پنهان Coronavirus عفونت می تواند بذر شیوع بیماری های جدید

به عنوان coronavirus شیوع موج در سراسر جهان, تیم های تحقیقاتی در حال مسابقه به درک مهم اپیدمیولوژیک پازل — چه نسبت از افراد آلوده خفیف یا بدون علامت است و ممکن است انتقال ویروس به دیگران. برخی از اولین دقیق تخمین می زند از این covert موارد نشان می دهد که آنها می تواند نشان دهنده برخی از 60 ٪ از تمام عفونت.

بسیاری از دانشمندان مشکوک است که کشف نشده استخر covert نمایش موارد محدود به هیچ علائم به دلیل افزایش تعداد افراد آلوده نمی تواند مرتبط شناخته شده COVID-19 موارد و یا سفر به اپیدمی نقاط. بسیاری از افراد با عفونت خفیف خواهد بود و نه بیمار به اندازه کافی به دنبال کمک های پزشکی و احتمال لغزش گذشته روشهای غربالگری مانند دما چک تا حدی از این پدیده و نقش آن در انتقال ویروس باقی مانده است دشوار است.

“درک بسیاری از بدون علامت و یا خفیف بیمار موارد است که فقط رفتن به واقعا برای ما مهم است به درک آنچه که رانندگی خاص این بیماری می گوید:” مایکل Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در مینیاپولیس.

این متفاوت است از گروه ها که در حال تلاش برای درک تعداد موارد گزارش نشده — کسانی که از دست رفته به دلیل مقامات انجام نمی دهد به اندازه کافی تست یا ‘بالینی موارد که در آن مردم در حال انکوبه ویروس اما هنوز به نشان دادن علائم.

برای ارزیابی میزان عفونت پنهان یک تیم از محققان در چین و ایالات متحده آمریکا توسعه یک مدل با استفاده از داده های بالینی از 26,000 آزمایشگاه تایید موارد گزارش شده به کمیسیون بهداشت ووهان به کانون شیوع در استان هوبئی.

موارد غیر قابل تشخیص

در یک preprint آنلاین ارسال شده در مارس 6, این گروه نشان می دهد که 18 فوریه وجود دارد 37,400 افراد مبتلا به این ویروس در ووهان که مقامات نمی دانم. بسیاری از این موارد گزارش نشده بودند در افرادی که تا به حال خفیف یا بدون علامت است اما هنوز هم می تواند مسری با توجه به نویسندگان.

“ما برآورد محافظه کار حداقل 59 درصد از افراد آلوده بودند و در مورد بدون اینکه تست شده و به طور بالقوه آلوده کردن دیگران می گوید:” وو Tangchun عمومی-کارشناس بهداشت در Huazhong دانشگاه علم و صنعت در ووهان که چراغ مطالعه. “این ممکن است توضیح دهد که چرا این ویروس گسترش به سرعت در هوبئی است و در حال حاضر در گردش در سراسر جهان است.”

این تیم نتایج در محدوده برآورد مطالعات متعدد ثابت بر اساس اندازه کوچکتر مجموعه داده می گوید: آدم Kucharski یک بیماری modeller در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. “این تازه ترین تجزیه و تحلیل از بهترین مجموعه داده های ما,” او می گوید و روش صدا است.

اما این مدل فرض می شود که هر کس در جامعه است همان فرصت را به در تماس با هر کس دیگری. در واقع “شما شانس بیشتری برای تعامل با بخش کوچکی از مردم: خود و خانواده و دوستان و همکاران خود می گوید: Gerardo Cowell ریاضی اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی جورجیا در آتلانتا. با فرض وجود دارد مخلوط همگن, او می گوید: این مدل احتمالا بالاتر از واقعیت نرخ انتقال و بزرگ نمایی تعدادی از عفونت های خفیف یا بدون علائم است. اما نتیجه این است که در حق ballpark او می گوید.

نصب شواهد

مطالعه دیگری نگاه 565 شهروندان ژاپنی که تخلیه شدند از ووهان در اوایل فوریه و بارها و بارها تست شده و نظارت به صورت ویروس و علائم. در یک مقاله منتشر شده در 13 مارس در مجله بین المللی بیماری های عفونی, یک تیم در ژاپن گزارش می دهد که 13 evacuees آلوده شدند از آنها 4 یا 31% هرگز توسعه علائم.

اما احتمالا بهترین شواهد مستند برای موارد بدون علامت آمده است از الماس شاهزاده کشتی کروز که تا به حال COVID-19 شیوع بیماری در اوایل فوریه در حالی که در آب می گوید Cowell.

کشتی قرنطینه و 3,711 مسافران و خدمه بودند بارها و بارها تست شده و از نزدیک بررسی شود.

کاول را مدلسازی مطالعه منتشر شده در 12 مارس در Eurosurveillanceنشان می دهد که حدود 18 درصد از برخی از 700 افراد آلوده در الماس شاهزاده هرگز نشان داد علائم.

“شما را به نگه داشتن در ذهن که این ویژه جمعیت” با تعداد زیادی از افراد مسن می گوید: Cowell. افراد مسن تر تمایل به بد کرایه هنگامی که با آلوده جدید کروناویروس بنابراین او مظنون نرخ بدون علامت عفونت های کلی جمعیت ممکن است نزدیک به 31 درصد است که این تیم ژاپنی گزارش شده است.

در نظر گرفتن نتایج حاصل از مطالعات مختلف به حساب Cowell فکر می کند که بدون علامت و یا موارد خفیف همراه نشان دهنده حدود 40-50 ٪ از تمام عفونت.

ویروسی ریختن

اما می تواند مردم با خفیف یا بدون علائم آلوده کردن دیگران ؟ در یک preprint مطالعه ارسال شده در 8 مارس, آلمانی-بر اساس تیم نشان داد که برخی از COVID-19 بيمار سطح بالایی از ویروس را در سواب گلو در اوایل بیماری خود را هنگامی که علائم خفيف بود.این بدان معناست که این پاتوژن می تواند به راحتی منتشر شود از طریق سرفه یا عطسه یک فرایند شناخته شده به عنوان ویروسی ریختن و گسترش به دیگران, محققان می گویند.

تیم دیگری در چین شناسایی شده بالا ویروسی بار در 17 نفر با COVID-19 به زودی پس از آنها بیمار شد. علاوه بر این یکی دیگر از فرد آلوده هرگز توسعه علائم اما ریختن یک مقدار مشابه از ویروس به عنوان کسانی که این گزارش دیروز در The New England Journal of Medicine.

این اولین تجزیه و تحلیل دقیق از میزان ویروسی ریختن در مراحل مختلف بیماری می گوید: Osterholm. اطلاعات تایید آنچه که بسیاری از دانشمندان مشکوک: که برخی از افراد آلوده “می تواند بسیار مسری است که آنها خفیف یا بدون علائم” او می گوید. اما او تاکید می کند که مقیاس این مشکل هنوز مشخص نیست.

بسیاری از دانشمندان بیم آن دارند که این نیز ممکن است منجر به کم گرفتن از بچه ها از استعداد ابتلا به ویروس. یک مطالعه از بیش از 700 آلوده کودکان در چین یافت می شود که 56 درصد خفیف یا بدون علائم است.

اگر این یافته ها نگه دارید و آب اقدامات فوری مورد نیاز برای جلوگیری از خفیف و بدون علامت موارد هستند که دامن زدن به همه گیر, محققان می گویند. آنها برای بسته شدن مدارس لغو مجامع عمومی و به طور کلی نگه داشتن مردم در خانه و خارج از فضاهای عمومی.

“اجرای قوی اجتماعی فاصله اقدامات تنها راه برای متوقف کردن ویروس از گسترش” می گوید: Cowell.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 20 مارس سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de