COVID-19 اثرات روانی

رمان coronavirus لمس کردن یکی دیگر یواشکی و رشد بحران بهداشت عمومی که خواستار به همان اندازه همسان پاسخ اضطراری.

مانند دیگر بیماری های همه گیر و ظهور بیماری شیوع COVID-19 ایجاد شده است بسیار زیاد اختلالات روانی. این بیماری شامل ناآشنا تهدید است که دشوار است برای شناسایی و به چالش کشیدن برای تشخیص بسیاری از بیماری های خوش خیم. طولانی و پویا همه گیر شرایط را جلب کردن اضطراب. همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر است. وجود ندارد و واکسن nonpharmaceutical مداخلات تنها راه برای جلوگیری از عفونت و آنها به طور چشمگیری ناراحت روزمره بدنی و عادات اجتماعی, تعاملات و مبادلات اقتصادی.

اخیر فروشگاه مواد غذایی اجرا می شود نشانه ای از نگرانی در جامعه است. شخصی اقدامات برای جلوگیری از عفونت مانند انباشت ضد عفونی کننده دست نیز مشورت حس کنترل بر نامشخص خطر است. بهبود زمان خطر ارتباطی می تواند کاهش گسترده پریشانی. بالا و مقامات منتخب و مقامات بهداشتی باید با همدلی مردم و ترس و عادی سازی واکنش های استرس ارائه راهنمایی روشن روی توصیه می شود بهداشت و درمان رفتارهای دستور در بتن حمایت از جمله کسانی که برای سلامت روحی و روانی و به اشتراک گذاری همبستگی و انعطاف پذیری پیام.

اما بیشتر مداخلات ضروری است چرا که گروه های خاص هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به هر دو صورت حاد و طولانی پریشانی عاطفی. کارکنان مراقبت های بهداشتی در این بیماری همه گیر در جلو خطوط چهره ترکیب عوامل استرس زا: چشم انداز بیشتر و طولانی تر شیفت نیاز به بداهه نوازی مهد کودک پوشش محدود لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی و ترس از آوردن عفونت خانه شاهد همکاران بیمار شدن و ساخت سختی تصمیم گیری در مورد تخصیص کمیاب نجات بخش منابع مانند مکانیکی, هواکش.

در معرض افراد با پتانسیل آبشار از به چالش کشیدن شرایط. برای محافظت از دیگران ممکن است آنها را وارد دولت خود شده است. در طول دوره کمون آنها باید با عدم قطعیت و محدود کردن تماس فیزیکی با دیگران در حالی که تلاش برای حفظ ارتباط اجتماعی. از خط خارج فعالیت های درآمد زای و تعهدات برآورده نشده به دیگران بیشتر می سوخت استرس. افراد آلوده ممکن است بیمار تجربه طولانی نقاهت احساس گناه بازمانده و دوری با وجود بهبودی کامل.

برای مردم با موجود سلامت روانی شرایط یک بیماری همه گیر می تواند بیشتر و بالا بردن خود را مضطرب افکار و رفتارهای تکانشی. قبلا موفق علائم می تواند شعله ور شده و نیاز به مراقبت های اضافی فراتر از آنچه که کافی بود precrisis. مختل سیستم های پشتیبانی و انزوای اجتماعی می تواند ترک افراد با سلامت روان به خصوص در معرض استرس حاد و واکنش در یک بیماری همه گیر.

گروه های دیگر در صورت متمایز عوامل استرس زا است. افرادی که در حال سالمندان و افراد معلول می خواست به ماندن در خارج و دریافت بازدید کننده کمتر; در حال حاضر در خارج از جریان اصلی شلوغی جامعه زندگی خود را به تنهایی ممکن است تعمیق. مهاجران آسیایی و آسیایی-آمریکایی ها ممکن است تجربه نیش انگ و تبعیض است. نژادی و اقلیت های قومی و جوامع با حافظه بهداشت و نابرابری در گذشته شیوع بیماری ممکن است ترس نتایج مشابه در این یکی. در حالی که جسمی کوچک, کودکان هنوز تجربه احساسات بزرگ و آنها ممکن است فاقد مهارت های لازم و توسعه مورد نیاز برای مقابله با بحران در حال اجرا.

نیاز به هر دو جهانی و هدفمند کاهش COVID-19 اثرات روانی ناشی است در این زمینه بسیار شکننده ایالات متحده بهداشت روان در سیستم است. برابری مبارزه همچنان به صورت احساسی خوب بودن به امن همان اهمیت خدمات ظرفیت و ساختار تامین مالی به عنوان سلامت جسمی. وجود دارد کمبود متخصصان سلامت روانی و بسیاری از آمریکایی ها چشم پوشی کمک به دلیل هزینه ننگ و نمی دانستند چگونه به پلاگین در. از جمله معایب نیاز به دراز مدت سیستمیک تغییر دهید. با این وجود تصمیم گیرندگان و ارائه دهندگان جوامع هنوز هم می توانید عمل در حال حاضر برای کمک به کاهش همه گیری ناشی از پریشانی عاطفی.

پیش زمینه سلامت روان پاسخ: تخصیص تصمیم گیری های کنونی و آینده COVID-19 امداد بودجه باید شامل سلامت روانی ، دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی باید خود را دعوت سلامت رفتاری مقامات به طرح همه گیر پاسخ همراه; آنها می توانند به طور مشترک طراحی خطر و بحران ارتباطات اجتماعی فاصله پروتکل ها و در مقیاس بزرگ عملیات مانند درایو-از طریق آزمایش های تشخیصی در راه است که ترویج و آرامش ایجاد انعطاف پذیری و القای امید. کسب و کار باید به یاد کارگران از کارمند کمک برنامه های که پس از آن ترکیب COVID-19 منابع از جمله مجازی هستند. سیستم های بهداشتی باید به ارائه کارکنان و زمان و مکان و کارکنان پشتیبانی برای کمک به آنها در مقابله. همسایگان باید off-load مراقبت های بهداشتی کارگران نگرانی در مورد مراقبت از کودکان و خانواده وعده های غذایی.

ایجاد بهداشت روانی حمایت قابل حصول و پایدار: به تازگی لغو محدودیت های اعمال شده در مدیکر دسترسی به خدمات پزشکی از راه دور از جمله telepsychiatry یک برنده. بنابراین بیش از حد در حال حرکت توسط برخی از بیمه درمانی خصوصی ارائه دهندگان به صرف هزینه های برای پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است به حالت تعلیق در اوایل دارو دوباره پر کردن محدودیت و کارکنان سلامت روان خطوط تماس ویژه. بیشتر شرکت های بیمه باید اتخاذ این اقدامات ، مبتنی بر شواهد برنامه های تلفن همراه در حال حاضر مکمل های غذایی در فرد ارائه دهنده مراقبت و فعال کردن مردم به خود-مدیریت شرایط خود را; اشتراک نرم افزار باید به طور موقت به حالت تعلیق و یا کاهش هزینه های خود را. پزشکان باید کشف telehealth گزینه های به روز رسانی کسب و کار تداوم برنامه ها و به طور موقت قطع کردن از جیب هزینه.

تعمیق نیمکت سلامت روان کارگران: رهبران معنوی از همه ادیان باید متحد با رفتاری حرفه ای بهداشت و درمان به توسعه بحران ارتباطات متقابل کمک شبکه های دیگر برنامه نویسی است که محافظت از روان و روح همه گیر جوامع متاثر. داوطلب سازمان است که در پاسخ به طوفان و سیل و آتش سوزی و متخصص در فاجعه سلامت روان باید به عنوان منابع در طول این بیماری عفونی فاجعه است. در نهایت nonexperts باید یاد بگیرند روانی کمک های اولیه (PFA) به کمک به دیگران در مقابله با شیوع بیماری های مرتبط با استرس و تروما است.

ایالات متحده جسورانه حرکت برای مقابله با سرایت به اثرات فیزیکی; ما باید تقویت کشور را در برابر آن اثرات عاطفی نیز هست. فقط به عنوان بیماری عفونی تهدید کاهش آن روانی راهپیمایی مطمئن هستید که به اوج.

این مقاله با همکاری نوشته شده توسط:

النا مارتین, MPH, تحلیلگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت که در مطالعات بالینی مدیریت بالا-نتیجه پاتوژن عفونت.

جاشوا Morganstein, MD, رئیس کمیته روانی ابعاد فاجعه در انجمن روانپزشکی آمریکا.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de