COVID-19 قرار می دهد کودکان و نوجوانان در معرض خطر بیشتری نسبت به ما فکر

کودکان, نوجوانان و بزرگسالان جوان را در معرض خطر بیشتری برای عوارض شديد از COVID-19 از آنچه قبلا فکر می کردم یک مطالعه جدید نشان می دهد.

این مطالعه برای اولین بار به توصیف ویژگی های به طور جدی بیمار اطفال COVID-19 بيمار در شمال امریکا نیز نشان می دهد که کودکان و نوجوانان با شرایط بهداشتی اساسی را یک خطر حتی بیشتر.

“این ایده که COVID-19 است و مقدار کمی از افراد جوان است فقط غلط می گوید:” coauthor Lawrence C. Kleinman استاد و معاون صندلی برای توسعه علمی و رئیس بخش اطفال’ بخش سلامت جامعه و کیفیت و اجرای علم در دانشگاه راتگرز رابرت وود جانسون دانشکده پزشکی.

“در حالی که کودکان بیشتر احتمال دارد به بیمار در صورتی که دیگر شرایط مزمن از جمله چاقی مهم است به یاد داشته باشید که کودکان بدون بیماری مزمن نیز در خطر است. پدر و مادر نیاز به ادامه به ویروس جدی است.”

این مطالعه به دنبال 48 کودکان و نوجوانان—از نوزادان به 21 سال—بستری اطفال در بخش مراقبت های ويژه (PICUs) در ایالات متحده و کانادا برای COVID-19 در مارس و آوریل.

بیش از 80 درصد مزمن بیماری های زمینه ای مانند سرکوب سیستم ایمنی, چاقی, دیابت, تشنج یا بیماری مزمن ریه. از آن 40 درصد وابسته پشتیبانی فنی به علت تأخیر رشد یا ناهنجاری های ژنتیکی. بیش از 20 درصد را تجربه شکست از دو یا بیشتر از سیستم های بدن به علت COVID-19 و نزدیک به 40% مورد نیاز یک لوله تنفس و دستگاه تنفس مصنوعی.

در پایان دوره پیگیری نزدیک به 33 درصد از کودکان باقی مانده در بیمارستان بستری با توجه به COVID-19 با سه هنوز هم نیاز به یک حمایت و یک در زندگی حمایت. دو نفر از کودکان بستری شده در طول سه هفته پژوهش دوره درگذشت.

“این مطالعه فراهم می کند پایه درک اولیه بیماری بار COVID-19 در بیماران اطفال می گوید:” Hariprem Rajasekhar اطفال intensivist درگیر با مطالعه. “این یافته ها تایید می کنند که این در حال ظهور بیماری در حال حاضر گسترده در مه و آن است که جهانی خوش خیم در میان کودکان است.”

محققان می گویند آنها “با احتیاط تشویق” بیمارستان نتایج برای کودکان مورد مطالعه با استناد به 4.2 درصد مرگ و مير PICU بیماران در مقایسه با منتشر میزان مرگ و میر تا 62 درصد در میان بزرگسالان بستری در Icu و همچنین کاهش بروز نارسایی تنفسی.

پزشکان در منطقه متروپولیتن نیویورک در حال دیدن آنچه به نظر می رسد جدید COVID مرتبط با سندرم در کودکان Kleinman می گوید.

“اگر چه ما جمع آوری داده ها در این پژوهش به پایان رسیده ما همچنان به توسعه همکاری با همکاران در منطقه ما و در سراسر کشور را به تلاش برای درک این مطلب عوارض شدید” او می گوید: با استناد به نگرانی های مانند نارسایی قلبی و بيماری کاوازاکی-مانند بیماری نامیده اطفال چند سیستم التهابی سندرم به عنوان نمونه.

این مطالعه به نظر می رسد در JAMA Pediatrics.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de