CRISPR دانشمندان هک بیمار ژن در تلاش برای درمان کوری

برای اولین بار پزشکان اقدام به درمان نابینایی با ژن-نرم بیمار با تکنولوژی CRISPR.

یک تیم از اورگان بهداشت و موسسه علوم تزریق سه قطرات مایع که تحویل CRISPR DNA قطعات به طور مستقیم به بیمار کره چشم آسوشیتد پرس گزارش در امیدوار است که آن را معکوس یک بیماری نادر ژنتیکی به نام Leber مادرزادی amaurosis که باعث نابینایی در اوایل دوران کودکی است.

“ما به معنای واقعی کلمه باید از این پتانسیل به افرادی که اساسا کور و آنها را ببینید” چارلز آلبرایت رئیس علمی افسر Editas پزشکی گفت: AP. Editas یکی از شرکت های زیست فناوری که در واقع توسعه درمان است. “ما فکر می کنم آن می تواند باز کردن یک مجموعه کاملا جدیدی از داروها به رفتن و تغییر DNA خود را.”

در حالی که برخی از شرایط ژنتیکی می توان با درمان های معمولی ژن درمانی است که جایگزین تمام جهش یافته ژن به جای ویرایش این بیماران با Leber مادرزادی amaurosis از شانس بودند. ژن مرتبط با این بیماری بیش از حد بزرگ است به جای به طوری که پزشکان تبدیل به CRISPR در تلاش برای ویرایش کردن معیوب جهش.

“هنگامی که سلول است که ویرایش آن را دائمی و سلول باقی بماند امیدوارم برای زندگی بیمار” اریک پیرس, یک دکتر در ماساچوست چشم و گوش که مشغول به کار در این پروژه گفت: AP.

آن را حدود یک ماه برای پزشکان بدانند که آیا این اولین تجربه کار کرد AP گزارش. اگر آن را ندارد, این تیم قصد دارد به ژن-هک 18 بیشتر بیماران — کودکان و بزرگسالان — با این بیماری است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de