COVID-19 است که هیچ دلیلی برای رها کردن حامله, مردم

واقعیت تاسف از coronavirus همه گیر است که در آن نشان داده است که چگونه آمادگی و کمبود بودجه روبرو بهداشت عمومی زیرساخت در ایالات متحده آمریکا است که برای رسیدگی به نیازهای اساسی شهروندان ما. به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران در انطباق با شخصی رو به کاهش تجهیزات حفاظتی و نمایی موارد ویروس ما مجبور به شاهد تصمیم گیری های دشوار ساخته شده است که می تواند و باید مانع شده اند. یکی از پیامد های عدم آمادگی است پیامدهای ناخواسته از قوانین جدید که به تصویب رسید در بسیاری از مکان ها برای تشخیص و تولد مردم است. بسیاری از بیمارستان ها در شهر نیویورک به عنوان کانون بیماری ناشی از کوروناویروس (COVID-19) در ایالات متحده در حال حاضر اظهار داشت که doulas یا همسران را نمی توان در حال حاضر در طول زایمان یا تولد از آنجا که از virus. سازمان بهداشت جهانی با این حال توصیه می کنیم آیا این عمل در آن COVID-19 دستورالعمل. نه این قوانین مطابق با توصیه های اخیر.

در ایالات متحده زایمان شماره-یکی از دلایلی که مردم به بیمارستان. علاوه بر این در میان سیاه و سلامت مادران بحران نیویورک برجسته شده به عنوان داشتن یک موربيديتی رای برای زنان بود که 12 بار بالاتر از آن را برای زنان بین سال های 2006 و 2010. در پرتو این حقایق تصمیم اخیر برخی از شهرستان بیمارستان باید به افزایش نگرانی در مورد چگونگی جلوگیری از doulas و همسران ممکن است به طور نامتناسبی تحت تاثیر جمعیت مانند زنان که در حال حاضر در معرض کفر و بدرفتاری با کارکنان بیمارستان—یک وضعیت است که به طور بالقوه می تواند بدتر و بدون هر کسی وجود دارد برای حمایت از آنها.

ایالات متحده نشدم پشت کشورهای دیگر که دسترسی به جامع تیم ها از تولد کارگران از جمله سلامت جامعه کارگران doulas ماماها و پزشکان است. اخیر 50-وزارت امور خارجه تجزیه و تحلیل که در آن مامایی است که به طور کامل یکپارچه در تولد خدمات نشان داد افزایش زایمان طبیعی در مقابل cesareans کمتر زنان مداخلات و کمتر عوارض جنين در آن مکان. پژوهش از 26 مطالعات با استفاده از داده ها از 17 کشور که شامل بیش از 15000 زنان نشان داده است که مستمر کار پشتیبانی را بهبود می بخشد تولد, نتایج و کاهش مداخلات غیر ضروری. در صورت همه گیر جهانی است, مهم است که به در نظر گرفتن خطرات در مقابل مزایای جدید بیمارستان قوانین در نیویورک و با توجه به پتانسیل بیشتری به علت تولد مردم به تجربه انزوا و افسردگی پس از زایمان, کاهش, تغذیه و کمتر پشتیبانی از تغذیه با شیر مادر و گذار به نقش پدر و مادر در میان اجتماعی فاصله.

به عنوان یک پرستار ثبت شده, این امر می تواند غیر مسئولانه برای من به آدرس واقعی و مهم خطراتی که انگیزه این قانون تغییر کند. بالینی ارائه دهندگان روبرو هستند عدم تست و تجهیزات اساسی برای محافظت از خودمان و دیگر بیماران است. این کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و نامناسب نیروی انسانی در حال حاضر خطرات واقعی به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و پرسنل بیمارستان. علاوه بر این بحث های اخیر در مورد سهمیه بندی ضروری خدمات بهداشتی و درمانی اخلاقی چالش برانگیز و دلخراش. همه ما درک می کنیم که چرا این تصمیم گیری ساخته شده بودند. مهم است اما برای ما به عنوان یک بهداشت عمومی جامعه و نیز به عنوان شهروندان این کشور برای تعیین عواقب ناشی از انتخاب های ما.

ما باید راه های دیگر برای ارائه ضروری امن و با کیفیت بالا و مراقبت در طول زايمان و تولد. جایگزین هایی برای ممنوعیت همه حمایت از افراد می تواند شامل: (1) راه اندازی telehealth doula خدمات و شیردهی و مراقبت های دوران بارداری با ارائه تولد افراد iPad دسترسی (از جمله برنامه های داده ها). (2) ارائه کوپن غذا و غذا-خدمات تحویل. و (3) سرمایه گذاری در خانه تولد و تولد مراکز به گسترش و یا خدمات کنونی خود را حفظ.

بازمانده یک بیماری همه گیر نیاز به یک تلاش جمعی است. حصول اطمینان از کسانی که بیشترین آسیب پذیر در جامعه ما دریافت حمایت آنها نیاز است یک ضرورت اخلاقی. نشان می دهد که تولد افراد جدا شده از ضروری پشتیبانی آنها نیاز به عنوان آنها را به افراد جدید را به جهان باید در نظر گرفته شود تنها به عنوان آخرین چاره. واضح است که ما باید به عنوان بسیاری از ذهن های خلاق به عنوان امکان پذیر است به منظور توسعه روش برای گرفتن این افراد از حمایت اجتماعی آنها سزاوار است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im