COVID-19 اخلاق: که می شود یک ونتیلاتور?

یک چارچوب جدید می تواند کمک به بیمارستان های اخلاقی اختصاص کمیاب مراقبت بحرانی منابع مانند هواکش و تخت ICU در طول COVID-19 pandemic, محققان گزارش.

به عنوان COVID-19 اسپرد در ایالات متحدهبرخی از پزشکان و بیمارستان ها در حال مقابله با یک مشکل و وضعیت بی سابقه اینیاز به انتخاب کنید که بیماران باید محدود عرضه مراقبت ويژه منابع زمانی که همه بیماران می توانند.

صدها بیمارستان در سراسر کشور باید به تصویب دستورالعمل شرح داده شده در Journal of the American Medical Association, و یا در حال انجام این کار محققان می گویند.

طراحان ساخته شده اند مدل بیمارستان سیاست آزادانه در دسترس و سازمان های مراقبت بهداشتی به راحتی می توانید آن را برای نیازهای خاص خود را دارند.

“در یک بیماری همه گیر مانند این بهداشت عمومی سیاست تمرکز در انجام بزرگترین خوبی برای مردم به عنوان بسیاری که ممکن است. این به طور چشمگیری تغییر بیمارستان ها باید اولویت بندی مهم مراقبت از منابع می گوید:” داگلاس سفید, استاد, در بخش مراقبت های گروه پزشکی در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی و مدیر گروه برنامه در اخلاق و تصمیم گیری در بیماری بحرانی.

“سیاست ما ارائه می دهد سازمان های مراقبت بهداشتی یک دستورالعمل جدید که توسعه داده شده است و با ورودی از اعضای جامعه ethicists و پزشکان و تضمین می کند تمام بیماران واجد شرایط برای مراقبت ويژه اگر آنها به آن نیاز دارید می گوید:” سفید است که سیاست جدید و cowrote کاغذ.

COVID-19 اخلاق

محققان شروع به روند در حال توسعه یک چارچوب جدید در سال 2008 و پس از آن مشغول به کار با همکاران در دانشگاه جانز هاپکینز برای به دست آوردن ورودی از جامعه متنوع گروه ethicists و پزشکی فاجعه کارشناسان.

کالج آمریکایی پزشکان قفسه سینه انتشار دستورالعمل برای تخصیص هواکش و واحد مراقبت های ویژه تخت در طول اضطراری برای بهداشت عمومی در سال 2014, اما آنها موجود اخلاقی مشکل ساز مقررات مانند به استثنای گروه های خاصی از مردم به طور پیش فرض مانند کسانی که مبتلا به نارسایی مزمن قلبی و افراد مسن بسیار. سفید می گوید.

دستورالعمل جدید متفاوت از حرفه ای موجود جامعه توصیه ها به دو روش:

  • آنها را رد نمی کند هر فرد یا گروه از واجد شرایط بودن برای مراقبت ويژه است.
  • آنها اولویت بندی بیماران به احتمال زیاد به دریافت سود از ونتيلاتور حمایت هر دو از نظر احتمال زنده ماندن و بستری طولانی مدت زنده ماندن است. این رویکرد شبیه به قوانین برای تخصیص ریه برای پیوند که ترکیب بيماران احتمال زنده ماندن طولانی مدت پس از پیوند.

تخصیص چارچوب با استفاده از یک ابزار است که ادغام با معیارهای چندگانه برای رسیدن به یک نمره از یک تا هشت که در آن نمرات پایین تر نشان می دهد کسانی که احتمال بیشتری برای بهره مندی از مراقبت ويژه است.

“تیاو هدف واقعی این است که مطمئن شوید که ما هرگز نیاز به این تصمیم در وهله اول است.

“هیچ واحد اندازه گیری به اندازه کافی قطاری از تمام ارزش های ما می خواهید را به حساب زمانی که تصمیم گیری از جمله بنابراین ما نیاز به ترکیب با معیارهای چندگانه به عنوان تعیین کنیم که چگونه برای رسیدن به بیشترین سود برای بیشترین تعداد بیماران مبتلا به” سفید می گوید.

‘یک سند زنده’

سیاست نیز توصیه می کند که یک کمیته تریاژ نه پزشک معالج تصمیم گیری در مورد تخصیص هواکش و ICU منابع است. آن را به صراحت ممنوع تخصیص هواکش بر اساس جنسیت و نژاد و مذهب و فکری از کار افتادگی, بیمه, وضعیت, ثروت, شهروندی, وضعیت اجتماعی یا ارتباطات اجتماعی.

“این توصیه ها اطمینان حاصل شود که ما قرار نیست پزشکان که در وسط مراقبت از بیماران در یک موقعیت که در آن آنها را از نظر اخلاقی تصمیم گیری های دشوار در مورد کدام یک از بیماران خود را باید دریافت مراقبت های سفید” می گوید.

محققان در طراحی این سیاست به اقتباس سرعت به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود برای مثال اگر جدید يافته های بالينی است که کمک به پزشکان در شناسایی بیماران بعید است برای زنده ماندن. “این طراحی شده است به عنوان یک سند زنده” می گوید: سفید.

یکی دیگر از استفاده از این رویکرد نه به استثنای هر گونه بیماران از واجد شرایط بودن برای ICU مراقبت از این است که افزایش در دسترس بودن هواکش—به عنوان انتظار می رود می تواند به عنوان تولید کنندگان سطح شیب دار تا ظرفیت—اجازه می دهد تا بیماران بیشتر به نفع کلی.

“اگر چه آن را بسیار مهم است که بیمارستان ها باید در یک چارچوب اخلاقی به این غم انگیز انتخاب هدف واقعی این است که مطمئن شوید که ما هرگز نیاز به این تصمیم در وهله اول” سفید می گوید.

“تنها راه برای انجام این کار است که توسط اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات برای کاهش حجم از موارد بیش از یک دوره کوتاه از زمان. هیچ سحر و جادو کارخانه که فورا تولید هواکش و ما باید همه چیز را در قدرت ما به سرعت گسترش این بیماری همه گیر.”

اضافی نویسندگان از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. موسسه ملی بهداشت کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه پیتسبورگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im