COVID-19 سیاست باید تمام اثرات به حساب

در 16 مارس سال 2020 امپریال کالج COVID-19 پاسخ تیم در لندن ساخته شده یک گزارش که ارائه پیش بینی تاثیر جایگزین nonpharmaceutical مداخلات (NPIs) در نظر گرفته شده برای مقابله با COVID-19 همه گیر در کشورهای با درآمد بالا با تمرکز بر روی بریتانیا و ایالات متحده است. پیش بینی ساخته شد با استفاده از یک نسخه اصلاح شده از یک مدل شبیه سازی که قبلا توسعه یافته برای حمایت از آنفولانزای برنامه ریزی است. پاسخ تیم برجسته دو گسترده سیاست های جایگزین که از آنها به شرح زیر است:

“دو اساسی استراتژی های ممکن: الف) کاهش تمرکز آن بر روی کاهش اما نه لزوما توقف اپیدمی گسترش—کاهش اوج بهداشت و درمان تقاضا در حالی که حفاظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید از عفونت و (ب) سرکوب هدف آن است که برای معکوس کردن بیماری همه گیر, رشد, کاهش, تعداد مورد به سطوح پایین و حفظ این وضعیت به طور نامحدود.”

طراحی مفاهیم از پیش بینی های خود را, آنها توصیه می شود سرکوب به عنوان سیاست های مورد نظر گزینه است.

پوشش رسانه ای حاکی از آن است که امپریال کالج گزارش بلافاصله تحت تاثیر سیاست شکل گیری در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا بر هر دو کشور برای تغییر به شدت از استراتژی کاهش سرکوب. باید این سیاست تغییر کرده اند رخ داده است ؟ من با اطمینان می گویم بله اگر وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم که امپریال کالج گزارش فراهم می کند معتبر یکپارچه ارزیابی اثرات جایگزین سیاست—است که یک ارزیابی کامل تاثیرات در جامعه جایگزین گزینه های سیاست مصرف اقتصادی و اخلاقی عوامل نه تنها سلامت به حساب آورد. متاسفانه این گزارش با انجام این کار—و اذعان به این صراحت:

“ما در نظر نمی اخلاقی یا اقتصادی پیامدهای یا استراتژی…. ما به جای تمرکز بر روی امکان سنجی با تمرکز خاص بر آنچه به احتمال زیاد سیستم بهداشت و درمان تاثیر دو روش خواهد بود.”

با توجه به اثرات در سیستم مراقبت های بهداشتی است بدیهی است که مهم است. آن را دشوار است به درک چگونه پاسخ تیم می تواند توجیه نقشه کشی سیاست نتیجه گیری تنها بر اساس اثر در مراقبت های بهداشتی. از زمان شروع این بیماری همه گیر به بعد مردم به دنبال یادگیری گسترده ای از اثرات سیاست های رفاه اجتماعی است که حداقل نیاز مشترک در نظر گرفتن مراقبت های بهداشتی و اقتصاد است.

در حالی که برخی بر این باورند که سرکوب بهترین سیاست است از هر دو سلامت و اقتصادی دیدگاه دیگران استدلال می کنند برعکس. در ایالات متحده پتانسیل تنش بین سلامت و اهداف اقتصادی به سرعت تبدیل به صفحه اخبار. یک تیتر در روزنامه نیویورک تایمز از مارس 24 آمده است: “مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر بازگشایی اقتصاد بیش از کارشناسان بهداشت و درمان’ اعتراض.” این مقاله به نقل از یک نمایش از یک طیف از اقتصاددانان.

چرا نمی کالج سلطنتی پاسخ تیم انجام یکپارچه ارزیابی می کند ؟ اساسی پاسخ این است که اپیدمیولوژیک مدل سازی است از زمان آغاز آن از یک قرن پیش به طور عمده انجام شده توسط کمی محققان با پس زمینه در پزشکی و بهداشت عمومی. کارشناسان در این زمینه پیدا کرده اند آن را به تمرکز بر نگرانی های بهداشتی مشاهده سایر جنبه های رفاه اجتماعی به عنوان مهم است که ممکن است اما مهم است که فراتر از میدان دید خود را. این تیم که در حال عبور است که “سرکوب … با آن حمل عظیم اجتماعی و اقتصادی هزینه های که ممکن است خود تاثیر قابل توجهی در سلامت و رفاه در کوتاه مدت و دراز مدت.” در عین حال آنها هیچ تلاش برای تعیین هزینه های اجتماعی و اقتصادی.

علاوه بر این دو دلیل وجود دارد به سوال اعتبار پیش بینی است که در این گزارش ارائه می کند. یکی این است که اپیدمیولوژیک مدل استفاده شده توسط تیم نمی داند چگونه یک بیماری همه گیر ممکن است تولید پاسخ های رفتاری در جمعیت است. این تیم اذعان شفاهی که پاسخ های رفتاری ممکن است یک شاخص مهم از نتایج بیان کرد:

“تاثیر بسیاری از NPIs مفصل در اینجا بستگی دارد به شدت در مورد نحوه پاسخ مردم به خود مقدمه ای است که بسیار به احتمال زیاد در بین کشورهای مختلف متفاوت است و حتی جوامع است. آخرین, آن است که بسیار محتمل است که وجود دارد خواهد بود قابل توجه خود به خودی تغییرات در جمعیت رفتار حتی در شرایطی که دولت موظف مداخلات.”

این اذعان دارد که پویایی شیوع بستگی دارد به شدت در تصمیم گیری است که افراد را برای محافظت از خود را از عفونت و یا چشم پوشی از خطر است. این تیم مدل نیست چنین پاسخ. به جای آنها استناد مفروضات در مورد کسری از خانواده ها که مطابق با جایگزین سیاست بدون ارائه توجیه. من باید توجه داشته باشید که مدل سازی و تجزیه و تحلیل رفتاری, پاسخ به همه گیر شده است مرکزی نگرانی جداگانه در ادبیات اقتصادی اپیدمیولوژی که همکاران در درجه اول سلامت اقتصاددانان به جای محققان با پس زمینه در پزشکی و بهداشت عمومی.

دلیل دوم برای بازجویی اعتبار پیش بینی است که حتی در درون سنتی اپیدمیولوژیک تمرکز بر مدل سازی انتقال بيماري وجود دارد صورت محدود برای ارزیابی دقت مدل است که توسعه یافته اند و مورد مطالعه قرار گرفت. من مصرانه استدلال به صورت صریح در ارتباط با عدم قطعیت در یافته های پژوهشی است که با هدف اطلاع رسانی در سیاست های عمومی. من آگاه از شکست اپیدمیولوژیک مدل سازی برای برقراری ارتباط عدم قطعیت چند وقت پیش زمانی که من به دنبال یادگیری از دولت از هنر در این زمینه که من آماده برای نوشتن اکتشافی مقاله مشکل در تدوین سیاست واکسیناسیون در برابر بیماری های عفونی.

مشکل اساسی این است که کمبود شواهد تجربی موجود برای تعیین واقع بینانه اپیدمیولوژیک مدل و برآورد پارامترهای خود را. در مدرن ما در ارتباط تنگاتنگ با جامعه مطالعه همه گیر شده است تا حد زیادی قادر به انجام کارآزمایی های تصادفی که در نظر گرفته شده است به اصطلاح “استاندارد طلا” برای تحقیقات پزشکی.

مدلسازی است لزوما متکی مشاهدهای داده است که دشوار است به تفسیر. تلاش برای کنار آمدن با فقدان شواهد تجربی اپیدیولوژی توسعه مدل های پیچیده از ریاضی و محاسباتی دیدگاه, اما که کمی تجربی پایه. متاسفانه نویسندگان باید به طور معمول ارائه اطلاعات کمی که قادر به ارزیابی صحت مفروضات آنها را در مورد رفتار فردی و اجتماعی و تعاملات و انتقال بيماري. برای قرار دادن آن را به صراحت آنها را به مدل های خود را بیش از حد جدی است.

من درس های آموخته از پژوهش در سیاست آب و هوا. آب و هوا پژوهش در ابتدا یک موضوع برای دانشمندان زمین که به دنبال هوا تاثیر گازهای گلخانه ای در جو و اقیانوس ها. داشتن پس زمینه در علوم فیزیکی این محققان در پیدا کردن آن را به تمرکز بر روی فیزیک تغییر آب و هوا به جای پاسخ های رفتاری و اجتماعی. بیش از 30 سال گذشته مطالعه آب و هوا سیاست گسترش با توسعه یکپارچه ارزیابی مدل با عمده سهم توسط اقتصاددانان.

به عنوان یک نتیجه, ما در حال حاضر منطقی پیچیده دیدگاه در چگونه سیاره ما و ما با سیستم های اجتماعی ارتباط برقرار کردن با یکدیگر. اما این بهبود در چشم انداز شده است کیفی بیشتر از کمی. موجود یکپارچه ارزیابی مدل استفاده می شود که برای اطلاع از آب و هوا سیاست را کمی پیش بینی اما اعتبار مدل محدود است. آب و هوا محققان و اپیدیولوژی به طور یکسان کار می کنند باید برای بهبود اعتبار خود را مدل سازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>