COVID-19: پیامدهای بالقوه برای افراد با مصرف مواد اختلالات

به عنوان مردم در سراسر ایالات متحده و بقیه جهان باید با کروناویروس بیماری 2019 (COVID-19) پژوهش جامعه باید نسبت به این احتمال که این می تواند آمار برخی از مردم با مصرف مواد اختلالات بسیار سخت است. به دلیل آن حملات ریه ها از کروناویروس که باعث COVID-19 می تواند به خصوص تهدید جدی برای کسانی که دود تنباکو یا ماری جوانا یا که vape. مردم با استفاده از مواد مخدر اختلال (عود) و متامفتامین استفاده اختلال نیز ممکن است آسیب پذیر با توجه به کسانی که مواد مخدر’ اثرات تنفسی و ریوی سلامت.

علاوه بر این افراد مبتلا به اختلال مصرف مواد هستند احتمال بیشتری برای تجربه بی خانمانی و یا حبس از کسانی که در جمعیت عمومی و در این شرایط مطرح چالش های منحصر به فرد در مورد راههای انتقال این ویروس است که باعث COVID-19. همه این امکانات باید تمرکز فعال نظارت به عنوان ما به این درک ظهور تهدید سلامت.

SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 اعتقاد بر این است که شروع به پریدن کرد و گونه از پستانداران دیگر (به احتمال زیاد خفاش) به آلوده کردن انسان در ووهان پایتخت چین هوبئی در اواخر سال 2019. این حملات تنفسی و به نظر می رسد میزان مرگ و میر بالاتر از آنفلوانزای فصلی. دقیق مرگ و میر است که هنوز هم ناشناخته پس از آن بستگی به تعداد تشخیص داده نشده و از موارد بدون علامت و بیشتر تجزیه و تحلیل مورد نیاز برای تعیین این اعداد و ارقام.

تا کنون مرگ و میر و بیماری های جدی از COVID-19 به نظر می رسد متمرکز در میان کسانی که مسن تر هستند و که در زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند دیابت و سرطان و شرایط تنفسی. از این رو مناسب بود که نگران به خطر بیافتد عملکرد ریه یا بیماری های ریوی مرتبط با سیگار, تاریخچه مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) می تواند قرار دادن مردم در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی از COVID-19.

شرکت اتفاق می افتد از جمله COPD بیماری های قلبی عروقی و دیگر بیماری های تنفسی شده اند و برای بدتر شدن پیش آگهی در بیماران مبتلا به coronaviruses است که بر سیستم تنفسی مانند کسانی که باعث سارس و MERS. با توجه به یک مورد سری منتشر شده در JAMA بر اساس داده ها از چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (چین CDC) مورد مرگ و میر (CFR) برای COVID-19 بود 6.3 درصد برای کسانی که با بیماری های مزمن تنفسی در مقایسه با یک CFR از 2.3 درصد به طور کلی.

در چین 52.9 درصد از مردان, دود, در مقابل تنها 2.4 درصد از زنان; تجزیه و تحلیل بیشتر نوظهور COVID-19 داده ها از چین می تواند کمک به تعیین اگر این اختلاف این است که کمک به بالاتر مرگ و میر مشاهده شده در مردان نسبت به زنان به عنوان گزارش شده توسط چین CDC. در حالی که داده ها تا کنون اولیه آنها را برجسته نیاز به تحقیقات بیشتر برای روشن شدن نقش بیماری زمینه ای و عوامل دیگر در استعداد ابتلا به COVID-19 و بالینی آن دوره است.

Vaping مانند سیگار نیز ممکن است آسیب ریه سلامت. این که آیا آن می تواند منجر به بیماری هنوز ناشناخته است اما در حال ظهور شواهد نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض ذرات معلق در هوا از e-سیگار مضرات سلول های ریه و کاهش توانایی برای پاسخ به عفونت است. در یکی NIH-پشتیبانی مطالعه برای مثال ویروس آنفلوانزا آلوده به موش در معرض این ذرات معلق در هوا به حال افزایش آسیب بافتی و التهاب است.

افرادی که استفاده از مواد مخدر در دوزهای بالا پزشکی یا که عود صورت جداگانه چالش ها به سلامت تنفسی. پس از مصرف مواد مخدر عمل در ساقه مغز به سرعت تنفس و استفاده از آنها نه تنها قرار می دهد کاربر در خطر تهدید کننده زندگی و یا منجر به مرگ مصرف بیش از حد آن ممکن است باعث مضر کاهش اکسیژن در خون (هيپرکاپنی). کمبود اکسیژن می تواند به خصوص آسیب رساندن به مغز; در حالی که سلول های مغز می تواند مقاومت در برابر دوره های کوتاه مدت از اکسیژن کم آنها می تواند آسیب رنج می برند که این دولت همچنان ادامه دارد. بیماری های مزمن تنفسی است که در حال حاضر شناخته شده است به افزایش مصرف بیش از حد خطر مرگ و میر در میان افراد مصرف مواد مخدر و در نتیجه کاهش ظرفیت ریه از COVID-19 می تواند به طور مشابه به مخاطره می اندازد این جمعیت است.

یک تاریخچه از متامفتامین استفاده می کنید نیز ممکن است قرار دادن مردم در معرض خطر است. متامفتامین منقبض کردن عروق خونی است که یکی از خواص است که منجر به ریوی آسیب ریوی و فشار خون بالا در افرادی که از آن استفاده کنید. پزشکان باید آماده برای نظارت بر آن ممکن است عوارض جانبی از متامفتامین استفاده شيوع آن رو به افزايش است در کشور ما زمانی که درمان آن با COVID-19.

دیگر خطرات برای افراد مبتلا به مصرف مواد اختلالات عبارتند از: کاهش دسترسی به مراقبت های بهداشتی مسکن ناامنی و احتمال بیشتری برای حبس. دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی اماکن افراد مبتلا به اعتیاد را بیشتر در معرض خطر ابتلا به بسیاری از بیماری های, اما اگر بیمارستان ها و درمانگاه ها تحت فشار قرار دادند به ظرفیت خود می تواند باشد که مردم با اعتیاد—که در حال حاضر آبرو و محروم توسط سیستم بهداشت و درمان را تجربه و حتی بیشتر موانع درمان COVID-19.

بی خانمانی و یا حبس می توانید در معرض افراد به محیط های که در آن آنها در تماس نزدیک با دیگران که همچنین ممکن است در معرض خطر بالاتری برای عفونت. چشم انداز خود قرنطینه و بهداشت عمومی اقدامات نیز ممکن است مختل دسترسی به سرنگ خدمات و داروها و سایر خدمات مورد نیاز مردم با عود.

ما می دانیم بسیار کمی در حال حاضر در مورد COVID-19 و حتی کمتر در مورد آن تقاطع با استفاده از مواد مخدر و اختلالات. اما ما می توانیم حدس تحصیل بر اساس تجربه گذشته است که مردم با به خطر بیافتد بهداشتی ناشی از سیگار کشیدن و یا vaping و مردم با مخدر متامفتامین حشیش و دیگر مواد مخدر استفاده اختلالات می تواند خود را در معرض خطر COVID-19 و بیشتر آن عوارض جدی—برای چند فیزیولوژیکی و اجتماعی/دلایل زیست محیطی.

جامعه پژوهش به این ترتیب باید هشدار به سازمانهای بین COVID-19 مورد شدت مرگ و مواد مخدر استفاده می vaping تاریخچه و سیگار – یا vaping مرتبط با بیماری های ریوی. ما همچنین باید اطمینان حاصل شود که بیماران با مصرف مواد اختلالات هستند نه تبعیض اگر افزایش COVID-19 نفر از اماکن اضافه بار ما در سیستم بهداشت و درمان.

به عنوان ما در تلاش برای مقابله با عمده چالش های بهداشتی از مواد مخدر و دیگر مواد مخدر مصرف بیش از حد — و در حال حاضر افزایش عفونت با COVID-19—NIDA تشویق محققان به درخواست مکمل های است که اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن اطلاعات در مورد خطرات برای COVID-19 در افراد دچار سوء مصرف مواد و اختلالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im