می تواند در جستجوی زندگی بیگانه جذب خصمانه موجودات فرازمینی?

همانطور که ما در پرتو وجود ما را به جهان ما در حال ساخت یک توپر فرض که هر بیگانگان که آن را انتخاب کنید تا برنده خود استفاده نمی کند تکنولوژی برتر برای کشتن همه ما است.

این یک هشدار نقطه در “تماس با پارادوکس” یک محرک جدید مجموعه مقاله در مورد جستجو برای هوش فرازمینی — بهتر شناخته شده به عنوان SETI — از نجوم در حال حاضر ویرایشگر کیت کوپر.

وجود دارد یک حس است که SETI در حال حاضر ، آن آغاز شد در متناسب و شروع می شود در مدت کوتاهی بعد از اختراع فن آوری های رادیویی در 1900s اولیه با غلیظ تر تلاش های در حال چرخش در اطراف 1980 با کمک از متفکرین از جمله کارل ساگان. اما سرمایه گذاری در پروژه SETI همچنان در سراسر جهان تا کنون بیشتر کیهانی دستگاه های گوش دادن آورده آنلاین همراه با محاسبات ابزار برای جستجو در داده های جمع آوری آنها.

اما با وجود ساختمان به طور فزاینده ای قدرتمند رادیو تلسکوپ با توجه به کوپر گسترده ای از مرور ادبيات و کارشناسان موضوع ماده وجود دارد ذهن خم فرض است که زمینه ساز بسیاری از پروژه SETI — و آن پیچیده پتانسیل خود را برای موفقیت است.

مطمئنا می رود یکی خوش خط فکری آن خواهد بود به بشریت سود برای پیدا کردن خیرخواه گونه های بیگانه در میان ستاره. آنها می تواند سهم زیادی کش از دانش با ما و اساسا فقط اجازه دهید ما می دانیم که ما به تنهایی نیست در یک سرد جهان — ایده هایی که تمایل به فرض در یک فرم و یا دیگری که تمدن پیشرفته تبدیل اخلاقی خالص.

اما از سوی دیگر متخاصم و یا خود را علاقه مند به موجودات فرازمینی فقط می تواند پاک ما برو بیرون.

“حتی اگر یک نفر می تواند تشخیص یک الگوی به طور فزاینده ای اخلاقی روشنگری در تاریخ بشر آن را هنوز هم می تواند خطرناک باشد به قیاس است که به آینده” دانشگاه آکسفورد آینده بشریت مدیر موسسه Nick Bostrom گفت کوپر. “در واقع من فکر می کنم که استدلال می شود بسیار ضعیف است, اما من می خواهم تصور کنید که آن چیزی است که پی ریزی برخی از مردم خوش بینی در مورد فن آوری های پیشرفته تمدن است.”

کوپر همچنین جزئیات برخی از بسیاری از دلایل دیگر که پیدا کردن حیات هوشمند می تواند به اثبات می شود دشوار است.

جدا از فضا به سادگی عظیم — حتی در سرعت نور ما امواج رادیویی باید تنها سفر حدود 100 سال نوری به بیرون از زمین ما همچنین فرض کنیم ما تشخیص اطلاعاتی که ما آن را ببینید. زندگی بیگانه ممکن است آنقدر, خوب, بیگانه است که ما ممکن است ناتوان از درک آن را در همه.

در واقع برخی از آنها حتی این باورند بیگانگان می تواند بر روی زمین در حال حاضر نادانسته به ما.

“تماس با پارادوکس” چالش های ما را به تجدید نظر در فرضیات آن و بسیاری دیگر — و در نهایت باعث می شود این مورد است که یک تفسیر SETI است به پروب ما رابطه خود را با جهان است.

“ستاره ها یک آینه و زمانی که ما زل زل نگاه کردن در آنها را اگر نگاه ما به اندازه کافی نزدیک ما انعکاس خیره به عقب” کوپر نوشت. “مطالعه که بازتاب و ما ممکن است یادگیری چیزی در مورد خودمان است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im