Covid-19 و تغییرات آب و هوایی تهدید ترکیب در جوامع اقلیت

برای 20 سال و حتی قبل از حرکت تا به حال نام هیلتون کلی بود و مبارزه برای عدالت زیست محیطی در زادگاه خود از پورت آرتور تگزاس.

سواحل خلیج فارس شهر 55,000 خانه به طور نامتناسبی بالا تعداد صنعتی آلاینده در رابطه با جمعیت آن به عنوان بزرگترین پالایشگاه نفت در کشور است. هنگامی که در ترکیب با آن شهر همسایه از Beaumont, منطقه میزبان یکی از بالاترین غلظت در سراسر تگزاس از امکانات منتشر می کنند که مواد شیمیایی سمی به اندازه کافی است که آنها باید گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست با توجه به آژانس داده است. این شهر همچنین ساکنان عمدتا توسط مردم رنگ را با یک سوم از جمعیت آفریقایی آمریکایی.

“ظاهرا ما در حال نگاه بر به عنوان یک قربانی منطقه برای ملت ایران و سایر نقاط جهان به گوگرد بنزین رایگان” کلی گفت, با اشاره به راه پالایش حذف گوگرد از نفت خام است.

سنگین حضور صنعت—یک تم مشترک میان فقیر و عمدتا سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع در سراسر کشور—ممکن است یکی از دلایل ساکنان پورت آرتور در یک منطقه یک بار لقب “سرطان کمربند” نرخ بالاتری از سرطان و آسم و بیماری های قلبی عروقی در مقایسه با زمانی که دولت به طور متوسط با توجه به 2016 گزارش از جنوب شرقی غیر انتفاعی مرکز توسعه. این نیز به همین دلیل کلی که برای چندین دهه است به تماشای خود و خانواده و دوستان و همسایگان از مرگ نامرئی مجرمان در حال حاضر صدایی زنگ بیش از coronavirus.

Jefferson County, که شامل پورت آرتور دیده است سنبله در Covid-19 عفونت پس از اواسط ماه مارس تعداد افزایش از 1 تا حداقل 100 اواسط ماه آوریل است. اما آنچه نگرانی کلی ترین است که او و همسایگان خود بر اساس یک مطالعه اخیر که در لینک های بالاتری coronavirus نرخ مرگ و میر به گذشته قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا هستند در معرض خطر به ویروس.

و کلی محله نیست فقط یکی. در حال حاضر داده های اولیه از چندین شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور نشان می دهد کم درآمد و جوامع به طور نامتناسبی در مواجهه با نرخ های بالاتر از عفونت و مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

در میشیگان, سیاه مردم را تا 41 درصد از دولت کل Covid-19 مرگ و میر با وجود ساخت تا فقط 14 درصد دولت و مردم است. ایلینوی ” سیاه ساکنان نیز تا 41 درصد از دولت coronavirus مرگ زمانی که آنها به حساب فقط 14.6 درصد از کل جمعیت. و در لوئیزیانا نزدیک به 60 درصد از افرادی که درگذشت coronavirus در دولت هستند در حالی که این گروه فقط یک سوم از جمعیت این ایالت.

این آمار به دست آمده به کارشناسان بهداشت عمومی بسیاری از آنها به مدت طولانی اشاره به ماندگار سلامت و نابرابری اجتماعی و اقتصادی در کشور است که به طور مستمر قرار داده و کم درآمد جوامع و جوامع از رنگ در معرض خطر بیشتری از آنچه به آنها تماس بگیرید “بالا مرگ و میر حوادث” از جمله بلایای طبیعی است.

یک 2018 گزارش فدرال به این نتیجه رسیدند که جوامع کم درآمد در حال حاضر نرخ بالاتر از هزاران شرایط بهداشتی هستند بیشتر در معرض خطرات زیست محیطی و دیگر را برای جستن به عقب از بلایای طبیعی مانند طوفان و سیل و آتش سوزی.

آن را در حال حاضر روشن است که خط مقدم جوامع بیشتر در معرض اثرات تغییر آب و هوا هستند همان جوامع بیشتر در معرض خطر ابتلا و مرگ ناشی از Covid-19 گفت: سابرینا McCormick, یک استاد محیط زیست و بهداشت حرفه ای در دانشگاه جورج واشنگتن hariri دانشکده بهداشت عمومی.

به McCormick این بیماری همه گیر است و به سادگی برجسته چیزی مقامات بهداشت عمومی اعلام کرده اند برای دهه: به طور مستقیم یا غیر مستقیم سوزاندن سوخت های فسیلی است که مضر به سلامت انسان. در سطح جهان “هشت میلیون نفر در سال به دلیل آلودگی هوا-بیماری های مرتبط,” او گفت:. “کسانی که فقط حقایق.”

محیط زیست و عوامل اقتصادی و ترکیب ویروس در معرض خطر

آن را نه فقط در آلودگی هوا است که با قرار دادن جوامع کم درآمد و جوامع از رنگ در معرض خطر به Covid-19. دیگر عوامل محیطی مانند طوفان یا سیل می تواند نیروی بدشانسی خانواده از خانه های خود را با قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر ابتلا به این بیماری است. و کارشناسان می گویند آمریکایی های سیاه و سفید به طور نامتناسبی نگه داشتن شغل های که نیاز به آنها را به ترک خانه های خود.

در میشیگان بلندی سیل بهار فصل وادار کردن مقامات دولتی و عمده کمک های سازمان به تجدید نظر در نحوه مدیریت سیل بهبود تلاش های این سال در میان یک رمان همه گیر را تهدید می کند که به نوبه خود به پناهگاه بالقوه نقاط مهم برای این ویروس به گسترش است.

در حال حاضر دولت coronavirus موارد سر به فلک کشید به برخی از بالاترین تعداد در کشور است. و در شهرهایی مانند دیترویت که در آن نزدیک به 80 درصد از جمعیت این سال را به بهار سیل فصل می تواند به از دست دادن گرما و یا قدرت در میان همه گیر. طوفان این هفته در حال حاضر برخی از سمت چپ در غرب میشیگان بدون قدرت.

به خصوص مستعد سيل قطعات دیترویت است که برگ های چند گزینه های خوب گفت: ساندرا ترنر-دستی فعال است که مبارزه برای کاهش آلودگی در این شهر برای سال. هفته گذشته ترنر-دستی شرق دیترویت صفحه اصلی گرفتگی شد با یک پا از آب پس از یک رعد و برق از طریق شهر مجبور به ترک خانه خود را به خرید مواد را به آن را تعمیر. “من قرار داده و من دستکش, من, ماسک, من رفت و به خانه انبار و یک پمپ” او گفت:.

در لوئیزیانا کشور دیگری به شدت تحت تاثیر Covid-19 سطح آب در بخش هایی از رودخانه می سی سی پی را ماند در اطراف سیل مرحله برای آخرین ماه نما مشابه تهدید به کسانی که زندگی در امتداد آن به شدت صنعتی بانک ها.

این خطرات تنها ضرب آمدن فصل طوفان گفت: شارون لوین سابق دبیرستان نیازهای ویژه معلم که شروع یک کمپین برای جلوگیری از بیشتر صنایع آلاینده از آمدن به زادگاه خود سنت جیمز محله لوئیزیانا پس از او تشخیص داده شد در سال 2016 با ایمنی خودرو هپاتیت. تحقیقات نشان داده است بیماری های خود ایمنی تشدید می تواند با قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا.

سنت جیمز محله که متعلق به یک منطقه شناخته شده به مردم به عنوان “سرطان ” کوچه” یکی از بالاترین نرخ های سرطان زا, آلودگی هوا در کشور, ساخت ساکنان آن به ویژه آسیب پذیر به Covid-19. این محله نیز رتبه 17 در ایالات متحده در میان کشورهای با بالاترین coronavirus نرخ مرگ و میر.

“هنگامی که طوفان می آیند, ما در حال رفتن به تحت تاثیر سه گانه” لوین گفت: “با این طوفان با کروناویروس و با این صنعت است.”

محیط زیست Rollbacks ‘حکم اعدام’ به برخی از

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به حالت تعلیق اجرای متحده آمریکا از قوانین زیست محیطی نیز می تواند بازی مرگبار نقش به عنوان آسیب پذیر جوامع تلاش برای حرکت به دوران coronavirus.

اجازه می دهد آلاینده امکانات به گزارش خود را انتشار گازهای گلخانه ای به دولت فدرال و بالقوه خود تجاوز محدودیت تولید گازهای گلخانه ای و بدون مراجعه به دولت است و قرار دادن بسیاری از جوامع آفریقایی آمریکایی در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت و مرگ گفت: آدرین Hollis ارشد آب و هوا و عدالت و سلامت دانشمند برای اتحادیه دانشمندان نگران.

آمریکایی های آفریقایی تبار هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از آسم از سفید آمریکایی Hollis گفت و آنها نیز بالاترین نرخ مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی—که همه ترکیبات این گروه استعداد ابتلا به کوروناویروس.

“او [تهمت] آرامش بخش این قوانین و مقررات آن را مطمئن شوید که ناخن در تابوت برای بسیاری از مردمی در اینجا در Jefferson County منطقه گفت:” پورت آرتور کلی. “این است که حکم اعدام است آنچه در آن است. ما در حال حاضر در حال مرگ است.”

آن را نه تنها اقدام اخیر دولت گرفته شده است که به احتمال زیاد برای صدمه زدن به جوامع آسیب پذیر به هر دو Covid-19 و تغییر آب و هوا. در سال 2018 از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد یک حکومت که جای محدودیت در علم مورد استفاده در تصمیم گیری توسط آژانس حفاظت از محیط زیست از جمله مطالعات است که می تواند سرنخ نگه Covid-19.

و در این هفته دولت را نادیده مشاوره از دانشمندان دولت برای تقویت پول ملی کیفیت هوا استاندارد برای خوب دوده با وجود تحقیقات اخیر ارتباط قرار گرفتن در معرض ذرات با بالاتر coronavirus نرخ مرگ و میر.

“در چهار سال گذشته اقدامات مهندسی توسط این اداره برای قرار دادن سود بیش از مردم شده اند به خصوص مخل به عدالت زیست محیطی جوامع که شامل مردم رنگ مردم فقیر و ما بومی برادران و خواهران” Hollis در بیانیه ای گفت.

این داستان در ابتدا در ظاهر InsideClimate اخبار و چاپ در اینجا به عنوان بخشی از پوشش آب و هوا در حال حاضرجهانی روزنامه نگاری همکاری تقویت پوشش آب و هوای داستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>