COVID-19 خواهد رسید سالمندان حتی سخت تر در کشورهای در حال توسعه

حتی به عنوان اثرات مخرب coronavirus بیماری همه گیر در سلامت انسان رفاه اقتصادی و اجتماعی موسسات شناخته شده در کشور مانند ما (انگلستان و ایالات متحده) وجود دارد و حتی بیشتر تراژدی در ساخت: غیر قابل تصور درد و رنج در کشورهای در حال توسعه برای افراد مسن.

کشورهای در حال توسعه خواهد بود که سخت ترین ضربه coronavirus (حتی اگر رهبران برخی از این کشورها مانند برزیل و رئیس جمهور Jair Bolsonaro التماس متفاوت) و در عین حال جهانی تماس با اسلحه به مبارزه با ویروس تمرکز تقریبا به طور انحصاری در جوان است. در نگاه اول این ممکن است به نظر می رسد تعجب آور با توجه به نسبتا جوانی جمعیت در بسیاری از آفریقایی و آسیایی و کشورهای آمریکای لاتین. اما جمعیت می گویند در غیر این صورت.

بسیاری از این کشورهای در حال توسعه شده است به سرعت در حال رسیدن به ثروتمندترین کشورهای وقتی که می آید به پیری است. در واقع این کشورها در حال حاضر حساب برای تقریبا 70 درصد از جمعیت این سیاره در سن 60 یا بیشتر (که در مورد 723 میلیون افراد مسن). برزیل به تنهایی شامل 30 میلیون نفر و بیش از 60 و هند 140 میلیون, در مقایسه با 76 میلیون نفر در ایالات متحده این بزرگان به این ویروس آسیب پذیر ترین اهداف است.

در بسیاری از این اماکن از این رو بسیاری از افراد آلوده به ویروس coronavirus که پس از رفتن به مرگ خواهد شد بالاتر از آنچه که ما را دیده اند در چین و یا در کشورهای توسعه یافته است. ظرفیت سیستم های بهداشتی در بسیاری از کشورهای در حال توسعه به صفحه نمایش اجازه دهید به تنهایی درمان COVID-19 بسیار محدود است.

هر coronavirus آزمون هزینه حدود 50 دلار است که بیش سالانه دولت سرانه هزینه های بهداشت و درمان در مکان هایی مانند بنگلادش بنین و هائیتی. دسترسی محدود به ماسک و دیگر اشکال از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) منجر به تلفات گسترده در میان در حال حاضر تخلیه بهداشت حقوقی واجد شرایط. در دسترس بودن هواکش و مراقبت ويژه ناچیز است.

مرگ برای افراد مسن رانده خواهد شد تا با نرخ بالا از دیابت و بیماری های قلبی عروقی در کشورهای در حال توسعه; این دیگر بیماری های منحصر به فرد به جهان توسعه یافته است. تصور کنید در مورد آفریقای جنوبی است که بیشترین گزارش میزان بالغ فشار خون بالا برای هر کشور در این سیاره غنی یا فقیر. و این است که قبل از ما در نظر گرفتن اثر بالقوه HIV که باقی می ماند گسترده بیماری در بسیاری از این جمعیت.

وجود دارد همچنین دلایل به انتظار بالا به طور کلی میزان عفونت در بسیاری از کشورهای در حال توسعه. دیگر از برای خوش شانس نخبگان اجتماعی و فیزیکی فاصله تا حد زیادی خام در تنگ و پر ازدحام محله از شهرستانها مانند جاکارتا نایروبی یا Port-au-Prince. خواسته های زندگی روزمره و معیشت را سخت گیرانه مستندات قابل دفاع مهم نیست که چگونه به طرز وحشیانه ای آنها در حال اجرا. تعداد قابل توجهی از افراد جوان و پیر هنوز فاقد دسترسی به آب و صابون فرصت برای حمایت از بهداشت پایه.

جایی که افراد مسن در می آیند ؟ برخی از کارشناسان به اجرا اعداد برای دیدن چگونه بسیاری از مردم در سنین مختلف می تواند مرگ از COVID-19 اگر چینی مرگ و میر نرخ اعمال می شود. نتایج دلسرد کننده. حتی اگر تنها 10 درصد از این جمعیت از مناطق در حال توسعه بودند به توان و حذف آنها نشان می دهد که بیش از نه میلیون مرگ و میر را—که 6.8 میلیون خواهد بود در میان مردم در سن 60 یا بیش از. استفاده از این فرضیات فقط به برزیل خواهد معنی 258,000 مرگ و میر—چیزی Bolsonaro ممکن است در ذهن داشته باشیم هنگامی که او باعث می شود اظهارات مانند “برخی می میرند. من متاسفم. که زندگی است.”

متاسفانه بین المللی پاسخ شده اند ناکافی در شناخت ویژه آسیب پذیری سالخورده. برای مثال سازمان بهداشت جهانی را تنها مجموعه ای از راهنمایی برای افراد مسن اشاره تنها به کسانی که زندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات است که نادر در کشورهای در حال توسعه. علاوه بر این هدایت را از دست داده است که در صفحات وب مخفی در داخل یک بخش در “مدارس و محل های کار و نهادهای دیگر است.”

Alhough دانش ما در مورد این ویروس و از آنچه با این نسخهها کار هنوز در مراحل ابتدایی آن وجود دارد نسبتا ساده است چیزهایی که در کشورهای فقیر می توانید به کاهش قریب الوقوع این سن فاجعه. برای مثال برخی از آنها تشویق افراد برای ارسال جوان از اعضای خانواده برای جمع آوری دارو و یا حقوق بازنشستگی را از جانب خود. حتی اگر این اقدامات بود که تنها حاشیه اثرات مطلق اعداد بالقوه مرگ و میر بدان معنی است که آنها می تواند ترجمه به بسیاری از جان هزاران نفر را نجات داد.

برخی از دولت های ملی هستند و با عجله کنار هم قرار دادن و هدایت و اضطراری در نظر دارد. به برخی از درجه تشخیص آنها نیاز به در نظر گرفتن ویژه آسیب پذیری افراد مسن. اما این یک کار چالش برانگیز است. چه سریع مشاوره ممکن است به شما پیشنهاد یک جامعه پرستار که عمدتا مشغول به کار در بهداشت مادر و کودک در مورد چگونه برای کمک به یک ضعیف گیج فرد مسن تر با چندین بهداشت شرایط ؟

روشن است که سن گرایی است و نه فقط حفظ غنی کشور است که استراتژی کاهش در حالی که مهم نمی خواهد به اندازه کافی برای محافظت از آسیب پذیر ترین. غم انگیز ممکن است موجی از سالمند و میر است که در مورد آمار جهانی به کشورهای فقیر برای تغییر این اولویت های اریب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de