جمله 20 آزمایش متفاوت است. در میان آنها Mochii یک ميکروسکوپ الکترونی است که برای نخستین بار در فضا است. این کمک خواهد کرد که فضانوردان پیدا کردن چه مواد ساخته شده در مدار به جای انتظار ماه برای یک تجزیه و تحلیل بر روی زمین است. تجهیزات دیگر استفاده می شود برای از دست دادن استخوان مطالعات و برای تست ویروس ها است که می تواند هدف خاص باکتری به عنوان یک پتانسیل آینده دارو.

در میان آزمایش های علمی هستند بسیار ویژه درمان برای فضانوردان. وجود میوه های تازه و آب نبات برای برآوردن خدمه دندان شیرین.

و پس از آن وجود دارد پنیر.

برای اولین بار ناسا آزمایشگاه مواد غذایی در مرکز فضایی جانسون بود و قادر به بسته برخی از پنیر در یک کولر-مانند “سرد کیسه” برای فضانوردان. ایستگاه خدمه بوده است درخواست پارمسان و پنیر از ماه سپتامبر به عنوان یک جایگزین برای کره-مانند گسترش در حال حاضر در دسترس است. اما پیدا کردن یک تازه پنیر فقط قبل از راه اندازی و پس از آن تازه نگه داشتن برای روز-سفر طولانی به ایستگاه یک چالش بود.

تصویر 1 از 3

The Cygnus NG-13 cargo ship is connected to the International Space Station's Unity module on an Earth-facing port as a sunset begins in space on Feb. 18, 2020.

(اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

ماکیان NG-13 کشتی باری است که متصل به ایستگاه فضایی بین المللی وحدت ماژول در یک زمین رو پورت به عنوان یک غروب آغاز می شود و در فضا در فوریه. از 18 سال 2020 است.

تصویر 2 از 3

An uncrewed Northrop Grumman Cygnus NG-13 cargo ship is captured by a robotic arm at the International Space Station to deliver more than 7,500 lbs. (3,400 kilograms) of supplies to the orbiting laboratory on Feb. 18, 2020.

(اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

یک uncrewed نورث روپ گرومن ماکیان NG-13 محموله کشتی گرفته شده توسط یک بازوی روباتیک در ایستگاه فضایی بین المللی به ارائه بیش از 7500 پوند است. (از 3400 کیلوگرم) از منابع به مدار آزمایشگاهی در فوریه. از 18 سال 2020 است.

تصویر 3 از 3

This NASA graphic shows the location of the Cygnus NG-13 cargo ship on the Unity module after its arrival at the International Space Station on Feb. 18, 202. Visiting Russian spacecraft are also shown.

(اعتبار تصویر: ناسا)

این ناسا گرافیک را نشان می دهد محل از ماکیان NG-13 کشتی باری در وحدت ماژول پس از ورود خود را در ایستگاه فضایی بین المللی در فوریه. 18, 202. بازدید از فضاپیمای روسی نیز نشان داده شده است.

رایان Dowdy مواد غذایی سیستم مدیریت در آزمایشگاه مواد غذایی گفت: Space.com تیم او قادر به پیدا کردن ویسکانسین تیز پنیر چدار, پنیر پارمسان و Fontina پنیر (حدود دو قاچ هر) از یک سوپرمارکت های محلی و توسعه یک فرآیند جدید برای اضافه کردن آنها را به عنوان “اواخر ارايه” 24 ساعت قبل از راه اندازی. آنها بسته بندی شده در یخچال سرد کیسه درست مثل میوه (و برخی از علوم زیستی دنده) و راه اندازی به ایستگاه.

Dowdy گفت تیم او قادر به پیدا کردن پنیر Manchego ویژه خدمه درخواست همانطور که قبلا گزارش شده اما امیدوارم که آن را به فضانوردان یک یادآوری کوچک از صفحه اصلی.

“پنیر است که ما از ارسال به طور معمول در منوی استاندارد یک قفسه پایدار پنیر چدار گسترش” Dowdy گفت. “و این است که کرات به دور از یک قطعه پنیر پارمسان به عنوان شما می توانید تصور کنید. ارسال این یادآوری از خانه.”

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im