COVID-19 ‘آزمایش جهانی’ برای محیط زیست

محققان در حال مسابقه برای جمع آوری اطلاعات به منظور بررسی مدل های آب و هوا و تعیین تاثیر coronavirus بر محیط زیست و سلامت انسان است.

اقامت در خانه سفارشات تصویب به سرعت حرکت انسان و به تبع آن گسترش COVID-19 نفر از مزایای واضح برای محیط زیست اما آنها نیز مؤثر علوم محیط زیست.

“وجود دارد یک آزمایش جهانی رفتن ما جو می گوید:” Joellen راسل استاد در وزارت علوم در دانشگاه آریزونا.

اما قبل از پژوهشگران می توانید تعیین کنید با اعتماد به نفس چگونه و چرا انتشار گازهای گلخانه ای در حال تغییر با توجه به اجتماعی و اقتصادی اثرات COVID-19 آنها احتمالا نیاز چند ماه از مانیتورینگ می گوید رایلی دورن تحقیقات دانشمند در دفتر پژوهش و نوآوری و تاثیر.

که به دلیل های متعدد اندازه گیری انواع و پیچیده مدل های کامپیوتری مورد نیاز برای باز کردن اثرات بسیار متغیر جو و فعل و انفعالات پیچیده بین انسان و فرآیندهای طبیعی حاکم بر انتشار و حذف گازهای جوی.

اندازه گیری همه گیر اثرات

“در ایالات متحده اتمسفر اندازه گیری آمده از اداره ملی اقیانوسی و جوی دولت می گوید:” راسل که همچنین صندلی از آب و هوا گروه کاری برای NOAA علوم مشورتی هیئت مدیره. هیئت مدیره به تازگی درخواست شده است که NOAA مجموع گازهای گلخانه ای اندازه گیری با نهادهای دیگر و همچنین همکاری با سازمان بهداشت و درمان برای ارزیابی اینکه آیا وجود دارد عواقب آن بر سلامت انسان.

دورن است که مؤسسین از بین کلانشهر کربن پروژه در لس آنجلس—بخشی از یک شبکه جهانی از شهری پروژه های آزمایشی که آهنگ های گازهای گلخانه ای در سراسر جغرافیایی مقیاس ها و بخش های اقتصادی به حمایت از تلاش ها برای کاهش تغییر آب و هوا.

تمام گازهای گلخانه ای—که ترکیبی از انسان و فعالیت هستند و به سرعت مخلوط در فضای پس از آنها منتشر دورن می گوید. دی اکسید کربن و متان دو تا از قوی ترین گازها که منجر به گرم شدن کره زمین هستند و بسیار واکنش پذیر و معطل در فضای ساخت آن را به چالش کشیدن برای باز کردن جدید گازها از آنچه که شده است وجود دارد برای چند دهه.

“تصور کنید که در یک خیابان که در آن چند خانه های بارانی, سیستم نشت و شما در حال اندازه گیری آب در پایین دست طوفان کانال در تلاش برای تعیین این که چه کسی بزرگترین نشت. آن را به سخت خواهد بود مگر اینکه شما یک راه برای ردیابی منبع” دورن می گوید.

“علمی فرصت در اینجا این است که در حال حاضر وجود دارد برخی از بزرگ و شناخته شده تغییرات در فعالیت های انسانی. که ارائه می دهد شناخته شده ورودی برای بهتر باز کردن چه کمک به گازها در جو است.”

“Stay-at-home سفارشات و دیگر عواقب ناشی از COVID-19 ارائه شده ما با یک فرصت منحصر به فرد می گوید:” الیزابت “بتسی” Cantwell معاون ارشد رئیس جمهور برای تحقیق و نوآوری است. “دانشمندان ما در حال اعمال نفوذ آن را به ایجاد جدید انتقادی دانش در اطراف سیستم های پیچیده رانندگی تغییر در درون ما جهانی آب و هوا.”

تغییر تولید گازهای گلخانه ای

چه چیزی باعث این مجموعه است که تغییرات در تولید گازهای گلخانه ای متفاوت در سراسر بخش های بسیاری از اقتصاد که برخی از آنها به راحتی قابل پیش بینی و دیگران کمتر.

“در واقع برای چیزی برای انجام با حمل و نقل شما ببینید در کاهش دی اکسید کربن و مونوکسید کربن و دیگر آلاینده” دورن می گوید. “وجود دارد کمتر از اتومبیل در جاده ها و کمتر پرواز می کند.”

انتشار گاز متان در بسیاری از شهرها با این حال انتظار نمی رود تغییر زیرا خانه محدود مردم هنوز هم تولید زباله است که می رود به محل های دفن زباله—یک منبع اصلی از متان است.

“ممکن است برخی از تغییرات ظریف در محل های دفن زباله متان تولید گازهای گلخانه ای با توجه به مواد غذایی بیشتر زباله آمدن از خانه از رستوران اما خالص باید در مورد همان” با توجه به دورن.

از سوی دیگر انتشار گاز متان از نفت و تولید گاز طبیعی در پاسخ به جهانی نیروهای بازار می تواند یک “کیسه مخلوط,” او می گوید. برای مثال تولید در برخی از مناطق ممکن است مالی و مشوق های نظارتی را تعطیل و نزدیک نفت و گاز, چاه, در حالی که دیگران ممکن است آنها را ادامه و یا حتی افزایش تخلیه و خیره کننده بیش از حد گاز.

بسته به وضعیت پایه با توجه به اقتصاد محلی و زیرساخت قانون و مقررات زمین شناسی و یا تولید گازهای گلخانه ای متفاوت خواهد بود و اذیت کردن که به احتمال زیاد ماه از مشاهده دقیق در مناطق که لازم تجربی اندازه گیری سیستم های دورن می گوید. یک مشکل بزرگتر این است که بسیاری از کشورها اصلا گاز گلخانه ای سیستم های مانیتورینگ است که می تواند ارائه سریع و یا موضعی ارزیابی.

“بر خلاف آلودگی نظارت عملیاتی گاز گلخانه ای سیستم های نظارت هستند نه یک اولویت بالا و در عین حال با چند استثنا مانند کالیفرنیا و چند کشور در اروپا,” او می گوید.

“درک چگونه محیط زیست در پاسخ به فعالیت های انسانی در طول همه گیر و یا حتی “طبیعی” شرایط مهم است زیرا به محض این که در پشت ما هنوز هم می خواهید برای مقابله با تغییر آب و هوا. آن را نه دور و نه فعلی شکاف در داده های زیست محیطی مگر ما تجدید نظر در اولویت است. چه دانشمندان و مهندسان می توانید انجام دهید این است که آوردن فن آوری های جدید و روش های به یاد. اما در نهایت آن را به سیاستگذاران برای تصویب لازم تغییر دهید.”

آشنایی با منابع تولید گازهای گلخانه ای لازم است برای کشورهایی که بودجه خود را انتشار کربن, اما آنها خیلی نمی توانید این کار را بدون بهتر و قابل اطمینان تر از سیستم های اندازه گیری.

“این تراژدی عوام” راسل می گوید. “اگر هیچ کس را نگه می دارد آهنگ از چه کسی است و چرا و چگونه بسیاری از گوسفند آنها پس از آن هر کس می تواند چراندن به عنوان بسیاری از گوسفند به عنوان آنها می خواهند. در نهایت چمن می میرد گوسفند باید چیزی برای خوردن و کشاورزان سمت چپ با هیچ چیز.”

بلافاصله ردیابی تولید گازهای گلخانه ای می تواند کمک به محیط زیست دانشمندان و مقامات بهداشتی درک رابطه بین آلودگی و تشدید COVID-19 علائم با توجه به راسل.

COVID-19 عمدتا بر ریه ها و “آن تاسیس شده است توسط پزشکان در مکان های با آلودگی هوا که در حال دیدن آنها بیشتر موارد شدید, راه همان است که افراد مبتلا به آسم هستند بیشتر مشکل است. این یک مشکل جالب و بیشتر در اندازه گیری کمک خواهد کرد. وجود دارد دولت و شهر, اندازه گیری, اما ما در حال تلاش برای فعال کردن NOAA بخشی و ایجاد داده های عمومی را بلافاصله.”

دورن می بیند اصلی درس: “ما ممکن است به دست آوردن برخی از درک جدید از کنترل فرآیندهای است که می تواند منجر به فرصت برای دراز مدت کاهش انتشار آلاینده ها. آن را نیز می تواند در معرض هر دو قابلیت ها و محدودیت های فعلی تجربی قابلیت نظارت و زیست محیطی آگاهی موقعیتی به طور کلی.”

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im