کنجکاوی در جریان است و این جریان سرویس علم و فناوری دوستداران

تماشای ساعت بر ساعت از تلویزیون در حال حاضر بیشتر به لحاظ اجتماعی قابل قبول تر از همیشه قبل از. اما این بدان معنی نیست که به شما نشان می دهد سازمان دیده بان باید به مغز مرده واقعیت زباله و یا ترسناک واقعی جرم و جنایت وحشت. وجود دارد یک جریان وجود دارد که به طور خاص اختصاص داده شده به بهترین آموزشی برنامه نویسی در ورید کلاسیک Discovery Channel و TLC (قبل از دوران تاریک… قبل از Honey Boo Boo). آن را به نام حس کنجکاوی جریان و شما می توانید یک سال تمام از آن فقط برای $19.99.

دلیل کنجکاوی جریان ممکن است به شما یادآوری از قدیمی مدرسه Discovery Channel است زیرا این محصول از جان Hendricks بود که بنیانگذار و (تا سال 2014) رئیس کشف ارتباطات است. که شرکت مادر Discovery Channel The Learning Channel, Animal Planet, و بیشتر. و کنجکاوی در جریان یک جریان است که به اجرا در امتداد خطوط همان کسانی که کانال های یک بار انجام, با, هوشمند, سرگرم کننده و برنامه های آموزشی مانند اسرار فیزیک کوانتوم ظهور و سقوط T-Rex, استفان هاوکینگ را در مکان های مورد علاقهو بسیاری دیگر.

چگونه بسیاری از بیشتر است ؟ کنجکاوی جریان می بالد از 2400 برنامه و شمارش بیشتر در حال اضافه در همه زمان ها در موضوعات مختلف از جمله علم, طبیعت, تاریخ, تکنولوژی, جامعه و بی شمار دیگر مباحث آموزشی.

curiosity stream

این همه هزینه های برنامه نویسی به عنوان کمی به عنوان $19.99 از یک سال و یا $2.99 یک ماه و این همه در دسترس است در شفاف با کیفیت بالا. اما اگر شما درست videophile با 4K راه اندازی, شما می توانید انتخاب کردن برای ultra-HD streaming طرح که هزینه های خود را به $9.99 در هر ماه و یا $69.99 برای یک سال تمام — هنوز هم مقرون به صرفه در مقایسه با بسیاری از جریان آنلاین خدمات. جای دیگری که در آن کنجکاوی جریان لبه از رقابت است که در آن فقدان کامل از محدودیت های منطقه ای از هر نوع, بنابراین شما می توانید آن را هر کجا که شما بر روی زمین هستند و با مشاهده آفلاین در گوشی های تلفن و قرص دستگاه های شما حتی می توانید دسترسی به کنجکاوی در جریان برنامه نویسی اگر شما در سفر خارج از مرزهای یک اتصال به اینترنت.

کنجکاوی در جریان است نیز در دسترس بر روی طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله اپل و آندروید, قرص, ال جی, سونی, Vizio, و سامسونگ, تلویزیون های هوشمند, جریان, دستگاه های مانند تلویزیون اپل Roku تلویزیون آمازون آتش تلویزیون Chromecast و ایکس باکس یکی از.

Curiosity Stream
کنجکاوی جریان

معلوم است که وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد که ولع مصرف بیشتر آموزشی و اساسی سرگرمی. در اوایل این سال کنجکاوی در جریان تصویب 13 میلیون مشترک معیار. بنابراین اگر شما می خواهید یک ورزشی شانس نگه داشتن خود را با دوستان و همکاران در فکری مکالمه شما بهتر است آیا به نفع خودتان و ثبت نام در حال حاضر.

سر را به رسمی کنجکاوی در جریان سایت در اینجا برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به صورت سالانه و یا اشتراک ماهانه. شما می توانید در هر زمان لغو اما با بیشتر و بیشتر بزرگ, آموزشی, مستند و سریال های اضافه شده به طور منظم, شما احتمالا نمی خواهید به.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im