بحرانی فرار موشک سیستم موتور برای ناسا اوریون spacecrafy aces نهایی آزمون

Nasa’s Orion spacecraft بدست آورده یک نقطه عطف جدید با موفقیت تست نهایی خودرو نگرش-کنترل موتور (ACM) سه شنبه (Feb. 25).

جبار طراحی شده است برای حمل فضانوردان به ماه ناسا برنامه ریزی شده تا سال 2024 آرتمیس ماموریت. این ACM هدایت و orients جبار راه اندازی-سقط سیستم که حمل خدمه به ایمنی در شرایط اضطراری در هنگام راه اندازی و یا صعود.

این ACM ساخته شده توسط نورث روپ گرومن و مورد آزمایش قرار گرفت در این شرکت تسهیلات در مریلند است. 30-دوم آتش گرم شد و سومین و آخرین تست این موتور مقدماتی موتور برای بشر ماموریت. کسانی که پرواز شروع خواهد شد با آرتمیس دوم, اول برنامه ریزی شده crewed ماموریت Orion spacecraft, با توجه به بیانیه ای از ناسا.

مرتبط: خانه در ماه: چگونه برای ساخت یک lunar colony

NASA and Northrop Grumman tested Orion's attitude-control motor on Feb. 25, 2020.

ناسا و نورث روپ گرومن آزمایش اوریون نگرش-کنترل موتور در فوریه. 25, سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا)

“در طول آزمون هشت فشار بالا شیر و کارگردانی بیش از 7000 پوند [3,175 کیلوگرم] از رانش تولید شده توسط جامد موشک موتور در جهات مختلف در حالی که آتش انجماد شرایط تامین نیروی کافی جهت جبار و خدمه آن برای فرود ایمن” مقامات ناسا در بیانیه ای گفت:.

جبار راه اندازی-سقط جنین با استفاده از سیستم سه جامد سوخت موشک موتوراز جمله ACM های سقط جنین موتور که جدا خدمه ماژول از راه اندازی خودرو و شر چیزی راحت شدن موتور که جدا راه اندازی-سقط سیستم از Orion برای اطمینان از ایمن خدمه فرود.

هر سه موتور نیاز به تصویب یک سری از آزمایشات برای اطمینان از ایمنی خدمه. تا کنون ناسا واجد شرایط jettison موتور و تکمیل دو آزمون از سه آزمون مورد نیاز برای واجد شرایط سقط جنین موتور.

علاوه بر این یک استرس تست از راه اندازی-سقط سیستم نشان داد که سه موتور کار می کرد هم به عنوان برنامه ریزی شده. ناسا همچنین آزمایش سیستم به عنوان یک کل به اطمینان حاصل شود که موتور به کار خواهد کرد اگر یک مشکل وجود دارد بر روی پد قبل از راه اندازی موشک با توجه به این بیانیه.

دنبال سامانتا Mathewson @Sam_Ashley13. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im