قطع بی سرپرست سفینه به قطعات یدکی در ‘Hardspace: Shipbreaker’

طرقه, تعاملی, توسعه “Homeworld: بیابان Kharak,” اعلام کرده اند یک بازی جدید است. آن را به نام “Hardspace: Shipbreaker” و شما به عنوان یک برش: یک blue-collar worker در یک ایستگاه فضایی در مدار زمین که در آن شما تکه کردن بی سرپرست سفینه به قطعات یدکی. این برنامه ریزی شده برای Steam Early Access راه اندازی این تابستان و شما می توانید از اعلام تریلر فوق.

“با درست به زندگی فیزیک و تخریب اثر یک گودال ماسهبازی از تخریب خلاق نهفته است قبل از شما در این تابستان در Steam Early Access می گوید:” Blackbird تعاملی و Hardspace: Shipbreaker ناشر Focus Home Interactive.

دست در: ‘Hardspace: Shipbreaker’ در مورد خطرناک کار از برش تا سفینه های فضایی

نگاهی Hardspace: Shipbreaker یک آینده بازی است که اجازه می دهد تا شما را تکه تکه به متروک سفینه های فضایی است. (اعتبار تصویر: Blackbird تعاملی)

“دسترسی سریع راه اندازی خواهد شد با ویژگی های بسیاری برای کشف 2 کلاس از سفینه فضایی برای نجات, چند, ارتقا محور ابزار و قدرت پردازش و اولین عمل از داستان مبارزات انتخاباتی. در طول دوره دسترسی اوایل دوره ما متعهد به انتشار بیشتر کلاس سفینه فضایی, ماموریت چالش های روزانه, تابلوی, هواداران پشتیبانی و خیلی بیشتر با کمک Steam Early Access جامعه است.”

به عنوان شما می توانید از تریلر برش تا decommissioned سفینه با یک برش پلاسما در حالی که شناور در صفر G می آید با یک نسبتا بالا عامل خطر—و من می توانم به که شخصا. من به اندازه کافی خوش شانس را به سعی کنید از نسخه ی نمایشی از “Hardspace: Shipbreaker” در این ماه و در اینجا برخی از دست در فیلم و افکار در مورد بازی.

این مقاله ارائه شده توسط PC Gamerآینده PLC انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im