COVID-19 اقتصادی اثر می تواند دهه گذشته

ما می تواند رنج می برند اثرات اقتصادی از coronavirus همه گیر برای چند دهه بر اساس یک مطالعه جدید.

این پژوهش به بررسی اثرات مالی از بیماری های همه گیر که قدمت آن به قرن 14.

“اگر روند بازی به همین ترتیب در پی COVID-19—تنظیم مقیاس این بیماری همه گیر جهانی اقتصادی مسیر خواهد بود بسیار متفاوت از انتظار بود تنها چند هفته پیش” محققان نوشتن در یک کار جدید کاغذ.

Òscar Jordà سانجی سینگ و Alan M. Taylor همه استادان در وزارت اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس نتیجه گیری کرد که همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد کاهش واقعی نرخ بازگشت منجر به افزایش واقعی دستمزد و وزن در سرمایه گذاری. واقعی نرخ بازگشت سالانه درصد سود به دست آورده در یک سرمایه گذاری تنظیم شده برای تورم است.

محققان اقتصاد کلان پاسخ به تاریخی همه گیر حوادث با استفاده از داده های جمع آوری شده بیش از چندین سال اقتصادی مورخان و اندازه گیری عملکرد اقتصادی در سالانه فرکانس در شهرستانها مناطق و نواحی از قرن 14 به در حال حاضر.

آنها مطالعه 12 عمده بیماری های همه گیر که در آن بیش از 100 ، 000 نفر کشته و همچنین نگاه کرد در درگیری های مسلحانه که به کشته شدن اعداد مشابه از مردم است.

“قابل توجه اقتصاد کلان اثرات پس از بیماری های همه گیر باقی بماند برای حدود 40 سال با نرخ های واقعی از بازگشت قابل ملاحظه ای افسرده. در مقابل ما که جنگ را هیچ از این اثر در واقع مخالف” نویسندگان نوشتن.

افسرده فرصت های سرمایه گذاری معمولا به دنبال بیماری های همه گیر آنها نوشتن احتمالا به دلیل افزایش خواسته های به صرفه جویی احتمالا به دلیل افزایش احتیاطی صرفه جویی در و یا اینکه مردم در حال تلاش برای بازسازی تخلیه ثروت است.

پس از یک بیماری همه گیر طبیعی نرخ بهره کاهش می یابد در دهه های پس از رسیدن به پایین ترین نقطه آن حدود 20 سال بعد, محققان می گویند.

حدود چهار دهه بعد طبیعی نرخ بازده به سطح انتظار می رود به حال همه گیر نشده صورت گرفته است. طبیعی نرخ بهره نرخ بهره است که پشتیبانی از اقتصاد در اشتغال کامل و حداکثر خروجی در حالی که نرخ تورم ثابت است.

عمده اخطار اقتصاددانان شناسایی شده است که در گذشته بیماری های همه گیر رخ داده است در زمانی که مردم برای زنده ماندن نه به سن. “مرگ سیاه و دیگر آفت آمار جمعیت با توده بزرگی از هرم سنی زیر 60 تا این زمان ممکن است متفاوت” آنها می گویند.

مالی بانک مرکزی سان فرانسیسکو که در آن Jordà ارشد مشاور سیاست منتشر شده از کاغذ.

منبع: UC Davis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>