COVID بیماران در حال گرفتن مرموز و مرگبار لخته شدن خون

دانشمندان و کارکنان بهداشت و درمان هنوز در تلاش برای ایجاد حس از بسیاری از علائم COVID-19.

از گسترده ریه و رگ های خونی آسیب به از دست دادن بویایی و چشایی و حتی عجیب و غریب تغییر رنگ انگشتان پا, سوال معطل درباره ویروس مرگبار در حال حاضر فراگیر در جهان است.

در حال حاضر پزشکان در حال توجه به مرموز لخته شدن خون در COVID-19 بيمار که ممکن است باعث بسیار پایین سطح اکسیژن — آنقدر کم است که آنها باید ناخودآگاه و یا حتی مرده اما هنوز اقدام به طور معمول با توجه به واشنگتن پست.

عجیب و غریب لخته حتی باعث شد برخی از پزشکان پیشنهاد دادن رقیق کننده های خون به تمام COVID بیماران از جمله آنهایی که بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود.

کالبد شکافی نشان داد که بيماران ریه ها پر شد با صدها نفر از کوچک شدن و یا microclots به جای یکی از بزرگ خونریزی است که می تواند باعث سکته مغزی یا حمله قلبی.

“مشکل ما این است که در حالی که ما درک می کنیم که وجود دارد یک لخته ما هنوز درک نمی کنند چرا وجود یک لخته” لوئیس کاپلان یک دانشگاه پنسیلوانیا پزشک گفت: پست. “ما نمی دانیم. و ما می ترسند.”

محققان اکنون در حال بررسی این که آیا این microclots می تواند نقش مهمی در مرگ و میر در سراسر کشور است.

اما آنها در تلاش برای درک آنچه باعث شده است آنها در وهله اول.

“یکی از نظریه ها این است که هنگامی که بدن آنقدر درگیر در مبارزه علیه یک مهاجم بدن شروع به مصرف فاکتورهای انعقادی است که می تواند در نتیجه یا لخته شدن خون و یا خونریزی” کاپلان گفت: پست.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im