ژن CRISPR در حال ویرایش ممکن است کمک به مقیاس Coronavirus تست

تست یکی از دلهره آور ترین موانع برای غلبه بر قبل از هزاران نفر می تواند دوباره بسته سواحل و بیس بال استادیوم. بسیار مورد تحسین قرار گرفته ژن-ویرایش تکنولوژی CRISPR در حال حاضر ساخت یک پیشنهاد برای کمک به پر کردن حفره ها در تست رژیم. هفته گذشته محققان در یک مطالعه منتشر شده در بیوتکنولوژی طبیعت توصیف یک روش جدید برای رمان کروناویروس که باعث COVID-19 است که با استفاده از این روش برای ارائه نتایج در حدود 40 دقیقه است. این کار زمانی شروع شد که مطالعه همکاری نویسنده چارلز چیو, یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو بود که تحقیق در مورد یک CRISPR-بر اساس بیماری لایم آزمون در اوایل این سال است. سپس SARS-CoV-2 خود را آغاز کرد سرنوشت ساز سفر در سراسر جهان, و او به سرعت منتقل شده و تحقیقات خود را در آزمایشگاه.

به توسعه پروب چیو و همکارانش در U. C. S. F. همکاری با محققان در ماموت Biosciences بود که شرکت تاسیس شده توسط زیست شیمیدان و CRISPR کاشف جنیفر Doudna. آزمون مختلف با استفاده از معرف از روش PCR-based SARS-CoV-2 آنهایی که در حال حاضر در استفاده از ارائه یک جایگزین احتمالی که وجود دارد کمبود این مواد شیمیایی مورد نیاز برای انجام دومی سنجش. یک اشکال این است که این رویکرد جدید را با حساسیت و یا توانایی به درستی ارائه نتایج مثبت این است که کمی پایین تر از آن موجود شد. چیو می گوید که آن را حدود دو هفته به منظور توسعه CRISPR آزمون آزمایشگاه بالینی با استفاده از—و این یک نقطه از مراقبت نسخه می توان در عنوان کمی تا دو تا سه ماه است. علمی آمریکا صحبت با او در مورد این روش.

[یک ویرایش متن مصاحبه به شرح زیر است.]

چگونه تست کار می کند ؟

CRISPR است یک تکنولوژی است که اجازه می دهد تا شما را به هدف قرار دادن هر ژن خاص و شما می توانید فکر می کنم از آن را تقریبا به عنوان یک قیچی مولکولی. این می تواند بسیار سریع و بسیار دقیق شناسایی یک ژن و یا اساسا بخشی از توالی DNA مربوط به یک ویروس است. این است که چرا آن را معمولا از فکر به عنوان یک ژن-ابزار ویرایش. اما همان فن آوری است که اجازه می دهد تا ما را به ویرایش ژن همچنین اجازه می دهد تا شما آنها را تشخیص دهد. در این مورد ما در حال هدف قرار دادن ژن از SARS-CoV-2. ما با استفاده از یک پروتئین به نام CRISPR-Cas12. اگر آن را می یابد راست هدف آن کاهش است که هدف. و با انجام این کار, آن, انتشار یک سیگنال.

آزمون تشخیص E (پاکت) و N (nucleoprotein) ژن در SARS-CoV-2. چرا شما را به هدف این ؟

وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل. در خصوص N ژن ژن است که بسیار بیشتر بیان شده در عفونت های ویروسی. به عبارت دیگر آن را شايع پس از آن ساده ترین راه برای تشخیص. دلیل دوم این است که N ژن به طور موثر هدف همان است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را تست PCR اهداف. و این اولین تست غذا و دارو پاک اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) بنابراین ما به سادگی اعمال نفوذ این واقعیت است که در حال حاضر وجود دارد یک آزمون که با هدف قرار دادن ژن که اتفاق می افتد به شدت بیان شده است. ما انتخاب ژن E به دلیل آن را یکی از اهداف استفاده می شود توسط سازمان بهداشت جهانی است. هدف ما این بود که به اختراع دوباره چرخ نیست بلکه به استفاده از همان اهداف است که در حال حاضر نشان داده شده است موثر باشد در تشخیص SARS-CoV-2.

کجا این آزمون به چشم انداز موجود از coronavirus تست—و-PCR بر اساس آزمون خاص ؟

ما هیچ جا در نزدیکی مقیاس آزمایش است که ما واقعا نیاز به اعتماد به نفس که ما می تواند مجددا و بازگشت به کار. اگر چه وجود دارد بسیاری از مختلف تست PCR, هنوز هم وجود دارد نیاز به شدت سطح شیب دار تا هر دو مقیاس و سرعت تست. و هر آزمون که بر اساس PCR با استفاده از یک مجموعه مشترک از معرف و به عنوان نتیجه منوط به کمبود در دسترس خود را. ما روش با استفاده از آنزیم ها و مواد مختلف هستند که از تقریبا تمام تست های دیگر خارج وجود دارد وجود دارد به طوری که آن را یک جایگزین است که می تواند واقعا سطح شیب دار تا تست. ما همچنین نیاز به فن آوری است که اجازه می دهد تا ما را به انجام تست در نقطه از مراقبت تنظیمات: در این اورژانس در مطب دکتر و یا حتی در خانه. CRISPR فن آوری فراهم می کند یک مسیر است که ما در نهایت می تواند انجام دهد. آن را نیاز ندارد حجیم ابزار دقیق. و معرف خود را کاملا ارزان است.

آیا شما فکر می کنم CRISPR-بر اساس تست را جایگزین PCR سنجش?

من نمی. آن است که کمی کمتر حساس از تست PCR که در حال حاضر معمولا در دسترس است. CRISPR تکنولوژی هنوز راه طولانی برای رفتن قبل از ما می تواند دستیابی به مقایسه حساسیت—اگر چه در اصل هیچ نظری دلیل ما نمی توانیم. اما من فکر می کنم که هنگامی که زمان می آید و آن را بیشتر به طور گسترده ای به تصویب رسید و بهینه سازی آن را قطعا ممکن است به دلیل CRISPR-بر اساس تست های سریع تر و به طور بالقوه ارزان تر است. و در این آزمون خاص ما ممکن است قادر به دور زدن استخراج گام تبدیل یک نمونه به RNA یا DNA. بنابراین این احتمال وجود دارد آن را ممکن است قادر به جایگزین تست معمولی. اما آن را هنوز هم یک تکنولوژی جدید و من فکر نمی کنم که رفتن به اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. در این مدت فوری آن را به معنای تعریف ابزار.

رویکرد خود را تا 95 درصد حساسیت رای دادن. این است که به اندازه کافی خوب برای توده تست ؟

من فکر می کنم آن است. بيماران مبتلا به SARS-CoV-2 معمولا بیشترین بار ویروسی که آنها در ابتدا علائم. و در واقع آن حتی ممکن است قبل از علامت شروع که آنها ممکن است بسیار بالا ویروسی بارهای. در بيماران بستری در بيمارستان های ویروسی زیاد در نوسان است اما به طور کلی آنها را به پایین. بنابراین زمانی که بیمار حداقل علامتی که زمانی که آنها فوق العاده عفونی و ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای شکستن زنجیره انتقال. وعده CRISPR است که آن می تواند یک راه ارزان و غیر متمرکز تست برای بخش بزرگی از جمعیت است. در حال حاضر نیاز است برای شناسایی هر سطح پایین عفونت آن را به گرفتن تست اجرا شده در یک مقیاس گسترده.

برخی از روش PCR-بر اساس آزمایشات می تواند به ارائه نتایج در کمتر از 15 دقیقه. این آزمون در حدود 40 دقیقه است. شما می توانید آن را سریع تر است ؟

در بهره گرفتن تست کردن وجود دارد و به حداکثر رساندن آن حساسیت ما تصمیم به آن را قوی تر. پس از این مراحل در واقع بیش از آنها نیاز به. بالا بردن سرعت تست را شامل دور زدن استخراج و همچنین کاهش زمان واکنش. ما قادر به کاهش تشخیص زمان را به 10 دقیقه پس از آن قطعا شدنی است. سوال این است که شما می توانید انجام دهید و هنوز هم حفظ همان حساسیت?

آن است که ارزان آزمون ؟

به طور کلی تست شده است و کاملا ارزان, چرا که این مواد و آنزیم ها را می توان به صورت فله. این هزینه در حال حاضر در حال رفتن به در نظر تلاش برای تولید پلت فرم سمت راست. اگر ما می تواند بسته آزمون به ارزان یکبار مصرف کارتریج آن را به طور بالقوه می تواند بسیار ارزان است. هزینه مواد است فقط چند دلار در هر آزمون. برای بالینی-آزمایشگاه-بر اساس CRISPR آزمون ما با هدف برای کمتر از $1 در هر آزمون و هزینه از یک خانه بر اساس آزمون تحت $5. کلید این است که آیا [ما] می ساخت [آن را] در حجم بالا و ظرفیت بالا و نگه داشتن آن ارزان—و هنوز هم قادر به اجرای آزمون در تنظیمات مختلف در خارج از آزمایشگاه.

چه مسائل فنی مرتبط با پوسته پوسته شدن تا تست ؟

در دسترس بودن مواد است. دیگر به سادگی شامل نیاز به تست متمرکز. به طور معمول شما نیاز به یک مولکولی آزمایشگاه برای اجرای این ابزار پس از تست محدود است توسط تعدادی از ابزار شما می توانید گسترش. به ابوت ID در حال حاضر [سنجش] برای مثال یکی از چند نقطه از مراقبت از ابزار است. اما آن را اجرا می کند تنها یک نمونه در یک زمان. ما باید قادر به اجرای صدها آزمایش در یک زمان. و CRISPR در علاوه بر این به شما اجازه می دهد برای انجام نقطه از مراقبت به دلیل واکنش بسیار سریع و ساده [ممکن است اجازه شما] به طور بالقوه اجرای هزاران نفر از نمونه ها در یک زمان در یک آزمایشگاه بالینی و انجام این کار سریع تر از روش PCR می تواند. شما همچنین می توانید به طور بالقوه توزیع آن را برای استفاده در خانه. تسهیم به CRISPR آزمون در یک نقطه از مراقبت های تنظیمات و یا در خانه امکان پذیر است اگر این آزمون شامل یک کارتریج یکبار مصرف حاوی تمام مواد شما نیاز دارید.

وجود مکان های دیگر با استفاده از CRISPR برای بیماری های عفونی تست ؟

بله وجود دارد یک گروه گسترده موسسه [از موسسه تکنولوژی ماساچوست و دانشگاه هاروارد] توسعه CRISPR-Cas13 آنزیم برای SARS-CoV-2 تست. و از آنجا که آن را مفید برای تشخیص و همچنین به عنوان ویرایش ژن ما تصور CRISPR در حال توسعه بود و هر دو یک ابزار تشخیصی و درمانی است که می تواند نه تنها تشخیص ویروس اما آن را از بین ببرد.

چه برنامه های کاربردی بالقوه وجود دارد برای استفاده از این آزمون در حال ظهور ویروس ها در آینده ؟

چه بزرگ در مورد این روش این است که این پروب را می توان طراحی در پرواز که بدان معنی است که ما می توانیم به سرعت در حال تغییر ما هدف است. من در واقع همکاری با ماموت Biosciences در این آزمون به منظور توسعه یک tick-borne بیماری لایم آزمون. هنگامی که SARS-CoV-2 ژنوم توالی موجود بود ما از داشتن دنباله ای برای داشتن یک آزمون عملکردی در دو یا سه هفته. در نهایت ما تصور یک نقطه از مراقبت های آزمون خواهد بود که برنامه ریزی برای هر هدف شما می خواهید.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>