COVID-19 آزمون می تواند ارائه نتایج در 10 دقیقه

جدید در شرایط آزمایشگاهی تست تشخیصی برای COVID-19 می تواند در ارائه نتایج در کمتر از 10 دقیقه, محققان می گویند.

به عنوان COVID-19 موارد سنبله نیاز برای سریع تر در دسترس تر تست روشن است. دسترسی محدود, برگ, بسیاری از بیماران با علائم و پزشکان آنها—بدانم که آیا آنها باید این ویروس. حتی زمانی که بیماران انجام یک آزمون غرق آزمایشگاه می تواند چندین روز برای دریافت نتایج.

این آزمایش جدید می تواند تغییر دهد.

برت Etchebarne یک طب اورژانس پزشک و دستیار استاد در دانشگاه ایالتی میشیگان دانشکده Osteopathic پزشکی می خواستم برای ایجاد یک COVID-19 آزمون که پزشکان اورژانس می تواند انجام بسیاری از بیماران در یک زمان کوتاه با استفاده از تجهیزات تمام بیمارستان ها را در دست دارند. که راه پزشکان نمی خواهد که به صبر کردن برای پاسخ در مورد اینکه آیا یک بیمار COVID-19 اجازه می دهد آنها را برای ارائه درمان مناسب و مناسب خود انزوا دستورالعمل قبل از بیمار برگ بیمارستان.

آزمون او ایجاد سریع است. FDA در حال حاضر مورد تایید برخی دیگر از تست سريع اما تعدادی از تست های انجام شده در یک بار است که یک عامل محدود کننده. برخی تنها اجازه می دهد تا برای یک نمونه آزمایش در یک زمان در حالی که دیگران اجازه می دهد تا چهار در ماشین آلات تخصصی, اما کسانی که باقی می ماند در عرضه محدود است.

این آزمایش جدید می تواند در ارائه نتایج جستجو در پنج تا هفت دقیقه با امکان اجرا شماره های بالاتر از آزمایشات در یک بار.

و در حالی که آن را هنوز هم نیاز به اعتبار این آزمون جدید به احتمال زیاد نمی خواهد نیاز به یک مهاجم بینی سواب Etchebarne می گوید. به جای کارگران بهداشت می توانید آن را با یک روش ساده دهان سواب ساخت مجموعه نمونه فرایند سریع تر و کمتر ناراحت کننده است.

Etchebarne کار کرده است در زمینه سریع تشخیص پاتوژن از سال 2011 است. از طریق کار خود را توسعه داده است یک سریع تنفسی پنل برای صفحه نمایش های مختلف برای بیماری های شایع مانند ذات الریه و آنفولانزا.

تا زمانی که مراکز کنترل بیماری ها منتشر شده است که اطلاعات ژنتیکی در سارس-CoV2 ویروس است که باعث COVID-19 آن را یک فرایند نسبتا سریع برای انطباق خود روش تست.

“من استفاده می شود چه سی دی ارائه شده و ساخته شده خود من آغازگر مجموعه که قطعاتی از هدف DNA یا RNA که شما می توانید استفاده کنید برای تقویت یک منطقه ژنتیکی که عنصر” Etchebarne می گوید.

از آنجا تعیین نتیجه آزمون ساده است. “آن یا وجود دارد و یا آن را نمی وجود دارد,” او می گوید.

زمان آزمون در دسترس باقی می ماند نامشخص Etchebarne می گوید. گام بعدی این است که برای دریافت این اعتبار در یک آزمایشگاه بالینی بهبود اصلاحات آزمایشگاه یک فرایند در حال حاضر در جریان است.

سپس آزمون نیاز به دریافت تایید FDA. در حالی که وجود بسیاری از مقررات به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی تصویب می تواند در یک ماده از چند هفته تا او را امیدوار.

“ما در حال حاضر می دانید چه باید بکنید چون ما مشغول به کار در این نوع تست برای مدت زمان طولانی,” او می گوید.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>