COVID-19 گسترش بسیار سریع تر در شهرهای بزرگ

COVID-19 حمله کرده و شهرهای بزرگ در ایالات متحده در نرخ بسیار بالاتر و با توجه به تحقیقات جدید.

این تحقیقات نشان می دهد که برای مثال در منطقه متروپولیتن نیویورک (پاپ. تقریبا. 20 میلیون) COVID-19 گسترش یافته است تقریبا 2.5 برابر سریع تر از بلوط هاربر (پاپ. تقریبا. 84,000).

اما این اعداد تنها نشان دهنده بخشی از داستان همه گیر می گوید لوئیس Bettencourt یک محقق در شهری علم و اکولوژی و تکامل که هدایت Mansueto موسسه شهری نوآوری در دانشگاه شیکاگو است. اگر چه در شهرهای بزرگ در حال برخورد با سریع تر رشد شیوع آنها همچنین ممکن است از نهادهای اجتماعی و اقتصادی و زیرساخت ها برای پاسخ به شدت بیشتر—هر دو با اجرای اجتماعی فاصله اقدامات و گسترش ظرفیت خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی.

“متراکم تر شهر بیشتر به راحتی بیماری می تواند گسترش. این حسی است اما ما با قرار دادن اعداد در پشت آن است.”

“شما می توانید ببینید شهرهای بزرگ ضربه اول و سریعتر و سپس پله تا پاسخ خود می گوید:” Bettencourt. “اگر پاسخ خود را منطبق بر چالش و سپس آنها را به یک شانس برای رفتن از طریق این اولین افزایش سریع تر و همچنین برای بهتر آماده برای آینده است.

“اما اگر آن را حتی جایی نیست که در حال حاضر بدترین مشکل ممکن است به زودی غرق می شود.”

جدید preprint مقاله به بررسی اطلاعات بیش از 200 US مناطق شهری از 13 مارس تا 24.

محققان جمع آوری شده شهرستان در سطح داده ها از بازه زمانی که به سطح شهر تفاضل مجموع مرگ و میر به تقریبی تعداد اولیه فعال موارد است. آنها برآورد برخی از بالاترین نرخ رشد در نیویورک-نیوآرک-نیوجرسی منطقه (حدود 50% در هر روز) منطقه مشهد (43%) بیشتر منطقه لس آنجلس (28%) و منطقه سیاتل (15%).

“متراکم تر شهر بیشتر به راحتی می تواند بیماری گسترش می گوید:” مارک برمن استادیار در گروه روانشناسی. “این حسی اما ما با قرار دادن اعداد در پشت آن. این شواهد مهم است که از یک سیاست عمومی نظر به این دلیل شما باید برخی از سیاستمداران واقعا نمی گرفتن برخی از این چیزها به اندازه کافی جدی است.

“حمله نرخ بدتر است در برخی از مناطق, اما ظرفیت برای پاسخگویی نیز ممکن است قوی تر در مکان های مختلف.”

“آن را در اینجا می گوید: در داده ها: اگر شما در شهرهای بزرگ شما قطعا باید بیشتر مراقب باشید شما باید به سرعت عمل کنند و شما باید برای شرکت در بیشتر شدید اجتماعی فاصله.”

“در همان زمان, آن مهم است که سعی کنید و حفظ شبکه های اجتماعی به عنوان آنجا که ممکن است احتمالا از طریق فن آوری. غنی شدید و متنوع شبکه های اجتماعی بخشی از آنچه را به شهرستانها آنقدر بزرگ” می افزاید: برای اولین بار نویسنده اندرو Stier, یک دانشجوی دکتری.

تحقیقات جدید همچنین نشان می دهد که زمانی که بزرگترین COVID-19 شیوع بیماری شده اند شامل شهرهای کوچکتر ممکن است قادر به بازگشت به زندگی عادی و فعالیت های اقتصادی سریع تر از خود بزرگتر هستند. اما حتی است که نامشخص باقی مانده است با توجه به اختلاف در پاسخ از شهرستان به شهرستان و پتانسیل برای انتقال بین شهرستانها.

بیشتر بتن غذای آماده برای Bettencourt است که “مسیر نرمال خواهد بود محل-خاص بسته به تراکم اولیه از روابط است که می تواند این بیماری را منتقل کنند و بر سرعت و اثر بخشی از پاسخ است.” است که در اثر این بیماری همه گیر خواهد شد متفاوت است در سطح محلی و حتی برای یک ویروس که در سمت چپ چند منطقه از جهان دست نخورده.

او در حال حاضر مورد بررسی قرار داده است که ممکن است به فاش کردن مداوم اثربخشی اقدامات متقابل هر دو در شهرستانها بزرگ در سراسر ایالات متحده و در دیگر نقاط جهان.

“این یک یکپارچه مشکل” Bettencourt می گوید. “حمله نرخ بدتر است در برخی از مناطق, اما ظرفیت برای پاسخگویی نیز ممکن است قوی تر در مکان های مختلف. که این دو عامل مطابقت یا اصلا بازی است که در آن ما پیدا کردن راه حل و بزرگترین چالش است.”

منبع: دانشگاه شیکاگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>