کنجکاو بچه ها: چرا ما نمی توانیم با قرار دادن مردم در مریخ ؟

این مقاله در اصل منتشر شد در این گفتگو. انتشار مقاله به کمک Space.com’s کارشناس صدای: Op-Ed & بینش.

آدم Hawkey, دانشیار, مدرسه, ورزش, سلامت و علوم اجتماعی دانشگاه Solent

در حالی که ما هنوز رتبهدهی نشده است قرار دادن مردم در مریخ ما ممکن است قادر به در آینده است. همانطور که با هر گونه عمده بشر اکتشاف آن است که آیا بالا رفتن از کوه اورست و یا سفر به عمیق ترین نقطه اقیانوس ها وجود خواهد داشت تعدادی از موانع برای غلبه بر زمانی که ما مردم ارسال به مریخ (و آنها را دوباره به خانه).

ساخت یک سفینه فضایی است که می تواند یک خدمه به مریخ با خیال راحت خواهد بود یک چالش است. فضانوردان اقامت در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) می توانید دریافت منابع آب و غذا و مقررات دیگر به دلیل آن است که نزدیک به زمین است. اما سفر به مریخ را طی شش تا نه ماه بسته به موقعیت نسبی سیارات به یکدیگر است. فضاپیما باید به خود کافی است, که به معنی آن خواهد شد که برای حمل تمام وسایل لازم برای سفر مورد نیاز و یا قادر به تولید آنها در هیئت مدیره.

مرتبط با: 8 خنک مقصد که آینده مریخ گردشگران می تواند کاوش

curious kids logo

کنجکاو بچه ها یک سری مکالمهمی دهد که کودکان این شانس را دارند سوالات خود را در مورد جهان پاسخ داده شده توسط کارشناسان. اگر شما یک سوال از شما می خواهم یک متخصص برای پاسخ به ارسال آن به curiouskids@theconversation.com. ما قادر نخواهد بود برای پاسخ به هر سوال اما ما ما بهترین را انجام دهید. (اعتبار تصویر: گفتگو)

هزینه یک بلیط برای سفر به مریخ

این فضاپیما همچنین به نیاز برای حفاظت از خدمه. در زمین ما در حال محافظت از خورشید توسط یک میدان مغناطیسی اما در فضای ما می تواند در معرض خورشیدی و اشعه کیهانی که خسارت سلول ها و افزایش خطر ابتلا به سرطان است.

یکی از بزرگترین چالش های یک انسان ماموریت مریخ خواهد بود نگه داشتن خدمه مناسب و سالم است. بودن در فضا را برای مدت زمان طولانی می تواند بسیاری از چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد به بدن انسان است. زمانی که ما وارد ایستگاه فضایی محیط فضا (زمانی که فضانوردان می تواند شناور) اولین چیزی که اتفاق می افتد این است که مایعات بدن است که در روی زمین هستند “کشیده” به پا کاهش می یابد و حرکت به سمت سر و قفسه سینه. این باعث می شود فضانوردان به تجربه چیزی به نام “پف سر و پاهای مرغ”.

دیگر اثرات جدی شامل تغییرات به استخوان و عضله است. در فضای تراکم استخوان کاهش در نرخ 1% و توده عضلانی به میزان 3 ٪ در هر ماه. این است که شبیه به سطح از دست داده و در یک سال تمام طول روند پیری برای افراد مسن بر روی زمین است.

از دست دادن این مقدار استخوان و عضله ممکن است به نظر می رسد خیلی از یک مشکل در فضا است. این “وزن” شرایط معنی انسان می تواند انجام دهد آشکار شاهکارهای قدرت مافوق انسانی مانند یک فضانورد در حال حرکت یک ماهواره به موقعیت خود را. اما زمانی که دوباره وارد یک جاذبه محیط عضله و از دست دادن استخوان را کاهش عملکرد فیزیکی و تا حد زیادی افزایش احتمال شکستگی.

At the closest point in its orbit, Mars is 57.6 million kilometers from Earth.

(اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

در حال حاضر بهترین راه حل ما برای مقابله با این اثرات ورزش است. فضانوردان در ISS ورزش برای حدود 2.5 ساعت در هر روز انجام مخلوطی از قلب و عروق (دوچرخه سواری, در حال اجرا) مقاومت یا آموزش وزن. اما حتی با این میزان ورزش فضانوردان’ تناسب اندام پایین می رود 25 درصد در شش ماه پس از آن است که احتمال دارد که خدمه را در مریخ می رسند ضعیف و شکننده بیماری است.

یک سفر یک طرفه?

هنگامی که بر روی سطح مریخ خدمه را به معرض گرانش دوباره. اما گرانش در مریخ تنها 0.38 گرم (در حدود یک سوم از زمین). این به این معنی است که در حال حرکت در اطراف بر روی سطح این سیاره خواهد شد بسیار راحت تر از روی زمین – حتی اگر هر بازدید کننده را مجبور به پوشیدن محافظ spacesuits – اما خدمه ممکن است قادر به جای عضلات و استخوان از دست رفته در طول سفر است. نگرانی این است که اگر آنها قادر به جایگزین کردن این عضلات و استخوان هنگامی که بر روی سطح مریخ (احتمالا برای حدود یک سال) پس از آن آنها ممکن است قادر به آمده خانه.

بنابراین دانشمندان به دنبال در بسیاری از راه برای نگه داشتن فضانوردان سالم در طول دراز مدت اکتشافات فضایی از جمله یک ماموریت به مریخ است. آنها در حال تلاش برای ایجاد گرانش مصنوعی و دستگاه های فضانوردان می توانید بخشی از زمین محیط زیست با آنها. احتمال دیگر این است که با ارتعاش سیستم عامل مانند کسانی که مورد استفاده در حال حاضر در زمین برای کمک به بازسازی استخوان ها و عضلات در دوران پیری.

امیدوارم این معنی خواهد بود که خدمه می تواند تحمل دو سال دور سفر به مریخ و اطمینان حاصل شود که ما برای اولین بار سفر به یک سیاره دیگر نیست یک سفر یک طرفه.

کنجکاو بچه ها یک سری مکالمهمی دهد که کودکان این شانس را دارند سوالات خود را در مورد جهان پاسخ داده شده توسط کارشناسان. در هنگام ارسال سوالات مطمئن شوید که شما شامل asker نام و سن و شهر و یا شهرستان. شما می توانید:

در اینجا برخی بیشتر کنجکاو بچه ها و مقالات نوشته شده توسط متخصصان دانشگاهی:

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

به دنبال همه از کارشناس صدای مسائل و بحث — و تبدیل شدن به بخشی از بحث در Facebook و Twitter. نظرات بیان شده کسانی هستند که از این نویسنده است و لزوما منعکس کننده دیدگاه ها از ناشر است.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de