COVID-19 است که مصرف عمده تلفات در سلامت روان ما

این COVID-19 همه گیر به نظر می رسد به عواقب منفی برای سلامت روانی افرادی که آلوده به متخصصان مراقبت های بهداشتی مراقبت از آنها را, و مردم به عنوان یک کل محققان گزارش.

“این است که شناخته شده از قبلی شیوع بیماری سارس در 2002-2003 نیز به نام “آنفولانزای پرندگان” است که سلامت روحی و روانی تحت تاثیر قرار شد در میان بیمارانی که جان سالم به این بیماری و در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران می گوید:” مایکل Eriksen Benros استاد ایمونولوژی و میکروب شناسی گروه در دانشگاه کپنهاگ و سلامت روان مرکز کپنهاگ.

Benros است نویسنده مسئول جدید بررسی 43 مقالات علمی در مغز رفتار ایمنی.

“ما به تازگی منتشر شده مقاله به طور سیستماتیک بررسی دانش فعلی در علائم در میان متخصصان بهداشت و درمان و بیماران و همان به نظر می رسد این مورد برای COVID-19 بیماری همه گیر.”

آیا COVID-19 عفونت بر سلامت روان ؟

از 43 مطالعات علمی 20 مطالعات بررسی سلامت روانی در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی. اکثر مطالعات نشان داد سطوح بالاتری از اضطراب و افسردگی و همچنین استرس های روانی و کیفیت خواب است.

نوزده مطالعات بررسی سلامت روانی از جمعیت به عنوان یک کل. در اینجا بیش از حد آن است که تصویر کلی که COVID-19 همه گیر به نظر می رسد داشتن یک تاثیر منفی.

“با توجه به این که قبلی شیوع بیماری سارس نیز در ارتباط با نشانه های ذهنی ما بر این باورند که تحقیقات در این زمینه بسیار مهم است…”

تنها دو مطالعه که تا کنون مورد بررسی قرار روانی علائم در بيماران مبتلا به SARS-CoV-2 عفونت است. این مطالعات نشان داد که 96% از به طور جدی بیمار بستری بیماران با COVID-19 عفونت به نمایش گذاشته علائم استرس پس از سانحه. آنها همچنین دریافتند افزایش خطر ابتلا به افسردگی پس از بستری شدن در بیمارستان با COVID-19.

“بسیاری از بیشتر و بهتر انجام مطالعات مورد نیاز هستند اما نتایج هنوز هم مرتبط است. این گزارش های متعدد از کاهش حس بویایی و چشایی در طول یک COVID-19 عفونت ممکن است نشان می دهد یک اثر بر روی سیستم عصبی. از این رو نگرانی که نشانه های ذهنی تشخیص داده شده اند در طی و بلافاصله بعد از عفونت می گوید:” Benros.

“یکی از عوامل مؤثر ممکن است که عفونت تحت تاثیر مغز و باعث علائم و یا به طور مستقیم و یا از طریق ناشی از پاسخ ایمنی است.”

تحقیقات بیشتری لازم است

محققان در پشت این بررسی تاکید می کند که قابل رزرو باید ساخته شود به این دلیل که شامل مطالعات مختلف با کیفیت.

فوری اجتماعی و بحران بهداشتی منجر به سریع تر از حد معمول انتشار مقالات علمی است. علاوه بر این بسیاری از مطالعات انجام شده به عنوان آنلاین پرسشنامه و بنابراین لازم نیست که همان کیفیت کامل مطالعات بالینی. همچنین بسیاری از مطالعات از آسیا و مشخص نیست که آیا این نتایج می تواند انتقال به یک زمینه بین المللی.

“ما باید بیشتر با کیفیت بالا و مطالعات را به هر گونه نتیجه گیری نهایی در مورد ارتباط بین علائم روحی و COVID-19. اما نتایج ما نشان می دهد که COVID-19 may تاثیر روی مغز از کسانی که آلوده وجود دارد که مشتق شده از اثرات این بیماری همه گیر در سلامت روانی در میان هر دو حرفه ای بهداشت و درمان و جمعیت می گوید:” اولین نویسنده نینا Vindegaard Sørensen یک دانشجوی دکترا از, immunology and microbiology department.

“با توجه به این که قبلی شیوع بیماری سارس نیز در ارتباط با نشانه های ذهنی ما بر این باورند که تحقیقات در این زمینه بسیار مهم است به عنوان دانش شرط لازم برای برخورد با هر گونه عواقب روانی از COVID-19.”

قبلی شیوع بیماری سارس در گسترش به 28 کشور و بیمار حدود 8000 نفر در حالی که هشت میلیون نفر در بیش از 180 کشور و مناطق در حال حاضر آلوده شده است با SARS-CoV-2.

اضافی محققان دانشگاه کپنهاگ و سلامت روان مرکز کپنهاگ و خدمات بهداشت روانی در کنگره منطقه از دانمارک کمک کند.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net