کنجکاوی در جریان ارائه می دهد علم-و-فناوری-متمرکز تلویزیون برای کسانی که عشق به یادگیری

از طریق هیچ تقصیر از خود شما احتمالا هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خانه. و شانس هستند که شما در حال گرفتن بیمار از بسیاری از ذهن بیحس کننده, سرگرمی, گزینه های ارائه شده توسط عمده جریان آنلاین سیستم عامل است. در صورتی که مورد, و شما به دنبال چیزی کمی بیشتر فکری شما نیاز به چک کردن کنجکاوی در جریان است. این بهترین جریان پلت فرم وجود دارد خارج وجود دارد برای آموزشی و در عین حال سرگرم کننده محتوا. و در حال حاضر شما می توانید هزاران ساعت از برنده جایزه علم و تکنولوژی تاریخ و طبیعت, برنامه نویسی, برای کمتر از $1 در هر ماه.

کنجکاوی در جریان است که به راحتی ارزش به اندازه یک Netflix یا Hulu حساب برای هر کسی که لذت تماشای فیلم های مستند و برنامه های آموزشی. اما در حال حاضر شما می توانید کل یک سال از این سرویس برای کمتر از $12 است که در یک قیمت به تصویب است.

curiosity stream
کنجکاوی جریان

ارزش یک سال از روی کنجکاوی جریان به طور معمول هزینه $19.99 در هر ماه و یا $2.99 در هر ماه برای برنامه های ماهانه. این به شما می دهد دسترسی به هزاران نفر از فیلم های مستند و سری پوشش تقریبا در هر موضوع شما می توانید تصور کنید از جمله تاریخچه, فیزیک, مکانیک کوانتومی, فضا, سفر, دایناسورها, سفر در زمان و میکروبیولوژی. اگر شما علاقه مند در جهان ما کهکشان ما یا جهان ما وجود دارد مقدار زیادی از مواد خود را برای لذت مشاهده را به توان در کنجکاوی در جریان است. و همه از آن برگزار می شود به همان استانداردهای بالا شما ممکن است از روی علاقه به یاد بیاورید که از عصر طلایی اساسی کانال های کابل مانند Discovery Channel یا کانال یادگیری قبل از آنها با تمرکز بر واقعیت تلویزیون و دیگر کمتر انجام برنامه نویسی.

بر خلاف بسیاری از دیگر جریان سیستم عامل کنجکاوی در جریان است و هیچ محدودیت های منطقه ای از هر نوع که بدان معنی است که بدون توجه به جایی که شما پرسه زدن شما دسترسی به تمام کتابخانه از فیلم را نشان می دهد و از جمله تحسین کنجکاوی جریان اصل مانند استفان هاوکینگ را در مکان های مورد علاقه که در آن اواخر فیزیکدان طول می کشد بینندگان در یک تور از مکان های مورد علاقه در تمام جهان است. و یک نکته بسیار مهم برای هر کسی که خرید و فروش با حوصله کودکان وجود دارد یک بخش کامل از برنامه نویسی فقط برای بچه ها ،

اگر شما یک videophile شما خوشحال خواهید بود به می دانم که استاندارد کنجکاوی در جریان طرح – که دوباره می تواند مال شما فقط برای $11.99 برای یک سال تمام – ارائه می دهد همه از برنامه نویسی آن در تعریف بالا. اما ultra-HD 4K برنامه ای که اجازه می دهد تا بسیاری از پلت فرم های کتابخانه را واقعا پاپ بصری نیز ارائه شده در سالانه تخفیف. آنچه که به طور معمول هزینه $69.99 در هر سال است که در حال حاضر در قیمت $41.99 هر سال یک سرقت اگر شما خانه تئاتر راه اندازی برای محتوای 4K.

در نهایت وجود یک جریان پلت فرم است که شما نمی خواهد احساس گناه در مورد تماشای برای ساعت ها و ساعت از برنامه نویسی. بنابراین هر چه سینمای خانگی خود را راه اندازی شاید شما قطعا می خواهید به سر کنجکاوی جریان رسمی سایت به استفاده از این معامله است.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de