COVID-19 مانند X-ray جامعه

در بسیاری از coronavirus اتحاد عمل مانند یک x-ray. با تلنگر از یک سوئیچ آن محروم ما پوست ما و نشان داد دولت های داخلی ما که یک بار تا به عمد پنهان بنابراین برای جلوگیری از زل زل نگاه کردن و قضاوت از جهان خارج است. ما سمت چپ را در معرض آسیب های روشن.

در این حالت ما در مواجهه با یک آگاهی جدید: جهان ما به عنوان ما را انتخاب کنید به آن را درک می کند نه لزوما مطابقت با حقیقت از نحوه عملکرد آن است. نژادپرستی است که بسیاری از مردم بر این باورند که به خاک سپرده شده است در تاریخ ما از مدتها پیش در حال حاضر به وضوح خود را در نژادی اطلاعات دموگرافيک و یا عدم آن برای COVID-19. این classism است که تقسیم جامعه ما به دارا و ندار است که در حال حاضر نشان داد با پیامدهای مرگبار که دسترسی به آزمایش یا درمان بستگی دارد اتصالات و توانایی پرداخت شد. متعدد دیگر اشکال نابرابری و بی عدالتی در حال تبدیل شدن ظاهری که من استدلال می کنند در طول این قطعه—که هر یک از آنها را فراهم می کند شواهد بیشتر به نقطه ای که کروناویروس یک x-ray است که بسیار غم انگیز نشان داد چقدر شکسته استخوان های ما هستند.

زمانی که کروناویروس اولین بار از طریق ووهان, بنابراین بیش از حد انجام x-ray قرار گرفتن در معرض: روشن فراگیر ترس از دیگری و بیگانه ستیزی که به شرح زیر است; افشای چگونه ما صحبت می کنند قبل از ما فکر می کنم و به حدی که ما پروژه خود ما تعصب. به گزارش مطبوعات در فوریه 2, آسیایی, زن آمریکایی در محله چینی ها مورد حمله قرار گرفت برای پوشیدن یک ماسک صورت; و در مارس 10, دیگر, آسیایی, زن آمریکایی مورد حمله قرار گرفت برای نه با پوشیدن یک ماسک صورت. به نظر می رسد شما سر در گم اگر شما انجام و شما را سر در گم اگر شما نمی. در نظر بگیرید این داستان بدون ذکر هر گونه ماسک صورت: دو آسیایی, زنان آمریکایی مورد حمله قرار گرفتند. ما x-ray تایید آنچه آن را مانند به عنوان یک اقلیت در این کشور است. چه آن را مانند به یک زن است.

این چیزی است که coronavirus نگاه کرد زمانی که آن را از “آنها” و “نه ما.” اما این ویروس در نهایت اجتناب ناپذیر و به خاک ما. و بنابراین بیش از حد بی رحم زل زل نگاه کردن از آن است که نوار پوست, اشک بافت و شل رباط ها. حاصل x-ray تصویر نمایش داده شده سهولت که با آن ما قربانی خود ما به عنوان اگر ما در حال حاضر در مجموع تصمیم گرفت که زندگی ارزش شد صرفه جویی در—و که نمی شد.

من خواندن یک تیتر در آوریل 20: “73 درصد از زندانیان در یک زندان اوهایو تست مثبت برای کوروناویروس.” در حال حاضر به همین دلیل است که تعجب آور? امریکا زندانیان برخی از ما آسیب پذیر ترین مردم هستند و آنها نیز برخی از ما حداقل محافظت می شود. باید ما ارائه می دهیم ما حفاظت بیشتر به ما آسیب پذیر? ما این کار را با کودکان—نیمپز کردن با آب گرم آنها را با ایمنی و اقدامات حفاظتی به طوری که آنها احساس کمی بیشتر قدرت. کمی کمتر آسیب پذیر است. در حال حاضر فکر می کنم در مورد شرایط عدم تطابق: که در آن یک فرد آسیب پذیری نسبی است نه آینه در سطح نسبی از حفاظت. آیا افراد در ذهن ؟ شاید تمام جوامع است ؟ و چگونه آنها مراتب را با همه گیر?

به دلیل جمعیت زندان است اما یک مثال است. یک جامعه است که به سر می برند—در اوهایو به طور خاص پر کردن نزدیک به 130 درصد از ظرفیت در نظر گرفته شده—به اندازه کافی محافظت شده و از این رو درد و رنج نامتناسب. شده اند وجود دارد حاشیه ای تلاش برای کاهش این مشکل با آزادی برخی از زندانیان اما تلاش خود مشکل ساز هستند. برای یک شماره منتشر کوچک هستند و اغلب حتی این را برانگیخته مقاومت سیاسی. و من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آیا مقامات را انتخاب کنید به انتشار و چرا ؟ چرا که اگر آزادی فرایند به هیچ وجه نشان دهنده حبس روند چیزی به من می گوید آن را نمی ممکن است عادلانه باشد. اگر سفید زندانیان تر هستند به آسانی منتشر شده از زندانیان از رنگ هستند و ما نه تشدید نابرابری نژادی در سیستم عدالت کیفری? در واقع در سطح فدرال یک الگوریتم است که وزارت دادگستری است با تکیه بر چنین تصمیم گیری مطرح شده است و ترس از آن تولید خواهد شد نژادی مغرضانه نتایج.

به طور کلی اطلاعات در مورد نژاد و COVID-19 کافی هستند. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است که آن را نمی خواهد فاش جزئیات چگونگی این بیماری مؤثر است گروههای نژادی مختلف تا اوایل مارس—بالا بردن این سوال که آیا این تاخیر این است که استفاده می شود به جمع آوری بیشترین واقعی و جامع داده ها ممکن است و یا اگر به جای تاخیر مخدوش کردن آنچه که ما در حال حاضر می دانیم درست باشد: اقلیت ها به ویژه سیاه افراد در جامعه ما باید وقت و زمان دوباره شده نامتناسب تاثیر منفی در مواقع اضطراری یا بحران. ما نیاز به نگاهی فراتر از سال 2005 هنگامی که طوفان کاترینا ویران همان منطقه نیواورلئان که در حال حاضر رو شگفت آور COVID-19 عفونت نرخ 1,637.4 در هر 100,000 نفر است. اما اگر ما, و ما شروع به پریدن کرد به عقب در زمان به سال 1927 می سی سی پی توجه می کنیم که از قربانیان بزرگ دولت سیل 90 درصد ،

در حال حاضر ما شاهد روند مشابه اما در یک مقیاس بسیار بزرگتر. همانطور که در آوریل 3, آمریکایی های سیاه و سفید نشان داده شده 81 درصد از COVID مرگ و میر در میلواکی با وجود تنها 26 درصد از این جمعیت در آن منطقه است. در همان نقطه در زمان 70 درصد از شیکاگو مرگ و میر ناشی از COVID-19 شد سیاه آمریکایی که تنها 29 درصد از جمعیت شهر است. به طور مشابه در میشیگان, سیاه, افراد در اوایل ماه آوریل به نمایندگی از 40 درصد از COVID-19 مربوط به مرگ و میر—بیش از سه برابر سهم خود را از جمعیت.

و آمریکایی ها نه تنها گروه اقلیت بودن به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار. همانطور که از اواسط ماه آوریل COVID-19 عفونت و بستری نرخ در میان لاتین تبارها در ایالت یوتا شد سه بار کسانی که از دولت جمعیت سفید; و وجود دارد و همچنین در اورگان نیوجرسی و واشنگتن— سه ایالت دیگر که تا به حال منتشر شده اطلاعات فردی—نسبت Latino COVID-19 بيمار شد و نزدیک به دو برابر است که از لاتین ساکنان.

حتی نژادی و قومی داده ها وجود دارد که ناقص هستند. شده است وجود دارد حداقل یک نمونه از یک Latino COVID-19 قربانی بودن بدن به اشتباه شناسایی و ثبت شده به عنوان “سیاه و سفید” زمانی که مرحوم. چنین اشتباهات را دو اثر از کاهش تعداد شمارش Latino مرگ و میر و افزایش تعداد شمارش مرگ و میر سفید—در نتیجه کاهش درک قومی اختلاف. و تهمت و خصومت بهبخش مستند نشده مهاجران آمریکای لاتین در حال حاضر ساخته شده است این افراد بیشتر ترس در مورد به دنبال مراقبت های بهداشتی. در نتیجه چنین مهاجران ممکن است کمتر احتمال دارد به آزمایش COVID-19, دوباره, بدسم مشخصات دموگرافيک.

همه گیر ساخته شده است آن را کاملا روشن است که به خوبی متصل شده و به خوبی به انجام لذت بردن از یک درجه از افتخار است که به طور مستقیم منافع خود را COVID خاص سلامت و کسانی که از اطراف و افرادی که احتمالا از یک مقایسه اقتصادی-اجتماعی با پس زمینه. مشاهیر و نخبگان اجتماعی شده اند قادر به آزمایش می شود برای COVID-19 حتی اگر آنها بدون علامت هنگامی که گزینه هایی شده اند به راحتی در دسترس برای فرد به طور متوسط.

اگر یکی از این افراد ثروتمند بودند به تست مثبت آنها به احتمال زیاد به اندازه کافی مربع در خانه خود به خود قرنطینه در یک نسبتا راحت مد و قرار نیست اعضای خانواده خود را در معرض خطر عفونت است. بعلاوه اگر آنها به توسعه شدید سیستم های آنها نیز احتمالا یک طرح بیمه سلامت است که پوشش خود را درمان. در حال حاضر در مقابل این وضعیت با افرادی که کمتر socioeconomically پایدار; آنها بیشتر احتمال دارد به زندگی در خانه شلوغ که در آن خود quarantining نیست حتی ممکن است نه یک طرح بیمه برای پوشش هزینه های COVID-19 مراقبت و یا حتی ممکن است بستگی دارد بسیار در به طور منظم چک که آنها هنوز هم نیاز به حضور در محل کار در حالی که بیمار—نتیجه افشای سایر افراد به این ویروس.

این مسائل نیست گسل از فقیر افراد فقط به عنوان آنها نمی گسل از گروه های اقلیت و یا از زندانی. این مسائل به جای ریشه در بی عدالتی ساختاری که موجب نابرابری بر اساس ثروت و نژاد و قومیت و جنایی وضعیت. شاید در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از ما می توانید ببینید کسانی که بی عدالتی ساختاری روشن در معرض نشان داد. آنها در واقع مشکل را نادیده بگیرد.

من استدلال می کنند که x-ray اثر است. Coronavirus سراسر جهان پخش شده است مانند ماده تاریک خیره کننده ما با ترس و گرفتاری ما در عدم قطعیت است. اما هنگامی که ما تلنگر که سوئیچ است که هنگامی که ما آتش تابش ما آگاه هستند از آنچه وجود دارد در زیر سطح: که همه ما زیبایی جهان اتحاد استراتژیک پوشش داده شده و یا نادیده گرفته شود. و با این آگاهی است که می آید مسئولیت رسیدگی به مسائلی که قبلا نادیده گرفته شده و افرادی که از لحاظ تاریخی بر دوش. نمونه هایی که من ارائه شده در بالا تنها تعداد کمی که آمده اند به نور از آغاز جهانی ما همه گیر. ما همچنین شاهد تعصب علیه سالمندان جمعیت افراد معلول روستایی جوامع افراد بی خانمان و دیگر گروه های آسیب پذیر.

بنابراین فقط به عنوان یک زلزله موظف است به از بین بردن ساختارهای که حداقل صدا و طوفان فرو خواهد شد هر چیزی در حال حاضر در تلاش برای شناور ماندن یک بیماری همه گیر نامتناسب طول می کشد زندگی می کند در حال حاضر به خطر بیافتد. آنها جامعه ما را آسیب پذیر و ما حداقل حفاظت شده; نه برای آنها چه کسانی هستند, اما برای معنا و ارزش است که ما سیستم های پیش بینی شده بر روی آنها. بنابراین این سیستم ها مشکل است. و سیستم های استخوان های ما. سیستم اسکلتی از جامعه ما که ما انتظار داریم برای حمایت از ما—به ما خیانت. اما پس از بررسی دقیق تر از ما گیر دیدگاه ما استخوان شکسته.

بدون درهم شکست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de