COVID-19 دارو ممکن است کاهش خطر مرگ با 45 درصد برای موارد شدید

در یک مطالعه جدید بيمارانی که تنها داخل وریدی با دوز توکلیزوماب نیز به احتمال زیاد به ترک بیمارستان و یا یک ونتیلاتور در عرض یک ماه با وجود دو برابر خطر ابتلا به عفونت های اضافی.

بدحال COVID-19 بيمار که دریافت یک دوز واحد از مواد مخدر است که آرام یک زیاده سیستم ایمنی بدن شد 45 درصد کمتر احتمال دارد به مرگ به طور کلی و بیشتر احتمال دارد به خارج از بیمارستان و یا یک ونتیلاتور یک ماه پس از درمان در مقایسه با کسانی که نمی دریافت دارو با توجه به مطالعه جدید.

“…تفاوت در میزان مرگ و میر با وجود افزایش در عفونت ثانویه کاملا تلفظ حتی پس از حسابداری برای بسیاری از دیگر عوامل است.”

کاهش خطر مرگ در بیماران دریافت وریدی توکلیزوماب اتفاق افتاده است با وجود این واقعیت است که آنها نیز تا به حال دو بار خطر ابتلا به عفونت های اضافی در بالا از رمان coronavirus.

تحقیقات نشان می دهد سود از موقع و هدفمند تلاش برای آرام “cytokine طوفان” ناشی از سیستم ایمنی بدن واکنش افراطی به کوروناویروس. توکلیزوماب در اصل طراحی شده برای آرتریت روماتوئید در حال حاضر استفاده شده است برای آرام کردن چنین طوفان در بیماران دریافت کننده پیشرفته سلول های بنیادی برای درمان سرطان است.

محققان پایه نتیجه گیری خود را در کامل نگاهی به داده ها از 154 بیماران بدحال درمان در میشیگان پزشکی دانشگاه میشیگان علمی مرکز پزشکی در طول شش هفته اول از این بیماری همه گیر را از ورود در میشیگان از اوایل ماه مارس تا اواخر ماه آوریل است. تحلیل نگاه در بيماران سوابق از طریق اواخر ماه مه.

در آن زمان هنگامی که کمی شناخته شده بود در مورد آنچه که کمک خواهد کرد COVID-19 بيمار در هواکش حدود نیمی از بیماران مورد مطالعه دریافت توکلیزوماب و نیم نیست. بیشتر دریافت آن در دوره 24 ساعته اطراف خود لولهگذاری.

این ایجاد یک فرصت برای مقایسه دو گروه’ نتایج در یک مطالعه مشاهدهای هر چند آزمایش های بالینی هنوز هم نیاز به دیدن واقعا اگر این دارو را فراهم می کند بهره مند نویسندگان می گویند.

شواهد به نفع

منجر نویسنده امیلی سامر استادیار در دانشکده پزشکی داخلی بخش پزشکی و عضو موسسه بهداشت و درمان سیاست و نوآوری می گوید: تحقیقات تیم رفت و به تجزیه و تحلیل آنها نامشخص است که آیا آنها را در پیدا کردن یک سود یک خطر و یا بدون پاک کردن اثر مرتبط با توکلیزوماب در بيماران مبتلا به تهدید کننده زندگی COVID-19.

“یک نقش اپیدمیولوژی است که به دقت ارزیابی دنیای واقعی داده ها در درمان اثرات به خصوص زمانی که از شواهد بالینی در دسترس نیست. ما نگه داشته و در تلاش برای اثبات خودمان به عنوان سیگنال سود پدید آمده در دادهها هر دو به دلیل پیامدهای فوری این داده ها و در بخشی به دلیل نگرانی در مورد تامین دارو برای بیماران دیگر,” او می گوید. “اما تفاوت در میزان مرگ و میر با وجود افزایش در عفونت ثانویه کاملا تلفظ حتی پس از حسابداری برای بسیاری از دیگر عوامل است.”

سامر شرکت منجر COVID-19 پاسخ سریع رجیستری است که پشتیبانی شده توسط این موسسه میشیگان به صورت بالینی و تحقیقات بهداشتی.

این مقاله co-اولین نویسنده گرگوری Eschenauer یک داروساز بالینی در میشیگان پزشکی و بالینی استادیار در دانشکده داروسازی. او و نویسنده ارشد Jason Pogue هستند اعضای میشیگان داروی ضد میکروبی پاسداشت برنامه.

ASP گروه توسعه دستورالعمل درمان ارائه شده به میشیگان پزشکی پزشکان در اواسط ماه مارس که شناسایی توکلیزوماب به عنوان یک برنامه به طور بالقوه مفید برای درمان بیشتر به شدت بیمار COVID-19 بيمار. این دستورالعمل همچنین با اشاره به خطرات آن و عدم وجود شواهد کافی برای استفاده از آن در COVID-19 و توصیه می شود یک دوز از 8 میلی گرم در هر کیلوگرم.

این منجر به برخی از پزشکان را انتخاب کنید به استفاده از آن در حالی که دیگران نمی—مرحله تنظیم سهوا برای آزمایش.

نگاه به آینده

Pogue بالینی استاد در دانشکده داروسازی و یک بیماری عفونی داروساز در میشیگان پزشکی اشاره می کند که قوی تر آمار منتشر شده در ماه ژوئن از کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده در بریتانیا باعث شده است که او به توصیه استروئید دگزامتازون به عنوان اولین انتخاب برای درمان بدحال COVID-19 بيمار.

“به صورت گذشته نگر تک-مرکز پژوهش داده های ما قوی هستند. اما در این زمان با توجه به عدم وجود مطالعه کارآزمايی بالينی داده و هزینه بسیار بالاتر توصیه می کنیم رزرو توکلیزوماب برای درمان انتخاب بیمارانی که decompensate در حالی که بر روی و یا پس از دریافت دگزامتازون و یا در بیماران که در آن خطرات ناشی از عوارض جانبی از درمان استروئید سنگین تر بودن از مزایای بالقوه می گوید:” Pogue.

“مطالعات بیشتر از توکلیزوماب است که بیشتر از هدفمند دگزامتازون در پرداختن به hyperinflammatory روند می تواند شامل ترکیب این عوامل و یا مقایسه آنها سر به سر” او می افزاید.

Pogue اشاره می کند که یک تک دوز از توکلیزوماب است که تقریبا 100 برابر گران تر از یک دوره از دگزامتازون. او همچنین اشاره می کند که یکی دیگر از مواد مخدر است که با هدف درمان سايتوکين طوفان با هدف قرار دادن اينترلوکين-6 (IL-6) گیرنده—یکی به نام sarilumab—به نظر می رسد که موفق به بهبود نتایج در یک کارآزمایی بالینی در COVID-19 بيمار از جمله کسانی که در هواکش.

میشیگان پزشکی بوده است شرکت در sarilumab مطالعه در بيماران در مطالعه حاضر تحت درمان قرار گرفتند, اما نه همه بیماران واجد شرایط به دلیل زمان بندی خود را از پذیرش و یا مسائل اطراف تست برای COVID-19. مطالعه حاضر شامل نمی شود هر گونه بیماران که دریافت sarilumab.

اگر شواهد در اطراف IL-6 هدف قرار دادن خرس در مطالعات بیشتر نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که این مهم خواهد بود برای انتخاب دوز و زمان با دقت به آدرس سايتوکين طوفان بدون تداخل با IL-6 را در نقش های دیگر در فعال کردن پاسخ بدن به عفونت و فرآیندهای آن برای ترمیم بافت.

اطلاعات بیشتر در مورد توکلیزوماب مطالعه

اکثر بیماران منتقل شده از Detroit-بیمارستان منطقه پس از تشخیص با COVID-19 و کسانی که موفق به دریافت توکلیزوماب شد کمتر احتمال دارد به طور کلی به منتقل شده اند در حالی که در حال حاضر بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

در پایان از 28 روز پس از بيماران رفت و در یک ونتیلاتور و 18 درصد از کسانی که موفق به دریافت توکلیزوماب مرده بود در مقایسه با 36 درصد از کسانی که تا به حال نمی. هنگامی که تنظیم ویژگی های بهداشتی این نشان دهنده 45 درصد کاهش در مرگ و میر. از کسانی که هنوز در بیمارستان در پایان دوره مطالعه 82 درصد از توکلیزوماب بیماران آمده ونتیلاتور در مقایسه با 53 درصد از کسانی که دریافت نمی مخدر است.

در تمام 54 درصد از توکلیزوماب بیماران در حال توسعه یک عفونت ثانویه عمدتا پنومونی مربوط به ونتيلاتور; 26 درصد از کسانی که نمی دریافت توکلیزوماب توسعه از جمله عفونت. از جمله “superinfections” معمولا کاهش شانس زنده ماندن برای COVID-19 بيمار.

هیدروکسی کلروکین گنجانده شد در این دستورالعمل درمان برای COVID-19 بستری در میشیگان پزشکی برای اولین بار دو هفته و نیم از دوره تحقيق قبل از حذف به عنوان شواهد از عدم وجود خود را از سود و خطرات پدید آمده است. در آن استفاده می شود در یک چهارم بیمارانی که دریافت توکلیزوماب و یک پنجم از کسانی که نمی. شبیه درصد از دو گروه بیمار دریافت استروئیدها هیچ یک دریافت دگزامتازون.

بيماران در دو گروه مشابه بودند و در بسیاری از راه هایی به جز کمی بالاتر میانگین سن در غیر توکلیزوماب و نرخ پایین تر از بیماری انسدادی مزمن ریوی و بیماری مزمن کلیه در میان توکلیزوماب بیماران.

این مطالعه به نظر می رسد در بالینی بیماری های عفونی پس از در دسترس بودن به عنوان یک preprint ماه گذشته. پشتیبانی برای مطالعه از موسسه ملی بهداشت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و جامعه آمریکا برای پیوند سلولی و درمانی جدید محقق شد.

پشتیبانی برای COVID-19 پاسخ سریع رجیستری می آید از میشیگان موسسه بالینی و تحقیقات بهداشتی (MICHR). این گروه با استفاده بین المللی شدید حاد تنفسی و ظهور عفونت کنسرسیوم (ISARIC) خصوصیات بالینی پروتکل استاندارد خصوصیات بالینی بیماران مبتلا به COVID-19 تا داده های خود را می توان مورد مطالعه قرار گرفت.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de