COVID-19 می تواند در دراز مدت اثرات آن بر ریه ها و قلب

چیزی که ما پیش بینی نمی شد که این ویروس به نظر می رسد برای سرعت بخشیدن به یک معامله بزرگ از زخم در ریه ها. و اگر ریه بافت جایگزین بافت اسکار, آن است که دیگر کاربردی به عنوان به طور منظم ریوی بافت که ترجمه را به فقیر تبادل گاز. آنچه ما واقعا ترس طولانی مدت تنگی نفس است که می تواند گسترش در هر نقطه از بسیار خفیف به شدت محدود. نیز وجود دارد که نگران کننده گزارش به دنبال در توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن از افراد بدون علامت که آنها در سمت چپ با بافت اسکار. این حتی می تواند اتفاق می افتد در تحت بالينی سطح.

یکی دیگر از منطقه است که قلب است. شواهدی وجود دارد در حال حاضر که این ویروس می تواند به طور مستقیم در حمله به سلول های عضله قلب و همچنین شواهدی وجود دارد که سايتوکين طوفان که این ویروس باعث در بدن نه تنها خسارت ریه ها اما می تواند آسیب به قلب است. ما نمی دانیم که چه اثرات طولانی مدت از که ممکن است, اما این می تواند باشد که ما یک جمعیت از مردم که زنده ماندن COVID-19 تنها به رفتن و مزمن, مشکلات قلبی.

سومین عضو سیستم است که ما در حال حاضر بسیار روشن در مورد سیستم عصبی مرکزی. وجود شواهدی از دخالت مستقیم این ویروس با سلول های عصبی و همچنین سايتوکين طوفان و واسطه های التهابی می تواند باعث آسیب به سیستم عصبی مرکزی است. این است که تجلی خود را نه تنها در عصبی يافته های بالينی بلکه روانی يافته است. ما شاهد بيماران پس از ترخيص مبارزه با چالش های روانی تقریبا شبیه به PTSD. و ما همچنین شاهد برخی از نقص شناختی در برخی از افراد هستند که بسیار نگران کننده است.

ما نیز دیده می شود آسیب به کلیه ها از سايتوکاين ها و همچنین شواهدی وجود دارد که این ویروس می تواند با اتصال به گیرنده در کبد اگر ما دیده نمی شود قابل توجه بیماری های کبدی و در عین حال در بیماران است. در نهایت دستگاه گوارش خود را ویروس گیرنده و حدود 15 درصد از مردم به خصوص کودکان در حال حاضر با علائم گوارشی. اما تا کنون هیچ شواهدی وجود ندارد که این باعث خواهد شد مداوم علائم.

در نهایت مشخص شده است که عفونت با SARS-CoV-2 باعث غیر طبیعی لخته شدن خون در برخی از افراد است. این امر منجر به آمبولی ریوی است که در حال لخته شدن خون است که برای مسافرت و آسیب ریه و سکته مغزی که در حال لخته شدن خون در عروق مغز است. هر دو آمبولی ریوی و سکته مغزی ممکن است عواقب طولانی مدت برای این دو ارگان.

سپس در اطفال وجود دارد این چند سیستم التهابی سندرم در کودکان که به نظر می رسد رخ می دهد به طور معمول با عفونت های حاد اما پس از عفونت حاد با یک دوره کوتاه از چند هفته. این است که در آن سیستم های مختلف درگیر هستند با التهاب از جمله پوست و مفاصل و کلیه ها و ریه ها و قلب. و برخی از این بچه ها می تواند بسیار بیمار با نادر و مرگ و میر.

من فکر می کنم من رفته از طریق تقریبا تمام سیستم های بدن و آنهایی که من فکر می کنم بسیار به احتمال زیاد به رنج می برند مداوم عوارض ریه ها و قلب و شاید سیستم عصبی مرکزی. اما نرخ که در آن ما در حال یادگیری است که فوق العاده سریع است.

من مطمئن هستم که اگر شما به من در سه یا شش ماه لیست طولانی تر خواهد بود در برخی نقاط, اما شاید ما باید حذف برخی از پتانسیل مشکلات مزمن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net