COVID-19 زور می تواند یک تجدید نظر امریکا خالص ایمنی

اگر سابقه هر گونه نشانه اقتصادی خرید اینترنتی و افزایش مطالبات سیاسی ناشی از کوروناویروس می تواند فشار رهبران دولت به ساختمان جدید شبکه ایمنی برای کاهش درآمد گروه تحقیقات جدید نشان می دهد.

“با این حال سیاسی فرصت است که ظهور از بحران کنونی خواهد شد به احتمال زیاد رنگی با دنیای واقعی اعتقادات و تعصبات در مورد که شایسته است از حمایت اقتصادی و است که می گوید:” جان رابینسون (استادیار جامعه شناسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

تحقیقات خود را در مجله آمریکایی جامعه شناسی نشان می دهد که سیاست ستیز اطراف فدرال طرح از 1960s و 70s به گسترش مالی برای دسترسی به فقیر مستاجرها در جوامع رنگ که ناخواسته موجب افزایش نرخ مسکن در دولت امور مالی سازمان (HFAs).

این پژوهش با تمرکز در درجه اول در منطقه شهری شیکاگو از 1960-1975 اما فراهم می کند بینش به چه فعلی اقتصادی و برنامه ریزی می تواند ناخواسته باعث تشدید نژادی و نابرابری اقتصادی.

خالص ایمنی پیشرفت و واکنش

در منطقه شیکاگو و در جای دیگر مسکن به عنوان یک هسته حقوق مدنی موضوع در 1960s. مسکن و توسعه شهری قانون از سال 1968 به تصویب رسید که بلافاصله پس از شورش اطراف ترور مارتین لوتر کینگ جونیور متعهد 50 میلیارد دلار اعتبار به سطح شیب دار بالا تولید مسکن برای اقلیت نژادی و فقیر.

HUD عمل ایجاد برنامه های نژادی و اقلیت مالکان و تاسیس بخش 236 برنامه که گسترش اعتبار برای کم درآمد اجاره مسکن. هر دو HFAs و فدرال بیمه دفاتر (FIOs) نقش کلیدی در اجرای طرح: سابق به عنوان وام دهندگان مستقیم و دومی با پرداخت یارانه و بیمه بدهی های ارائه شده توسط وام دهندگان خصوصی.

رهبران دولت در مواجه با چالش و معضل است. آنها احساس مجبور به گسترش تولید مسکن برای فقرا سیاه مستاجرها برای سرکوب شورش در شهرهای آمریکا.

“در حالی که سیاست فوری تاثیر از نظر مسکن و تولید آن را نیز برانگیخته شدید خشم و واکنش شدید از سفید مالکان و مقامات محلی” رابینسون می گوید.

“تغذیه این حس زنگ بود عقل سلیم فرض که خواص اجاره اشغال شده توسط سیاه پوستان بودند از نظر مالی بی ارزش به عنوان وثیقه برای وام بدهی و در نتیجه تنها اتلاف پول است. FIOs متهم شدند به جای آن از مالیات دهندگان به جذب و زیان مالی شکسته و شکست بازار در نتیجه تبدیل دولت فدرال خود را به ‘slumlord از آینده است.'”

FIOs شد نقطه کانونی از نظارت عمومی از آنجا که آنها به طور مستقیم و آشکارا گسترش مسکن دولت تعهدات بدون به چالش کشیدن این فرض که disinvested جوامع از رنگ بودند و از نظر مالی بی ارزش است. بنابراین FIOs موفق در گسترش مالی دسترسی برای گروه های به حاشیه رانده شده اما تلاش خود را نیز “به طور همزمان تقویت اعتقادات است که دریافت کنندگان بودند نامناسب برای بازار و در نتیجه سزاوار شهروندی اقتصادی در بازار, جامعه, سوخت رسانی میکند.”

چه مزایایی دارد ؟

در مقایسه با FIOs’ بسیار قابل مشاهده است و رویکرد مستقیم به سیاست HFAs گسترش اعتباری در راه است که با تکیه بیشتر بر دود و آینه: با استفاده از نظری مالی, مهندسی, شیوه های HFAs تشویق عموم به ویژگی های جدید مسکن تولید تلاش ها برای بازارهای مالی و نه از دولت. این دولت-جدولها و نهادهای خصوصی با اتکا بر فروش دارایی-حمایت درآمد اوراق قرضه مشابه برای بدنام وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار است که سوخت در سال 2008 بحران مالی به صندوق کم درآمد اجاره مسکن.

“رهبران دولت به تصویب رسید و این دود-و-آینه تاکتیک های رد و دیگر معمولی, چرا که آنها ساخته شده معاملات مسکن خیلی پیچیده و مبهم است که آنها به لحاظ سیاسی uncontroversial” رابینسون می گوید.

“بسیاری از می تواند مخالفان را به عهده گرفت این معاملات می شود مقرون به صرفه و رایگان از دخالت دولت. و آنها به این باور است که این رونق جدید در بازار بهره برده و آنها را بیش از آن ضعیف اقلیت نژادی.”

HFAs برنده بیش از دراز مدت تا حد زیادی اجتناب از جنجال. اما در انجام این کار HFAs فرصت از دست رفته به فشار جریان اصلی آمریکایی ها واقعا در آغوش نژادی و اقتصادی ورود رابینسون مطالعه را نشان می دهد. به جای این سازمان قاب سیاست در دقت معاملاتي شرایط که تحت عنوان سفید پوستان به جمع اوری کردن پاداش.

“بر خلاف FIOs مثلا HFAs تشویق سفید و مرفه باند خریداران و حومه پیدا کرده اند خود را به عنوان سیاست واقعی ذینفع که می چکه پایین به جوامع رنگ” رابینسون می گوید.

مطالعه خود به این نتیجه میرسد که دود-و-آینه تاکتیک “فشار دموکراتیک نظارت و پاسخگویی در حالی که نامتناسب با بهره گیری سفید و مرفه است.”

امروز بحران

“در نهایت افزایش HFAs نشانه یک سیاست جدید در زمینه که در آن رهبران دولت به طور فزاینده ای با استفاده از بازار به عنوان یک دود-و-آینه روی صفحه نمایش برای اجرای سیاست که به حاشیه رانده شده گروه” رابینسون می گوید. در حالی که مطالعه خود شانه خالی آسان پاسخ در سیاست راه حل های آن را روشن و مشکلات ساخت سیاست هایی که به طور موثر در خدمت ترین جمعیت های آسیب پذیر در جامعه ای که به شدت متنفر آنها.

“نسبت به دهه 1960 رهبران دولت امروز با یک بحران بسیار بیشتر قدر و باید با تامل بیشتر و گسترده راه حل: شاهد اخیرا تصویب 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل بسته امداد,” او می گوید. “در دهه 1960 رهبران دولت تصمیم گرفت که به طور موثر مدیریت سیاست تنش خواهد نیاز به واگذاری قدرت به بخش مالی و قانع کننده سفیده که آنها خواهد بود که بازار جدید درست ذینفع. امروز یک شبیه مسابقه و کلاس منطق درایوهای رهبران دولت’ پاسخ به بحران از طریق تاریخی مراقبت کنند.”

حتی اگر فقیر جوامع از رنگ سخت ترین ضربه گیر خود را در بیمارستان ها به طور نامتناسبی خاموش کردن این لایحه بهداشت و درمان-مراقبت از مقررات و محله خود redlined بزرگ تجاری خرده فروشان که عرضه تست رابینسون می گوید.

زندگی مردم در این جوامع بیشتر مستعد ابتلا به تلقی فاقد شرایط لازم برای یک محرک را بررسی کنید چرا که آنها را بیش از حد کوچک به فایل مالیات و یا عدم وجود یک شماره امنیت اجتماعی و حتی زمانی که واجد شرایط به داشتن خود را چک کشف و ضبط جمع بدهی و یا با هزینه های درنده. و بانک های بزرگ که مسئله اعتباری تحت مراقبت در عمل گذشت بیش از کسب و کارهای کوچک در این جوامع علاقه زیادی عموم معامله شرکت ها به جای.

صدای مترقی پیشنهاد ایده های در مورد چگونه به سیاست های پاسخگو به جوامع که به آنها نیاز دارید بیشتر. “هر دو در بحران های گذشته و کسانی که امروز مدافعان را تحت فشار قرار دادند رهبران دولت برای احیای موجود شبکه امنیت برنامه های مسکن عمومی و نیز گسترش استفاده از جدید شبکه ایمنی ابزار است که تغییر شکل بازارهای خصوصی برای خدمت بهتر به جوامع فقیر از رنگ به عنوان مثال مسکن صندوق اعتماد” رابینسون می گوید.

“اما در حالی که این تاکتیک موثر و لازم است این مهم است که به یاد داشته باشید که آنها نمی خواهد آدرس پایه واقعیت: بسیاری از افرادی که اقدامات حمل سنگین و پیامدهای سیاسی برای جوامع رنگ و فقیر هنوز این گروه به عنوان نالایق از تابعیت آمریکایی. و متاسفانه هیچ سیاست می تواند تغییر کند.”

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>