پوشش Coronavirus

از آنجایی که من آخرین نشستم به نوشتن از ویرایشگر چند هفته پیش از عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس شده است متناوب: در مطبوعات زمان بیش از 180,000 مرگ و میر در سطح جهان و زندگی های بی شماری طرح میتوانست. بسیاری از این سیاره است که هنوز هم در مستند. در زمان آن به نظر می رسد غیر واقعی اگر چه نباید. بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داد و برای مدت زمان طولانی است که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد و ما بدون در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

بحران به ما یادآوری می کند که دانش مسائل می اندازد و به استارک امداد راه است که علم به آرامی کار می کند و پشتکار بیش از چندین دهه زحمت کش تحقیقات اپیدمیولوژی و ویروس شناسی و همچنین به فوریت و frenetically در میان تراژدی و فاجعه به کمک جهان آماده برای پاسخ دادن به همه گیری. که کار این است که به هیچ وجه کامل و یا کامل اما آن است که تنها امید ما برای جلوگیری از درد و رنج.

در این ماه ما منجر شود با گزارش های ویژه که آثار سال مطالعه از coronaviruses به تلاش های جاری در بیومدیکال برای متوقف کردن بیماری همه گیر. پکن-بر اساس علم نویسنده جین کیو پروفایل چینی virologist که دنبال کردن ده ها تن از کشنده سارس-مانند ویروس در خفاش غار. خبرنگاران مایکل Waldholz و چارلز اشمیت پوشش مسابقه برای COVID-19 درمان و واکسن. و روزنامه نگاران جیلیان مسخره و لیدیا Denworth نوشتن در مورد اثرات ماندگار در خط مقدم سلامت کارگران و چه می آید بعدی.

دیگر ستون ها و ادارات در این موضوع تمرکز همه گیر نیز هست. تحریریه ما خواستار پایان دادن به جنگل زدایی برای کاهش قرار گرفتن در معرض ما به زئونوز ویروس ها در پشت برخی از بدترین شیوع بیماری. گرافیک علوم ارائه خیره کننده تجسم داده ها از SARS-CoV-2 ویروس تکامل ژنتیکی به عنوان آن را گسترش در سراسر جهان است. بیشتر وجود دارد و همه ما coronavirus پوشش است آزادانه در دسترس آنلاین در sciam.com/coronavirusoutbreak.

اگر شما نیاز به کمک از طاعون ضرب و شتم (و همه ما) به نوبه خود به عقب نیمی از امکانات بخش برای یک سری از مقالات است که شما را حمل به دور زمین از ترس و تعجب. ستاره شناس مردیت A. مک گرگور توضیح می دهد چگونه شیلی آلما تلسکوپ کمک کرده است آشکار دقیق الگوهای در باقی مانده دیسک در اطراف ستاره که در آن سیارات در حال شکل گیری است. شناس جان علي و تکاملی زیست شناس ریچارد Cloutier توضیح دهید که چگونه این کشف فوق العاده ای 375 میلیون سال فسیلی لغو عقل متعارف در مورد زمانی که و چگونه عناصر دست بشر تکامل یافته در لوب پره دار ماهی. و عصب شناسی Christof کخ بررسی بیولوژیکی مرموز اشتراک تجارب نزدیک به مرگ و چگونه محققان ممکن است کشف آنچه که اتفاق می افتد در ذهن داشته باشیم هنگامی که ما می بینیم که نور روشن است.

من می خواهم برای تشکر از علمی آمریکا تیم خود را برای کار سخت در این موضوع—از آن آسان است برای پوشش چنین حماسه و به سرعت در حال تحول وضعیت ماهانه و چاپ مجله. من همچنین می خواهم برای تشکر از تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی محققان و کارشناسان که در زمان زمان برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. آن بوده است دردناک ماه و ما مدیون بدهی به هر کس در تلاش برای آوردن این بیماری همه گیر به پایان رسید.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>