COVID-19 علائم پاپ تا 5 روز پس از قرار گرفتن در معرض

زمان متوسط از قرار گرفتن در معرض به شروع COVID-19 علائم 5.1 روز, محققان گزارش.

این نشان می دهد که 14 روز دوره قرنطینه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال استفاده برای افراد با احتمال قرار گرفتن در معرض به SARS-CoV-2 جدید کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19 یک مقدار مناسب از زمان برای نظارت بر افراد برای توسعه این بیماری است.

این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در حدود 97.5% از افرادی که دچار علائم SARS-CoV-2 عفونت انجام خواهد داد تا در 11.5 سال از قرار گرفتن در معرض. محققان تخمین می زنند که برای هر 10000 نفر قرنطینه برای 14 روز تنها حدود 101 را توسعه COVID-19 علائم پس از آزادی از قرنطینه.

شیوع بیماری به تاریخ

برای مطالعه این پژوهشگران تجزیه و تحلیل 181 موارد از چین و کشورهای دیگر که شما قبل از 24 فوریه گزارش شده در رسانه ها و به احتمال زیاد شامل خرما از قرار گرفتن در معرض و علامت شروع. بسیاری از موارد درگیر سفر و یا از ووهان, چین, این شهر در مرکز این بیماری همه گیر و یا قرار گرفتن در معرض به افرادی که تا به حال شده است به هوبئی استان که ووهان پایتخت است.

CDC و بسیاری دیگر از مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان شده اند با استفاده از 14 روز در قرنطینه یا فعال-نظارت بر دوره برای افرادی که شناخته شده هستند و در معرض خطر عفونت ناشی از تماس با بيمار شناخته شده و یا سفر به شدت تحت تاثیر منطقه است.

“بر اساس تجزیه و تحلیل ما از در دسترس عموم داده توصیه فعلی از 14 روز برای نظارت فعال و یا قرنطینه معقول است اگر چه با آن دوره برخی از موارد می توان از دست رفته در طول دراز مدت می گوید:” نویسنده ارشد جاستین Lessler استادیار در گروه اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Bloomberg School of Public Health.

جهانی شیوع SARS-CoV-2 عفونت پدید آمده در دسامبر 2019 در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در مرکز چین است. این باعث شد تا بیش از 113,000 موارد تایید شده در سراسر جهان و تقریبا 4000 مرگ و میر ناشی از پنومونی ناشی از این ویروس با توجه به COVID-19 ردیاب نقشه.

اکثر موارد از ووهان و اطراف آن هوبئی استان اگر چه ده ها تن از کشورهای دیگر آسیب دیده اند و از جمله ایالات متحده, اما عمدتا کره جنوبی ایران و ایتالیا به تاریخ.

سنجاق کردن زمانی که COVID-19 علائم ظهور

برآورد دقیق از این بیماری دوره کمون برای یک ویروس جدید باعث می شود آن را آسان تر برای اپیدیولوژی برای ارزیابی احتمال زیاد پویایی شیوع. آن را نیز اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی برای طراحی موثر قرنطینه و کنترل دیگر اقدامات است. قرنطينه به طور معمول آهسته است و ممکن است در نهایت متوقف کردن گسترش عفونت حتی اگر وجود دارد برخی از دورافتاده موارد با ـلی که بیش از دوره قرنطینه.

Lessler اشاره می کند که sequestering مردم در راه است که آنها را مانع از کار هر دو شخصی و اجتماعی هزینه های است که شاید بسیاری واضح است که مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان مانند آتش نشان ها قرنطینه می شوند.

جدید برآورد 5.1 روز به صورت متوسط دوره کمون SARS-CoV-2 شبیه به برآورد از اولین مطالعات انجام شده از این ویروس جدید که بر اساس موارد کمتر.

این دوره کمون برای SARS-CoV-2 است که در همان محدوده به عنوان SARS-CoV های مختلف انسان-آلوده کروناویروس که باعث عمده شیوع محور در جنوب چین و هنگ کنگ از 2002-04. برای MERS-CoV یک کروناویروس که باعث شده صدها نفر در خاورمیانه با یک نسبتا بالا و مرگ و میر برآورد ميانگين دوره کمون است 5-7 روز.

انسان coronaviruses است که باعث سرماخوردگی معمولی باید معنی بیماری-ـلی از حدود سه روز.

Lessler و همکاران نیز منتشر شده یک ابزار آنلاین است که اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی و اعضای عمومی به برآورد که چگونه بسیاری از موارد گرفتار خواهد بود و از دست رفته در شرايط مختلف قرنطینه دوره.

این مطالعه جدید به نظر می رسد در Annals of Internal Medicine.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>